Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.03.2024 |
Název | Hlavní turnaj |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 38 |
Typ turnaje | Čtvrteční turnajování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beranová Michaela [CZE070717] | |
Bryscejn Jiří [CZE074063] | |
Černý Jan [CZE070670] | |
Dušek Radomír ml. [CZE070021] | |
Dušek Radomír st. [CZE070020] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Hlaváček Radek [CZE000484] | |
Homolová Andrea [CZE065873] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Jašek Milan [CZE024342] | |
Jůna Josef [CZE000320] | |
Kaiserová Tereza [CZE072395] | |
Kohout Petr [CZE046712] | |
Kopřivová Adéla [CZE073362] | |
Lišková Kateřina [CZE074466] | |
Macek Dominik [CZE080419] | |
Milý Jakub [CZE060060] | |
Mižikár Jozef [CZE078627] | |
Mlýnek Marek [CZE071411] | |
Novák Petr [CZE077287] | |
Padych Michal [CZE061682] | |
Paumer Matyáš [CZE080495] | |
Polívka Erik [CZE077910] | |
Přerovská Ivona [CZE004299] | |
Reinišová Lucie [CZE050867] | |
Schořová Barbora [CZE059755] | |
Schröder Tomáš [CZE047099] | |
Skalová Vanesa [CZE077594] | |
Starinský Lukáš [CZE080479] | |
Strejc Václav [CZE074075] | |
Šímová Veronika [CZE073755] | |
Šleis Jakub [CZE071467] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Veber Tomáš [CZE077878] | |
Vik Václav [CZE067381] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] | |
Žatkuliak Tomáš [CZE065287] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
2. | Hlaváček Radek [CZE000484] |
3. | Kaiserová Tereza [CZE072395] |
4. | Padych Michal [CZE061682] |
5. | Lišková Kateřina [CZE074466] |
6. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
7. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
8. | Šmrha Jan [CZE000448] |
9. | Starinský Lukáš [CZE080479] |
10. | Beranová Michaela [CZE070717] |
11. | Kohout Petr [CZE046712] |
12. | Černý Jan [CZE070670] |
13. | Dušek Radomír ml. [CZE070021] |
14. | Jašek Milan [CZE024342] |
15. | Homolová Andrea [CZE065873] |
16. | Šímová Veronika [CZE073755] |
17. | Milý Jakub [CZE060060] |
18. | Šleis Jakub [CZE071467] |
19. | Novák Petr [CZE077287] |
20. | Vik Václav [CZE067381] |
21. | Skalová Vanesa [CZE077594] |
22. | Strejc Václav [CZE074075] |
23. | Paumer Matyáš [CZE080495] |
24. | Přerovská Ivona [CZE004299] |
25. | Polívka Erik [CZE077910] |
26. | Schröder Tomáš [CZE047099] |
27. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
28. | Kopřivová Adéla [CZE073362] |
29. | Veber Tomáš [CZE077878] |
30. | Mižikár Jozef [CZE078627] |
31. | Dušek Radomír st. [CZE070020] |
32. | Žatkuliak Tomáš [CZE065287] |
33. | Macek Dominik [CZE080419] |
34. | Reinišová Lucie [CZE050867] |
35. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
36. | Bryscejn Jiří [CZE074063] |
37. | Schořová Barbora [CZE059755] |
38. | Jůna Josef [CZE000320] |
Tento turnaj nemá přihlášky online