Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.01.2024 |
Název | ČDS Cup Pivnice Knihovna |
Rozhodčí | Trilč Patrik |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Knihovna, Olomouc I. |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benda Lukáš [CZE043587] | |
Fiala Matěj [CZE060241] | |
Fiala Milan [CZE051640] | |
Kohoutek Vojtěch [CZE072684] | |
Krňávek Radek [CZE072780] | |
Řehák Tomáš [CZE064666] | |
Sádecký Branislav [CZE053740] | |
Sedláček David [CZE066340] | |
Soltys Yevhen [CZE061532] | |
Špunda Michal [CZE046073] | |
Šrom Jiří [CZE049068] | |
Telíšek Michal [CZE000968] | |
Tisoň Jakub [CZE069736] | |
Trilč Patrik [CZE066862] | |
Vyvážil Petr [CZE064669] |
1ČDS Cup Pivnice Knihovna--:--
Žádné utkání
2ČDS Cup Pivnice Knihovna--:--
Žádné utkání
3ČDS Cup Pivnice Knihovna--:--
Žádné utkání
4PORUCHA--:--
Žádné utkání
- Špunda Michal0
Špunda Michal 2 Sedláček David 1
Špunda Michal 2 Trilč Patrik 1
Špunda Michal 2 Vyvážil Petr 0 Trilč Patrik 2 Soltys Yevhen 0
Špunda Michal 1 Kohoutek Vojtěch 0 Trilč Patrik 1 Šrom Jiří 0
Benda Lukáš 0 Špunda Michal 2 Sádecký Branislav 0 Kohoutek Vojtěch 1 Telíšek Michal 0 Trilč Patrik 1 Šrom Jiří 2 Fiala Matěj 1
Volný_los 0 Benda Lukáš 1 Tisoň Jakub 1 Sádecký Branislav 2 Telíšek Michal 2 Krňávek Radek 0 Řehák Tomáš 1 Šrom Jiří 2
Sedláček David 1 Volný_los 0 Fiala Matěj 2 Benda Lukáš 0 Tisoň Jakub 0 Vyvážil Petr 2 Sádecký Branislav 0 Trilč Patrik 1 Telíšek Michal 1 Soltys Yevhen 2 Krňávek Radek 0 Kohoutek Vojtěch 2 Fiala Milan 2 Řehák Tomáš 1 Špunda Michal 2 Šrom Jiří 0
Sedláček David 2 Fiala Matěj 1 Vyvážil Petr 2 Trilč Patrik 1 Soltys Yevhen 2 Kohoutek Vojtěch 0 Fiala Milan 2 Špunda Michal 0
Sedláček David 2 Vyvážil Petr 1 Soltys Yevhen 0 Fiala Milan 1
Sedláček David 1 Fiala Milan 2
Fiala Milan 1 Špunda Michal 2
Fiala Milan 1 Špunda Michal 2
- Špunda Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Špunda Michal [CZE046073] |
2. | Fiala Milan [CZE051640] |
3. | Sedláček David [CZE066340] |
4. | Trilč Patrik [CZE066862] |
5. | Vyvážil Petr [CZE064669] |
5. | Soltys Yevhen [CZE061532] |
7. | Kohoutek Vojtěch [CZE072684] |
7. | Šrom Jiří [CZE049068] |
9. | Fiala Matěj [CZE060241] |
9. | Telíšek Michal [CZE000968] |
9. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
9. | Benda Lukáš [CZE043587] |
13. | Tisoň Jakub [CZE069736] |
13. | Krňávek Radek [CZE072780] |
13. | Řehák Tomáš [CZE064666] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Špunda Michal [CZE046073] |
2. | Fiala Milan [CZE051640] |
3. | Sedláček David [CZE066340] |
4. | Trilč Patrik [CZE066862] |
5. | Vyvážil Petr [CZE064669] |
5. | Soltys Yevhen [CZE061532] |
7. | Kohoutek Vojtěch [CZE072684] |
7. | Šrom Jiří [CZE049068] |
9. | Fiala Matěj [CZE060241] |
9. | Telíšek Michal [CZE000968] |
9. | Sádecký Branislav [CZE053740] |
9. | Benda Lukáš [CZE043587] |
13. | Tisoň Jakub [CZE069736] |
13. | Krňávek Radek [CZE072780] |
13. | Řehák Tomáš [CZE064666] |
Tento turnaj nemá přihlášky online