Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 31.10.2019 |
Název | Ostrov Kolečko TOP 9 / 2020 |
Rozhodčí | Mrenica Jan |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Kolečko, Ostrov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balát Jan [CZE061795] | |
Černý Vlastimil [CZE038061] | |
Esková Miroslava [CZE060233] | |
Fiala Miroslav [CZE062353] | |
Filák Petr [CZE063673] | |
Hlůžek Robert [CZE032733] | |
Hochmann František [CZE039717] | |
Janeczek Lubomír [CZE048792] | |
Janeczková Jaroslava [CZE054983] | |
Krůta Radek [CZE046042] | |
Loučim René [CZE038671] | |
Maron Lukáš [CZE054864] | |
Mrenica Jan [CZE032271] | |
Ogorek Miroslav [CZE001220] | |
Peterka Michal [CZE045969] | |
Peterková Petra [CZE046923] | |
Plaček Emil [CZE048565] | |
Pospíšil Jiří [CZE051759] | |
Semera Jiří [CZE061790] | |
Schmiedová Jindřiška [CZE051312] | |
Spruzsanský Tomáš [CZE008245] | |
Tolar Jan [CZE062825] | |
Tunkiv Štěpán [CZE050379] | |
Vrtilová Petra [CZE053494] | |
Zelenka Michal [CZE039807] |
- Loučim René0
Černý Vlastimil 0 Loučim René 1
Fiala Miroslav 0 Černý Vlastimil 1
Fiala Miroslav 1 Balát Jan 0 Černý Vlastimil 1 Krůta Radek 0
Maron Lukáš 0 Fiala Miroslav 1 Černý Vlastimil 1 Janeczková Jaroslava 0
Mrenica Jan 0 Maron Lukáš 1 Filák Petr 0 Fiala Miroslav 1 Spruzsanský Tomáš 0 Černý Vlastimil 1 Zelenka Michal 0 Janeczková Jaroslava 1
Peterka Michal 0 Mrenica Jan 1 Esková Miroslava 0 Filák Petr 1 Spruzsanský Tomáš 1 Hlůžek Robert 0 Peterková Petra 0 Zelenka Michal 1
Peterka Michal 1 Hochmann František 0 Mrenica Jan 1 Ogorek Miroslav 0 Tolar Jan 0 Esková Miroslava 1 Filák Petr 1 Semera Jiří 0 Plaček Emil 0 Spruzsanský Tomáš 1 Hlůžek Robert 1 Schmiedová Jindřiška 0 Janeczek Lubomír 0 Peterková Petra 1 Zelenka Michal 1 Pospíšil Jiří 0
Volný_los 0 Peterka Michal 1 Mrenica Jan 1 Vrtilová Petra 0 Volný_los 0 Tolar Jan 1 Filák Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Plaček Emil 1 Hlůžek Robert 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Janeczek Lubomír 1 Zelenka Michal 1 Volný_los 0
Pospíšil Jiří 1 Volný_los 0 Loučim René 1 Peterka Michal 0 Fiala Miroslav 1 Mrenica Jan 0 Peterková Petra 1 Vrtilová Petra 0 Schmiedová Jindřiška 1 Volný_los 0 Krůta Radek 1 Tolar Jan 0 Maron Lukáš 1 Filák Petr 0 Spruzsanský Tomáš 1 Volný_los 0 Balát Jan 1 Volný_los 0 Semera Jiří 1 Plaček Emil 0 Hlůžek Robert 0 Janeczková Jaroslava 1 Esková Miroslava 1 Volný_los 0 Černý Vlastimil 1 Volný_los 0 Ogorek Miroslav 1 Janeczek Lubomír 0 Tunkiv Štěpán 1 Zelenka Michal 0 Hochmann František 1 Volný_los 0
Pospíšil Jiří 0 Loučim René 1 Fiala Miroslav 1 Peterková Petra 0 Schmiedová Jindřiška 0 Krůta Radek 1 Maron Lukáš 1 Spruzsanský Tomáš 0 Balát Jan 1 Semera Jiří 0 Janeczková Jaroslava 1 Esková Miroslava 0 Černý Vlastimil 1 Ogorek Miroslav 0 Tunkiv Štěpán 1 Hochmann František 0
Loučim René 1 Fiala Miroslav 0 Krůta Radek 1 Maron Lukáš 0 Balát Jan 1 Janeczková Jaroslava 0 Černý Vlastimil 0 Tunkiv Štěpán 1
Loučim René 1 Krůta Radek 0 Balát Jan 0 Tunkiv Štěpán 1
Loučim René 0 Tunkiv Štěpán 1
Loučim René 0 Tunkiv Štěpán 1
- Tunkiv Štěpán0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tunkiv Štěpán [CZE050379] |
2. | Loučim René [CZE038671] |
3. | Černý Vlastimil [CZE038061] |
4. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
5. | Balát Jan [CZE061795] |
5. | Krůta Radek [CZE046042] |
7. | Maron Lukáš [CZE054864] |
7. | Janeczková Jaroslava [CZE054983] |
9. | Zelenka Michal [CZE039807] |
9. | Spruzsanský Tomáš [CZE008245] |
9. | Filák Petr [CZE063673] |
9. | Mrenica Jan [CZE032271] |
13. | Peterková Petra [CZE046923] |
13. | Hlůžek Robert [CZE032733] |
13. | Esková Miroslava [CZE060233] |
13. | Peterka Michal [CZE045969] |
17. | Pospíšil Jiří [CZE051759] |
17. | Janeczek Lubomír [CZE048792] |
17. | Schmiedová Jindřiška [CZE051312] |
17. | Plaček Emil [CZE048565] |
17. | Semera Jiří [CZE061790] |
17. | Tolar Jan [CZE062825] |
17. | Ogorek Miroslav [CZE001220] |
17. | Hochmann František [CZE039717] |
25. | Vrtilová Petra [CZE053494] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tunkiv Štěpán [CZE050379] |
2. | Loučim René [CZE038671] |
3. | Černý Vlastimil [CZE038061] |
4. | Fiala Miroslav [CZE062353] |
5. | Balát Jan [CZE061795] |
5. | Krůta Radek [CZE046042] |
7. | Maron Lukáš [CZE054864] |
7. | Janeczková Jaroslava [CZE054983] |
9. | Zelenka Michal [CZE039807] |
9. | Spruzsanský Tomáš [CZE008245] |
9. | Filák Petr [CZE063673] |
9. | Mrenica Jan [CZE032271] |
13. | Peterková Petra [CZE046923] |
13. | Hlůžek Robert [CZE032733] |
13. | Esková Miroslava [CZE060233] |
13. | Peterka Michal [CZE045969] |
17. | Pospíšil Jiří [CZE051759] |
17. | Janeczek Lubomír [CZE048792] |
17. | Schmiedová Jindřiška [CZE051312] |
17. | Plaček Emil [CZE048565] |
17. | Semera Jiří [CZE061790] |
17. | Tolar Jan [CZE062825] |
17. | Ogorek Miroslav [CZE001220] |
17. | Hochmann František [CZE039717] |
25. | Vrtilová Petra [CZE053494] |
Tento turnaj nemá přihlášky online