Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum04.11.2019
NázevJednotlivci
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů25
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Coufalová Kateřina [CZE000136]
Červinka Filip [CZE064545]
Dostálek Stanislav [CZE008327]
Hloušková Olga [CZE057335]
Hrubý Tomáš [CZE055451]
Hudík Zdeněk [CZE000261]
Jirkalová Milena [CZE000958]
Karban Petr [CZE001248]
Kulhánek Petr [CZE064471]
Los Jakub [CZE057114]
Mošnička Martin [CZE060051]
Nová Tereza [CZE000770]
Novák Václav [CZE040727]
Polek Jindřich [CZE064421]
Richter Daniel [CZE061482]
Řehák Jiří [CZE045277]
Seifertová Kateřina [CZE062596]
Špaček Ladislav [CZE064544]
Štáfek Adam [CZE063836]
Teichner David [CZE004494]
Teichnerová Kateřina [CZE045221]
Venclová Ludmila [CZE000778]
Veselý Tomáš [CZE057196]
Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
Žoha Michal [CZE055450]
  •  Karban Petr0
  • Karban Petr1
    Dostálek Stanislav0
  •  
  • Kulhánek Petr0
    Karban Petr1
  •  
  • Řehák Jiří0
    Kulhánek Petr1
  •  
  • Karban Petr1
    Žoha Michal0
  •  
  • Hudík Zdeněk0
    Řehák Jiří1
  •  
  • Mošnička Martin0
    Karban Petr1
  •  
  • Los Jakub0
    Hudík Zdeněk1
  •  
  • Řehák Jiří1
    Štáfek Adam0
  •  
  • Mošnička Martin1
    Richter Daniel0
  •  
  • Karban Petr1
    Špaček Ladislav0
  •  
  • Venclová Ludmila0
    Los Jakub1
  •  
  • Řehák Jiří1
    Polek Jindřich0
  •  
  • Mošnička Martin1
    Hrubý Tomáš0
  •  
  • Karban Petr1
    Vlachopulosová Daniela0
  •  
  • Venclová Ludmila1
    Teichnerová Kateřina0
  •  
  • Novák Václav0
    Los Jakub1
  •  
  • Řehák Jiří1
    Jirkalová Milena0
  •  
  • Polek Jindřich1
    Seifertová Kateřina0
  •  
  • Červinka Filip0
    Mošnička Martin1
  •  
  • Coufalová Kateřina0
    Hrubý Tomáš1
  •  
  • Karban Petr1
    Teichner David0
  •  
  • Vlachopulosová Daniela1
    Hloušková Olga0
  •  
  • Volný_los0
    Venclová Ludmila1
  •  
  • Veselý Tomáš0
    Novák Václav1
  •  
  • Volný_los0
    Řehák Jiří1
  •  
  • Polek Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Červinka Filip1
  •  
  • Coufalová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Karban Petr1
  •  
  • Vlachopulosová Daniela1
    Volný_los0
  •  
  • Hloušková Olga1
    Volný_los0
  •  
  • Venclová Ludmila0
    Štáfek Adam1
  •  
  • Nová Tereza1
    Veselý Tomáš0
  •  
  • Novák Václav0
    Teichner David1
  •  
  • Hrubý Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Hudík Zdeněk1
    Řehák Jiří0
  •  
  • Polek Jindřich0
    Mošnička Martin1
  •  
  • Žoha Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Seifertová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Špaček Ladislav1
    Červinka Filip0
  •  
  • Kulhánek Petr1
    Coufalová Kateřina0
  •  
  • Jirkalová Milena1
    Volný_los0
  •  
  • Los Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Karban Petr0
    Richter Daniel1
  •  
  • Dostálek Stanislav1
    Vlachopulosová Daniela0
  •  
  • Teichnerová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Hloušková Olga0
    Štáfek Adam1
  •  
  • Nová Tereza1
    Teichner David0
  •  
  • Hrubý Tomáš0
    Hudík Zdeněk1
  •  
  • Mošnička Martin0
    Žoha Michal1
  •  
  • Seifertová Kateřina0
    Špaček Ladislav1
  •  
  • Kulhánek Petr1
    Jirkalová Milena0
  •  
  • Los Jakub0
    Richter Daniel1
  •  
  • Dostálek Stanislav1
    Teichnerová Kateřina0
  •  
  • Štáfek Adam0
    Nová Tereza1
  •  
  • Hudík Zdeněk0
    Žoha Michal1
  •  
  • Špaček Ladislav0
    Kulhánek Petr1
  •  
  • Richter Daniel0
    Dostálek Stanislav1
  •  
  • Nová Tereza1
    Žoha Michal0
  •  
  • Kulhánek Petr0
    Dostálek Stanislav1
  •  
  • Nová Tereza1
    Dostálek Stanislav0
  •  
  • Nová Tereza1
    Karban Petr0
  •  
  •  Nová Tereza0
#Hráč nebo pár
1.Nová Tereza [CZE000770]
2.Karban Petr [CZE001248]
3.Dostálek Stanislav [CZE008327]
4.Kulhánek Petr [CZE064471]
5.Řehák Jiří [CZE045277]
5.Žoha Michal [CZE055450]
7.Hudík Zdeněk [CZE000261]
7.Mošnička Martin [CZE060051]
9.Špaček Ladislav [CZE064544]
9.Richter Daniel [CZE061482]
9.Štáfek Adam [CZE063836]
9.Los Jakub [CZE057114]
13.Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
13.Hrubý Tomáš [CZE055451]
13.Polek Jindřich [CZE064421]
13.Venclová Ludmila [CZE000778]
17.Hloušková Olga [CZE057335]
17.Teichner David [CZE004494]
17.Coufalová Kateřina [CZE000136]
17.Červinka Filip [CZE064545]
17.Seifertová Kateřina [CZE062596]
17.Jirkalová Milena [CZE000958]
17.Novák Václav [CZE040727]
17.Teichnerová Kateřina [CZE045221]
25.Veselý Tomáš [CZE057196]
#Hráč nebo pár
1.Nová Tereza [CZE000770]
2.Karban Petr [CZE001248]
3.Dostálek Stanislav [CZE008327]
4.Kulhánek Petr [CZE064471]
5.Řehák Jiří [CZE045277]
5.Žoha Michal [CZE055450]
7.Hudík Zdeněk [CZE000261]
7.Mošnička Martin [CZE060051]
9.Špaček Ladislav [CZE064544]
9.Richter Daniel [CZE061482]
9.Štáfek Adam [CZE063836]
9.Los Jakub [CZE057114]
13.Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
13.Hrubý Tomáš [CZE055451]
13.Polek Jindřich [CZE064421]
13.Venclová Ludmila [CZE000778]
17.Hloušková Olga [CZE057335]
17.Teichner David [CZE004494]
17.Coufalová Kateřina [CZE000136]
17.Červinka Filip [CZE064545]
17.Seifertová Kateřina [CZE062596]
17.Jirkalová Milena [CZE000958]
17.Novák Václav [CZE040727]
17.Teichnerová Kateřina [CZE045221]
25.Veselý Tomáš [CZE057196]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz