Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.03.2024 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 20 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beránková Jana [CZE073809] | |
Černý David [CZE009764] | |
Fišerová Andrea [CZE055925] | |
Havlíček Petr [CZE063704] | |
Jordán Jiří [CZE079431] | |
Lexmaul Luboš [CZE076171] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Planeta Ferdinand [CZE002375] | |
Polzerová Eva [CZE080349] | |
Raš Bohumil [CZE062779] | |
Ružbacký Jan [CZE062778] | |
Řádková Anna [CZE076571] | |
Saidl Zbyněk [CZE055711] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Soustružník Martin [CZE049978] | |
Štěpánek Petr [CZE002651] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Tiosavljevič Radomil [CZE043057] | |
Tvrdá Markéta [CZE065914] | |
Vlček Jiří [CZE004650] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Soustružník Martin0
Jordán Jiří 0 Soustružník Martin 1
Planeta Ferdinand 0 Jordán Jiří 1
Planeta Ferdinand 1 Štěpánek Petr 0 Jordán Jiří 1 Lexmaul Luboš 0
Raš Bohumil 0 Planeta Ferdinand 1 Matušíková Jana 0 Jordán Jiří 1
Fišerová Andrea 0 Raš Bohumil 1 Planeta Ferdinand 1 Vlček Jiří 0 Havlíček Petr 0 Matušíková Jana 1 Jordán Jiří 1 Černý David 0
Šustr Drahoslav 0 Fišerová Andrea 1 Beránková Jana 0 Planeta Ferdinand 1 Havlíček Petr 1 Soustružník Jaroslav 0 Saidl Zbyněk 0 Jordán Jiří 1
Polzerová Eva 0 Šustr Drahoslav 1 Volný_los 0 Fišerová Andrea 1 Volný_los 0 Beránková Jana 1 Řádková Anna 0 Planeta Ferdinand 1 Tvrdá Markéta 0 Havlíček Petr 1 Volný_los 0 Soustružník Jaroslav 1 Volný_los 0 Saidl Zbyněk 1 Ružbacký Jan 0 Jordán Jiří 1
Volný_los 0 Polzerová Eva 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Řádková Anna 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Tvrdá Markéta 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Ružbacký Jan 1 Volný_los 0
Jordán Jiří 1 Volný_los 0 Polzerová Eva 0 Vlček Jiří 1 Saidl Zbyněk 1 Volný_los 0 Soustružník Martin 1 Volný_los 0 Raš Bohumil 1 Volný_los 0 Soustružník Jaroslav 1 Volný_los 0 Lexmaul Luboš 1 Řádková Anna 0 Havlíček Petr 1 Volný_los 0 Planeta Ferdinand 1 Volný_los 0 Černý David 1 Tvrdá Markéta 0 Tiosavljevič Radomil 1 Volný_los 0 Beránková Jana 1 Volný_los 0 Matušíková Jana 1 Volný_los 0 Fišerová Andrea 1 Volný_los 0 Šustr Drahoslav 1 Ružbacký Jan 0 Štěpánek Petr 1 Volný_los 0
Jordán Jiří 0 Vlček Jiří 1 Saidl Zbyněk 0 Soustružník Martin 1 Raš Bohumil 1 Soustružník Jaroslav 0 Lexmaul Luboš 1 Havlíček Petr 0 Planeta Ferdinand 0 Černý David 1 Tiosavljevič Radomil 1 Beránková Jana 0 Matušíková Jana 1 Fišerová Andrea 0 Šustr Drahoslav 0 Štěpánek Petr 1
Vlček Jiří 0 Soustružník Martin 1 Raš Bohumil 0 Lexmaul Luboš 1 Černý David 0 Tiosavljevič Radomil 1 Matušíková Jana 0 Štěpánek Petr 1
Soustružník Martin 1 Lexmaul Luboš 0 Tiosavljevič Radomil 1 Štěpánek Petr 0
Soustružník Martin 0 Tiosavljevič Radomil 1
Tiosavljevič Radomil 0 Soustružník Martin 1
Tiosavljevič Radomil 0 Soustružník Martin 1
- Soustružník Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Soustružník Martin [CZE049978] |
2. | Tiosavljevič Radomil [CZE043057] |
3. | Jordán Jiří [CZE079431] |
4. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
5. | Štěpánek Petr [CZE002651] |
5. | Lexmaul Luboš [CZE076171] |
7. | Raš Bohumil [CZE062779] |
7. | Matušíková Jana [CZE047989] |
9. | Černý David [CZE009764] |
9. | Havlíček Petr [CZE063704] |
9. | Vlček Jiří [CZE004650] |
9. | Fišerová Andrea [CZE055925] |
13. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
13. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
13. | Beránková Jana [CZE073809] |
13. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
17. | Ružbacký Jan [CZE062778] |
17. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
17. | Řádková Anna [CZE076571] |
17. | Polzerová Eva [CZE080349] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Soustružník Martin [CZE049978] |
2. | Tiosavljevič Radomil [CZE043057] |
3. | Jordán Jiří [CZE079431] |
4. | Planeta Ferdinand [CZE002375] |
5. | Štěpánek Petr [CZE002651] |
5. | Lexmaul Luboš [CZE076171] |
7. | Raš Bohumil [CZE062779] |
7. | Matušíková Jana [CZE047989] |
9. | Černý David [CZE009764] |
9. | Havlíček Petr [CZE063704] |
9. | Vlček Jiří [CZE004650] |
9. | Fišerová Andrea [CZE055925] |
13. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
13. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
13. | Beránková Jana [CZE073809] |
13. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
17. | Ružbacký Jan [CZE062778] |
17. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
17. | Řádková Anna [CZE076571] |
17. | Polzerová Eva [CZE080349] |
Tento turnaj nemá přihlášky online