Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.04.2024 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Vunderer Milan |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | JC Liberec U Mitíka |
Místo | U Mitika, Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baier Petr [CZE070148] | |
Brand Miroslav [CZE014610] | |
Gregor Daniel [CZE066176] | |
Holubová Kristina [CZE067593] | |
Hýča Lukáš [CZE067217] | |
Hýča Radek [CZE080347] | |
Jirousková Monika [CZE072649] | |
Jureček Dominik [CZE061614] | |
Kubánek Jaroslav [CZE062395] | |
Mečíř Petr [CZE070564] | |
Müller Petr [CZE080348] | |
Plhal Pavel [CZE075178] | |
Presová Zdeňka [CZE067036] | |
Rak Petr [CZE026566] | |
Slavík Petr [CZE072839] | |
Šikýř Jaroslav [CZE013990] | |
Škaloud František ml. [CZE077746] | |
Škaloud František st. [CZE061476] | |
Škaloudová Lenka [CZE062502] | |
Škaloudová Tereza [CZE069779] | |
Škareda Václav [CZE022190] | |
Šupolová Michaela [CZE078797] | |
Tomanová Daniela [CZE058741] | |
TOP RM muži - 5 [HOST_35] | |
Válek Miloš [CZE029306] | |
Válek Roman [CZE073537] | |
Valnohová Nikola [CZE058499] | |
Vrána Tomáš [CZE062562] | |
Vunderer Milan [CZE063637] | |
Vundererová Eliška [CZE066743] | |
Vundererová Martina [CZE063813] | |
Vundererová Soňa [CZE074410] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
- Škaloud František st.0
Vunderer Milan 0 Škaloud František st. 2
Müller Petr 1 Vunderer Milan 2
Šikýř Jaroslav 1 Müller Petr 2 Válek Miloš 0 Vunderer Milan 2
Plhal Pavel 1 Šikýř Jaroslav 2 Válek Miloš 2 TOP RM muži - 5 0
Plhal Pavel 2 Mečíř Petr 0 Šikýř Jaroslav 2 Baier Petr 0 Vundererová Eliška 0 Válek Miloš 2 TOP RM muži - 5 2 Škareda Václav 1
Slavík Petr 1 Plhal Pavel 2 Šikýř Jaroslav 2 Kubánek Jaroslav 1 Škaloudová Lenka 1 Vundererová Eliška 2 TOP RM muži - 5 2 Jirousková Monika 1
Slavík Petr 2 Jureček Dominik 0 Holubová Kristina 0 Plhal Pavel 2 Šikýř Jaroslav 2 Brand Miroslav 1 Kubánek Jaroslav 2 Vundererová Soňa 0 Škaloudová Lenka 2 Válek Roman 0 Presová Zdeňka 0 Vundererová Eliška 2 TOP RM muži - 5 2 Valnohová Nikola 1 Tomanová Daniela 0 Jirousková Monika 2
Gregor Daniel 1 Slavík Petr 2 Holubová Kristina 2 Škaloudová Tereza 0 Šikýř Jaroslav 2 Hýča Radek 0 Hýča Lukáš 0 Kubánek Jaroslav 2 Škaloudová Lenka 2 Vrána Tomáš 1 Vundererová Martina 1 Presová Zdeňka 2 TOP RM muži - 5 2 Škaloud František ml. 1 Tomanová Daniela 2 Šupolová Michaela 1
Gregor Daniel 1 Jirousková Monika 2 Slavík Petr 0 Škaloud František st. 2 Baier Petr 2 Holubová Kristina 0 Valnohová Nikola 2 Škaloudová Tereza 1 Vunderer Milan 2 Šikýř Jaroslav 1 Vundererová Eliška 2 Hýča Radek 0 Hýča Lukáš 1 Mečíř Petr 2 Kubánek Jaroslav 1 Válek Roman 2 Škaloudová Lenka 0 Škareda Václav 2 Vrána Tomáš 0 Vundererová Soňa 2 Brand Miroslav 2 Vundererová Martina 0 Rak Petr 2 Presová Zdeňka 0 Plhal Pavel 2 TOP RM muži - 5 0 Válek Miloš 2 Škaloud František ml. 0 Jureček Dominik 2 Tomanová Daniela 0 Šupolová Michaela 0 Müller Petr 2
Jirousková Monika 0 Škaloud František st. 2 Baier Petr 2 Valnohová Nikola 1 Vunderer Milan 2 Vundererová Eliška 0 Mečíř Petr 2 Válek Roman 0 Škareda Václav 2 Vundererová Soňa 0 Brand Miroslav 1 Rak Petr 2 Plhal Pavel 1 Válek Miloš 2 Jureček Dominik 0 Müller Petr 2
Škaloud František st. 2 Baier Petr 0 Vunderer Milan 2 Mečíř Petr 0 Škareda Václav 0 Rak Petr 2 Válek Miloš 0 Müller Petr 2
Škaloud František st. 2 Vunderer Milan 0 Rak Petr 2 Müller Petr 0
Škaloud František st. 1 Rak Petr 2
Rak Petr 2 Škaloud František st. 1
- Rak Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rak Petr [CZE026566] |
2. | Škaloud František st. [CZE061476] |
3. | Vunderer Milan [CZE063637] |
4. | Müller Petr [CZE080348] |
5. | Šikýř Jaroslav [CZE013990] |
5. | Válek Miloš [CZE029306] |
7. | Plhal Pavel [CZE075178] |
7. | TOP RM muži - 5 [HOST_35] |
9. | Škareda Václav [CZE022190] |
9. | Vundererová Eliška [CZE066743] |
9. | Baier Petr [CZE070148] |
9. | Mečíř Petr [CZE070564] |
13. | Jirousková Monika [CZE072649] |
13. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
13. | Kubánek Jaroslav [CZE062395] |
13. | Slavík Petr [CZE072839] |
17. | Tomanová Daniela [CZE058741] |
17. | Valnohová Nikola [CZE058499] |
17. | Presová Zdeňka [CZE067036] |
17. | Válek Roman [CZE073537] |
17. | Vundererová Soňa [CZE074410] |
17. | Brand Miroslav [CZE014610] |
17. | Holubová Kristina [CZE067593] |
17. | Jureček Dominik [CZE061614] |
25. | Škaloud František ml. [CZE077746] |
25. | Vundererová Martina [CZE063813] |
25. | Vrána Tomáš [CZE062562] |
25. | Hýča Lukáš [CZE067217] |
25. | Hýča Radek [CZE080347] |
25. | Škaloudová Tereza [CZE069779] |
25. | Gregor Daniel [CZE066176] |
25. | Šupolová Michaela [CZE078797] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rak Petr [CZE026566] |
2. | Škaloud František st. [CZE061476] |
3. | Vunderer Milan [CZE063637] |
4. | Müller Petr [CZE080348] |
5. | Šikýř Jaroslav [CZE013990] |
5. | Válek Miloš [CZE029306] |
7. | Plhal Pavel [CZE075178] |
7. | TOP RM muži - 5 [HOST_35] |
9. | Škareda Václav [CZE022190] |
9. | Vundererová Eliška [CZE066743] |
9. | Baier Petr [CZE070148] |
9. | Mečíř Petr [CZE070564] |
13. | Jirousková Monika [CZE072649] |
13. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
13. | Kubánek Jaroslav [CZE062395] |
13. | Slavík Petr [CZE072839] |
17. | Tomanová Daniela [CZE058741] |
17. | Valnohová Nikola [CZE058499] |
17. | Presová Zdeňka [CZE067036] |
17. | Válek Roman [CZE073537] |
17. | Vundererová Soňa [CZE074410] |
17. | Brand Miroslav [CZE014610] |
17. | Holubová Kristina [CZE067593] |
17. | Jureček Dominik [CZE061614] |
25. | Škaloud František ml. [CZE077746] |
25. | Vundererová Martina [CZE063813] |
25. | Vrána Tomáš [CZE062562] |
25. | Hýča Lukáš [CZE067217] |
25. | Hýča Radek [CZE080347] |
25. | Škaloudová Tereza [CZE069779] |
25. | Gregor Daniel [CZE066176] |
25. | Šupolová Michaela [CZE078797] |
Tento turnaj nemá přihlášky online