Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.10.2019 |
Název | Sportbar Hostivař 1 |
Rozhodčí | Šlehofr David |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Sportbar Hostivař, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Davídek David [CZE063408] | |
Ejem Jaromír [CZE029350] | |
Forman Bohumil [CZE060237] | |
Gutvirt Petr [CZE001292] | |
Hrčka Jan [CZE030676] | |
Hulín Miloslav [CZE045089] | |
Chaloupka Radek [CZE064380] | |
Chaloupková Jana [CZE064454] | |
Kozelka Václav [CZE057907] | |
Kulík Pavel [CZE061170] | |
Langr Ondřej [CZE060443] | |
Novák Pavel [CZE049820] | |
Novák Petr [CZE063590] | |
Pecha Martin [CZE044897] | |
Pecha Ondřej [CZE044177] | |
Pilc Antonín [CZE061518] | |
Procházka Jaroslav [CZE000025] | |
Přibyl Robert [CZE063736] | |
Stárek Stanislav [CZE050905] | |
Sýkorová Miroslava [CZE062727] | |
Šlehofr David [CZE056664] | |
Tomaník Jiří [CZE029146] | |
Vlach Jakub [CZE064065] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Gutvirt Petr0
Chaloupka Radek 0 Gutvirt Petr 1
Pecha Ondřej 0 Chaloupka Radek 1
Kozelka Václav 0 Pecha Ondřej 1 Chaloupka Radek 1 Stárek Stanislav 0
Kulík Pavel 0 Kozelka Václav 1 Chaloupka Radek 1 Davídek David 0
Forman Bohumil 0 Kulík Pavel 1 Zahajský Václav 0 Kozelka Václav 1 Chaloupka Radek 1 Hrčka Jan 0 Pilc Antonín 0 Davídek David 1
Vlach Jakub 0 Forman Bohumil 1 Zahajský Václav 1 Pecha Martin 0 Tomaník Jiří 0 Chaloupka Radek 1 Pilc Antonín 1 Novák Petr 0
Hulín Miloslav 0 Vlach Jakub 1 Forman Bohumil 1 Novák Pavel 0 Ejem Jaromír 0 Zahajský Václav 1 Pecha Martin 1 Šlehofr David 0 Tomaník Jiří 1 Sýkorová Miroslava 0 Přibyl Robert 0 Chaloupka Radek 1 Pilc Antonín 1 Langr Ondřej 0 Novák Petr 1 Chaloupková Jana 0
Volný_los 0 Hulín Miloslav 1 Forman Bohumil 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Ejem Jaromír 1 Pecha Martin 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Tomaník Jiří 1 Přibyl Robert 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pilc Antonín 1 Novák Petr 1 Volný_los 0
Chaloupková Jana 1 Volný_los 0 Hulín Miloslav 0 Kozelka Václav 1 Forman Bohumil 0 Gutvirt Petr 1 Langr Ondřej 1 Volný_los 0 Stárek Stanislav 1 Volný_los 0 Chaloupka Radek 1 Ejem Jaromír 0 Pecha Martin 0 Kulík Pavel 1 Sýkorová Miroslava 1 Volný_los 0 Procházka Jaroslav 1 Volný_los 0 Tomaník Jiří 0 Šlehofr David 1 Přibyl Robert 0 Zahajský Václav 1 Davídek David 1 Volný_los 0 Novák Pavel 1 Volný_los 0 Pecha Ondřej 1 Pilc Antonín 0 Hrčka Jan 1 Novák Petr 0 Vlach Jakub 1 Volný_los 0
Chaloupková Jana 0 Kozelka Václav 1 Gutvirt Petr 1 Langr Ondřej 0 Stárek Stanislav 1 Chaloupka Radek 0 Kulík Pavel 1 Sýkorová Miroslava 0 Procházka Jaroslav 1 Šlehofr David 0 Zahajský Václav 0 Davídek David 1 Novák Pavel 0 Pecha Ondřej 1 Hrčka Jan 1 Vlach Jakub 0
Kozelka Václav 0 Gutvirt Petr 1 Stárek Stanislav 1 Kulík Pavel 0 Procházka Jaroslav 1 Davídek David 0 Pecha Ondřej 1 Hrčka Jan 0
Gutvirt Petr 1 Stárek Stanislav 0 Procházka Jaroslav 1 Pecha Ondřej 0
Gutvirt Petr 0 Procházka Jaroslav 1
Gutvirt Petr 0 Procházka Jaroslav 1
- Procházka Jaroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Procházka Jaroslav [CZE000025] |
2. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
3. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
4. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
5. | Kozelka Václav [CZE057907] |
5. | Stárek Stanislav [CZE050905] |
7. | Kulík Pavel [CZE061170] |
7. | Davídek David [CZE063408] |
9. | Pilc Antonín [CZE061518] |
9. | Hrčka Jan [CZE030676] |
9. | Zahajský Václav [CZE060308] |
9. | Forman Bohumil [CZE060237] |
13. | Novák Petr [CZE063590] |
13. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
13. | Pecha Martin [CZE044897] |
13. | Vlach Jakub [CZE064065] |
17. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
17. | Langr Ondřej [CZE060443] |
17. | Přibyl Robert [CZE063736] |
17. | Sýkorová Miroslava [CZE062727] |
17. | Šlehofr David [CZE056664] |
17. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
17. | Novák Pavel [CZE049820] |
17. | Hulín Miloslav [CZE045089] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Procházka Jaroslav [CZE000025] |
2. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
3. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
4. | Pecha Ondřej [CZE044177] |
5. | Kozelka Václav [CZE057907] |
5. | Stárek Stanislav [CZE050905] |
7. | Kulík Pavel [CZE061170] |
7. | Davídek David [CZE063408] |
9. | Pilc Antonín [CZE061518] |
9. | Hrčka Jan [CZE030676] |
9. | Zahajský Václav [CZE060308] |
9. | Forman Bohumil [CZE060237] |
13. | Novák Petr [CZE063590] |
13. | Tomaník Jiří [CZE029146] |
13. | Pecha Martin [CZE044897] |
13. | Vlach Jakub [CZE064065] |
17. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
17. | Langr Ondřej [CZE060443] |
17. | Přibyl Robert [CZE063736] |
17. | Sýkorová Miroslava [CZE062727] |
17. | Šlehofr David [CZE056664] |
17. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
17. | Novák Pavel [CZE049820] |
17. | Hulín Miloslav [CZE045089] |
Tento turnaj nemá přihlášky online