Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.10.2019 |
Název | Loutkarna |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Litvínov Loutkárna |
Místo | Loutkárna, Litvínov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cibulka Ondřej [CZE062658] | |
Hykl Luděk [CZE049140] | |
Chládek Martin [CZE020357] | |
Mašát Jiří [CZE052007] | |
Ohnesorg Daniel [CZE051583] | |
Pomahač Lukáš [CZE043464] | |
Spálenka Jaromír [CZE063815] | |
Svoboda Radek [CZE060556] | |
Šmehlík Jan [CZE060870] | |
Trubačová Lenka [CZE062659] |
- Pomahač Lukáš0
Pomahač Lukáš 2 Chládek Martin 0
Pomahač Lukáš 2 Šmehlík Jan 1
Svoboda Radek 1 Pomahač Lukáš 2 Mašát Jiří 0 Šmehlík Jan 2
Spálenka Jaromír 0 Svoboda Radek 2 Hykl Luděk 1 Mašát Jiří 2
Trubačová Lenka 0 Spálenka Jaromír 2 Volný_los 0 Svoboda Radek 1 Volný_los 0 Hykl Luděk 1 Ohnesorg Daniel 0 Mašát Jiří 2
Volný_los 0 Trubačová Lenka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Ohnesorg Daniel 1 Volný_los 0
Pomahač Lukáš 1 Volný_los 0 Mašát Jiří 2 Trubačová Lenka 0 Hykl Luděk 1 Volný_los 0 Cibulka Ondřej 1 Volný_los 0 Svoboda Radek 1 Volný_los 0 Chládek Martin 1 Volný_los 0 Ohnesorg Daniel 0 Šmehlík Jan 2 Spálenka Jaromír 1 Volný_los 0
Pomahač Lukáš 2 Mašát Jiří 0 Hykl Luděk 0 Cibulka Ondřej 2 Svoboda Radek 0 Chládek Martin 2 Šmehlík Jan 2 Spálenka Jaromír 0
Pomahač Lukáš 1 Cibulka Ondřej 2 Chládek Martin 2 Šmehlík Jan 0
Cibulka Ondřej 2 Chládek Martin 1
Cibulka Ondřej 2 Pomahač Lukáš 1
- Cibulka Ondřej0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Pomahač Lukáš [CZE043464] |
3. | Chládek Martin [CZE020357] |
4. | Šmehlík Jan [CZE060870] |
5. | Svoboda Radek [CZE060556] |
5. | Mašát Jiří [CZE052007] |
7. | Spálenka Jaromír [CZE063815] |
7. | Hykl Luděk [CZE049140] |
9. | Ohnesorg Daniel [CZE051583] |
9. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Cibulka Ondřej [CZE062658] |
2. | Pomahač Lukáš [CZE043464] |
3. | Chládek Martin [CZE020357] |
4. | Šmehlík Jan [CZE060870] |
5. | Svoboda Radek [CZE060556] |
5. | Mašát Jiří [CZE052007] |
7. | Spálenka Jaromír [CZE063815] |
7. | Hykl Luděk [CZE049140] |
9. | Ohnesorg Daniel [CZE051583] |
9. | Trubačová Lenka [CZE062659] |
Tento turnaj nemá přihlášky online