Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.11.2019
NázevReg.Master Plzeňského kraje - dv. muži
RozhodčíKuneš Karel
Počet hráčů11
Typ turnajeReg.Master Plzeňského kraje - dv. muži
MístoSál, Oprechtice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Auervek Lukáš [CZE056878], Mičulka Daniel [CZE021816]
Hamrozi Tomáš [CZE023441], Petrželka Miloš [CZE054766]
Ječmínek Radoslav [CZE060211], Hemissi Sami [WRD064596]
Mašát Petr [CZE051385], Mošnička Michal [CZE013253]
Müller Filip [CZE061664], Kuneš Karel [CZE004011]
Nusl Tomáš [CZE064089], Plašil Radek [CZE002120]
Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449]
Richter Lukáš [CZE064873], Jandík Vratislav [CZE055041]
Šidvic Luděk [CZE013989], Trůbl Marek [CZE051169]
Šmrha Jan [CZE000448], Patera Patrik [CZE000135]
Veselý Milan [CZE007110], Kout Alois [CZE028052]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6PORUCHA
Žádné utkání
  •  Hamrozi, Petrželka0
  • Hamrozi, Petrželka1
    Šmrha, Patera0
  •  
  • Šidvic, Trůbl0
    Hamrozi, Petrželka1
  •  
  • Šidvic, Trůbl1
    Richter, Jandík0
  •  
  • Veselý, Kout0
    Hamrozi, Petrželka1
  •  
  • Auervek, Mičulka0
    Šidvic, Trůbl1
  •  
  • Müller, Kuneš0
    Veselý, Kout1
  •  
  • Mašát, Mošnička0
    Auervek, Mičulka1
  •  
  • Volný_los0
    Šidvic, Trůbl1
  •  
  • Müller, Kuneš1
    Ječmínek, Hemissi0
  •  
  • Nusl, Plašil0
    Veselý, Kout1
  •  
  • Volný_los0
    Mašát, Mošnička1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Müller, Kuneš1
  •  
  • Nusl, Plašil1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Volný_los0
  •  
  • Veselý, Kout1
    Mašát, Mošnička0
  •  
  • Richter, Jandík1
    Volný_los0
  •  
  • Ječmínek, Hemissi1
    Volný_los0
  •  
  • Hamrozi, Petrželka1
    Volný_los0
  •  
  • Šidvic, Trůbl1
    Müller, Kuneš0
  •  
  • Nusl, Plašil0
    Auervek, Mičulka1
  •  
  • Šmrha, Patera1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Veselý, Kout0
  •  
  • Richter, Jandík1
    Ječmínek, Hemissi0
  •  
  • Hamrozi, Petrželka1
    Šidvic, Trůbl0
  •  
  • Auervek, Mičulka0
    Šmrha, Patera1
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Richter, Jandík0
  •  
  • Hamrozi, Petrželka0
    Šmrha, Patera1
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Šmrha, Patera0
  •  
  • Pokorný, Kantner1
    Hamrozi, Petrželka0
  •  
  •  Pokorný, Kantner0
#Hráč nebo pár
1.Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449]
2.Hamrozi Tomáš [CZE023441], Petrželka Miloš [CZE054766]
3.Šmrha Jan [CZE000448], Patera Patrik [CZE000135]
4.Šidvic Luděk [CZE013989], Trůbl Marek [CZE051169]
5.Richter Lukáš [CZE064873], Jandík Vratislav [CZE055041]
5.Veselý Milan [CZE007110], Kout Alois [CZE028052]
7.Auervek Lukáš [CZE056878], Mičulka Daniel [CZE021816]
7.Müller Filip [CZE061664], Kuneš Karel [CZE004011]
9.Nusl Tomáš [CZE064089], Plašil Radek [CZE002120]
9.Ječmínek Radoslav [CZE060211], Hemissi Sami [WRD064596]
9.Mašát Petr [CZE051385], Mošnička Michal [CZE013253]
#Hráč nebo pár
1.Pokorný David [CZE044298], Kantner Josef [CZE003449]
2.Hamrozi Tomáš [CZE023441], Petrželka Miloš [CZE054766]
3.Šmrha Jan [CZE000448], Patera Patrik [CZE000135]
4.Šidvic Luděk [CZE013989], Trůbl Marek [CZE051169]
5.Richter Lukáš [CZE064873], Jandík Vratislav [CZE055041]
5.Veselý Milan [CZE007110], Kout Alois [CZE028052]
7.Auervek Lukáš [CZE056878], Mičulka Daniel [CZE021816]
7.Müller Filip [CZE061664], Kuneš Karel [CZE004011]
9.Nusl Tomáš [CZE064089], Plašil Radek [CZE002120]
9.Ječmínek Radoslav [CZE060211], Hemissi Sami [WRD064596]
9.Mašát Petr [CZE051385], Mošnička Michal [CZE013253]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz