Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum26.10.2019
NázevM dvojice
RozhodčíMenšík Radek
Počet hráčů16
Typ turnajeRegionální Master dvojice muži
MístoDOUBLE'S, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dostál Radim [CZE060679], Borovička Jan [CZE059538]
Dvořák Jiří [CZE004155], Paukert Jan [CZE006533]
Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907]
Hanzl Lukáš [CZE000662], Menšík Radek [CZE000609]
Hoffmann Martin [CZE000022], Puharič Petr [CZE043225]
Hochmuth Jan [CZE049346], Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
Jurčík Martin [CZE064282], Fazekaš Roman [CZE058011]
Pilc Antonín [CZE061518], Korbel Tomáš [CZE061515]
Procházka Filip [CZE050596], Pitra Jan [CZE056158]
Procházka Jaroslav [CZE000025], Mikeš Jan [CZE051377]
Řanda Jan [CZE063441], Kos Matouš [CZE063561]
Slabý Jaroslav [CZE060607], Dudek Ondřej [CZE060130]
Šamko Štefan [CZE052488], Laurek Petr [CZE027216]
Tauš Václav [CZE025434], Novák Aleš [CZE002819]
Vach Josef [CZE001834], Dvořák Miloš [CZE000960]
Vítek Jiří [CZE039205], Špírek Pavel [CZE006340]
1M dvojice
Žádné utkání
2M dvojice
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8
Žádné utkání
  •  Procházka, Mikeš0
  • Procházka, Mikeš1
    Tauš, Novák0
  •  
  • Procházka, Mikeš1
    Vach, Dvořák0
  •  
  • Procházka, Mikeš1
    Jurčík, Fazekaš0
  •  
  • Vach, Dvořák1
    Řanda, Kos0
  •  
  • Slabý, Dudek0
    Procházka, Mikeš1
  •  
  • Dvořák, Paukert0
    Vach, Dvořák1
  •  
  • Slabý, Dudek1
    Vítek, Špírek0
  •  
  • Hanzl, Menšík0
    Procházka, Mikeš1
  •  
  • Dvořák, Paukert1
    Hochmuth, Cirkovský0
  •  
  • Vach, Dvořák1
    Forman, Kozelka0
  •  
  • Slabý, Dudek1
    Dostál, Borovička0
  •  
  • Pilc, Korbel0
    Hanzl, Menšík1
  •  
  • Dvořák, Paukert1
    Procházka, Pitra0
  •  
  • Vach, Dvořák1
    Šamko, Laurek0
  •  
  • Forman, Kozelka1
    Slabý, Dudek0
  •  
  • Jurčík, Fazekaš1
    Dostál, Borovička0
  •  
  • Hochmuth, Cirkovský1
    Pilc, Korbel0
  •  
  • Hoffmann, Puharič1
    Hanzl, Menšík0
  •  
  • Tauš, Novák1
    Dvořák, Paukert0
  •  
  • Procházka, Pitra0
    Procházka, Mikeš1
  •  
  • Vach, Dvořák0
    Vítek, Špírek1
  •  
  • Řanda, Kos1
    Šamko, Laurek0
  •  
  • Forman, Kozelka0
    Jurčík, Fazekaš1
  •  
  • Hochmuth, Cirkovský0
    Hoffmann, Puharič1
  •  
  • Tauš, Novák1
    Procházka, Mikeš0
  •  
  • Vítek, Špírek0
    Řanda, Kos1
  •  
  • Jurčík, Fazekaš0
    Hoffmann, Puharič1
  •  
  • Tauš, Novák1
    Řanda, Kos0
  •  
  • Hoffmann, Puharič1
    Tauš, Novák0
  •  
  • Hoffmann, Puharič1
    Procházka, Mikeš0
  •  
  •  Hoffmann, Puharič0
#Hráč nebo pár
1.Hoffmann Martin [CZE000022], Puharič Petr [CZE043225]
2.Procházka Jaroslav [CZE000025], Mikeš Jan [CZE051377]
3.Tauš Václav [CZE025434], Novák Aleš [CZE002819]
4.Vach Josef [CZE001834], Dvořák Miloš [CZE000960]
5.Jurčík Martin [CZE064282], Fazekaš Roman [CZE058011]
5.Řanda Jan [CZE063441], Kos Matouš [CZE063561]
7.Slabý Jaroslav [CZE060607], Dudek Ondřej [CZE060130]
7.Dvořák Jiří [CZE004155], Paukert Jan [CZE006533]
9.Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907]
9.Hochmuth Jan [CZE049346], Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
9.Hanzl Lukáš [CZE000662], Menšík Radek [CZE000609]
9.Vítek Jiří [CZE039205], Špírek Pavel [CZE006340]
13.Dostál Radim [CZE060679], Borovička Jan [CZE059538]
13.Pilc Antonín [CZE061518], Korbel Tomáš [CZE061515]
13.Procházka Filip [CZE050596], Pitra Jan [CZE056158]
13.Šamko Štefan [CZE052488], Laurek Petr [CZE027216]
#Hráč nebo pár
1.Hoffmann Martin [CZE000022], Puharič Petr [CZE043225]
2.Procházka Jaroslav [CZE000025], Mikeš Jan [CZE051377]
3.Tauš Václav [CZE025434], Novák Aleš [CZE002819]
4.Vach Josef [CZE001834], Dvořák Miloš [CZE000960]
5.Jurčík Martin [CZE064282], Fazekaš Roman [CZE058011]
5.Řanda Jan [CZE063441], Kos Matouš [CZE063561]
7.Slabý Jaroslav [CZE060607], Dudek Ondřej [CZE060130]
7.Dvořák Jiří [CZE004155], Paukert Jan [CZE006533]
9.Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907]
9.Hochmuth Jan [CZE049346], Cirkovský Jaroslav [CZE021269]
9.Hanzl Lukáš [CZE000662], Menšík Radek [CZE000609]
9.Vítek Jiří [CZE039205], Špírek Pavel [CZE006340]
13.Dostál Radim [CZE060679], Borovička Jan [CZE059538]
13.Pilc Antonín [CZE061518], Korbel Tomáš [CZE061515]
13.Procházka Filip [CZE050596], Pitra Jan [CZE056158]
13.Šamko Štefan [CZE052488], Laurek Petr [CZE027216]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz