Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.04.2024 |
Název | Jackpot Cup Ceská Lípa 17.04.24 |
Rozhodčí | Kolářová Jana |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | JC Česká Lípa Březňačka Centrál |
Místo | Herna bar Centrál , Česká Lípa |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Allermann Petr [CZE069775] | |
Antoš David [CZE053524] | |
Bilek Roman [CZE078398] | |
Buštová Jana [CZE080156] | |
Fišer Tomáš [CZE054304] | |
Hlobeňová Petra [CZE080431] | |
Holomucký Tomáš [CZE032400] | |
Chadima Kamil [CZE027146] | |
Just Michal [CZE073096] | |
Kalvach Jiří [CZE007073] | |
Kodera Kamil [CZE072477] | |
Kolářová Jana [CZE006422] | |
Koutný Jan [CZE040765] | |
Oreský Patrik [CZE064162] | |
Pech Dominik [CZE073111] | |
Pohl Martin [CZE005021] | |
Rulík Jan [CZE078519] | |
Sedlák Pavel [CZE053107] | |
Schmidt Petr [CZE052706] | |
Sukovatý Jan [CZE063516] | |
Tauchman Miroslav [CZE052190] | |
Verba Robert [WRD065564] | |
Volavka Radim [CZE063911] |
1Jackpot Cup Ceská Lípa 17.04.24--:--
Žádné utkání
2Jackpot Cup Ceská Lípa 17.04.24--:--
Žádné utkání
3Jackpot Cup Ceská Lípa 17.04.24--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Koutný Jan0
Rulík Jan 1 Koutný Jan 2
Holomucký Tomáš 0 Rulík Jan 2
Holomucký Tomáš 2 Just Michal 1 Rulík Jan 2 Sukovatý Jan 0
Pohl Martin 1 Holomucký Tomáš 2 Rulík Jan 2 Kolářová Jana 0
Pohl Martin 2 Oreský Patrik 1 Holomucký Tomáš 2 Schmidt Petr 0 Rulík Jan 2 Pech Dominik 0 Fišer Tomáš 1 Kolářová Jana 2
Allermann Petr 0 Pohl Martin 2 Kodera Kamil 0 Holomucký Tomáš 2 Volavka Radim 0 Rulík Jan 2 Bilek Roman 1 Fišer Tomáš 2
Allermann Petr 2 Buštová Jana 1 Volný_los 0 Pohl Martin 1 Kodera Kamil 2 Sedlák Pavel 1 Kalvach Jiří 0 Holomucký Tomáš 2 Volavka Radim 2 Hlobeňová Petra 0 Rulík Jan 2 Antoš David 0 Bilek Roman 2 Verba Robert 1 Tauchman Miroslav 1 Fišer Tomáš 2
Volný_los 0 Allermann Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kodera Kamil 1 Kalvach Jiří 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Volavka Radim 1 Rulík Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Bilek Roman 1 Tauchman Miroslav 1 Volný_los 0
Sukovatý Jan 1 Volný_los 0 Fišer Tomáš 2 Allermann Petr 0 Schmidt Petr 1 Volný_los 0 Verba Robert 1 Volný_los 0 Chadima Kamil 1 Volný_los 0 Antoš David 2 Kodera Kamil 0 Oreský Patrik 2 Kalvach Jiří 1 Hlobeňová Petra 1 Volný_los 0 Kolářová Jana 1 Volný_los 0 Volavka Radim 0 Holomucký Tomáš 2 Rulík Jan 0 Just Michal 2 Sedlák Pavel 1 Volný_los 0 Pohl Martin 1 Volný_los 0 Bilek Roman 0 Koutný Jan 2 Tauchman Miroslav 0 Pech Dominik 2 Buštová Jana 1 Volný_los 0
Sukovatý Jan 2 Fišer Tomáš 0 Schmidt Petr 2 Verba Robert 0 Chadima Kamil 2 Antoš David 0 Oreský Patrik 2 Hlobeňová Petra 0 Kolářová Jana 2 Holomucký Tomáš 1 Just Michal 2 Sedlák Pavel 0 Pohl Martin 0 Koutný Jan 2 Pech Dominik 2 Buštová Jana 0
Sukovatý Jan 2 Schmidt Petr 0 Chadima Kamil 2 Oreský Patrik 0 Kolářová Jana 0 Just Michal 2 Koutný Jan 2 Pech Dominik 0
Sukovatý Jan 1 Chadima Kamil 2 Just Michal 0 Koutný Jan 2
Chadima Kamil 2 Koutný Jan 1
Chadima Kamil 1 Koutný Jan 2
Chadima Kamil 0 Koutný Jan 2
- Koutný Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koutný Jan [CZE040765] |
2. | Chadima Kamil [CZE027146] |
3. | Rulík Jan [CZE078519] |
4. | Holomucký Tomáš [CZE032400] |
5. | Just Michal [CZE073096] |
5. | Sukovatý Jan [CZE063516] |
7. | Pohl Martin [CZE005021] |
7. | Kolářová Jana [CZE006422] |
9. | Fišer Tomáš [CZE054304] |
9. | Pech Dominik [CZE073111] |
9. | Schmidt Petr [CZE052706] |
9. | Oreský Patrik [CZE064162] |
13. | Bilek Roman [CZE078398] |
13. | Volavka Radim [CZE063911] |
13. | Kodera Kamil [CZE072477] |
13. | Allermann Petr [CZE069775] |
17. | Tauchman Miroslav [CZE052190] |
17. | Verba Robert [WRD065564] |
17. | Antoš David [CZE053524] |
17. | Hlobeňová Petra [CZE080431] |
17. | Kalvach Jiří [CZE007073] |
17. | Sedlák Pavel [CZE053107] |
17. | Buštová Jana [CZE080156] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koutný Jan [CZE040765] |
2. | Chadima Kamil [CZE027146] |
3. | Rulík Jan [CZE078519] |
4. | Holomucký Tomáš [CZE032400] |
5. | Just Michal [CZE073096] |
5. | Sukovatý Jan [CZE063516] |
7. | Pohl Martin [CZE005021] |
7. | Kolářová Jana [CZE006422] |
9. | Fišer Tomáš [CZE054304] |
9. | Pech Dominik [CZE073111] |
9. | Schmidt Petr [CZE052706] |
9. | Oreský Patrik [CZE064162] |
13. | Bilek Roman [CZE078398] |
13. | Volavka Radim [CZE063911] |
13. | Kodera Kamil [CZE072477] |
13. | Allermann Petr [CZE069775] |
17. | Tauchman Miroslav [CZE052190] |
17. | Verba Robert [WRD065564] |
17. | Antoš David [CZE053524] |
17. | Hlobeňová Petra [CZE080431] |
17. | Kalvach Jiří [CZE007073] |
17. | Sedlák Pavel [CZE053107] |
17. | Buštová Jana [CZE080156] |
Tento turnaj nemá přihlášky online