Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum26.10.2019
NázevDvojice ŽENY
RozhodčíBernard Vladimír
Počet hráčů7
Typ turnajeReg.Master KHK-J dvojice ženy
MístoU Bajerů, Hradec Králové
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Anděrová Tereza [CZE061403], Pleskotová Romana [CZE062193]
Baliharová Jitka [CZE008097], Hanušová Andrea [CZE050060]
Hálová Kateřina [CZE020007], Mašková Magdaléna [CZE046153]
Mate Simona [CZE050521], Pulpánová Kateřina [CZE060633]
Pachtová Adéla [CZE055615], Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
Šedivá Kopta Michaela [CZE035423], Lhotáková Lucie [CZE048840]
Šejvlová Lucie [CZE055455], Stráníková Šárka [CZE016104]
  •  Šejvlová, Stráníková0
  • Baliharová, Hanušová0
    Šejvlová, Stráníková1
  •  
  • Baliharová, Hanušová1
    Hálová, Mašková0
  •  
  • Mate, Pulpánová0
    Baliharová, Hanušová1
  •  
  • Šedivá, Lhotáková0
    Hálová, Mašková1
  •  
  • Volný_los0
    Mate, Pulpánová1
  •  
  • Šedivá, Lhotáková1
    Anděrová, Pleskotová0
  •  
  • Pachtová, Šildbergerová1
    Volný_los0
  •  
  • Hálová, Mašková1
    Mate, Pulpánová0
  •  
  • Šedivá, Lhotáková0
    Šejvlová, Stráníková1
  •  
  • Anděrová, Pleskotová0
    Baliharová, Hanušová1
  •  
  • Pachtová, Šildbergerová1
    Hálová, Mašková0
  •  
  • Šejvlová, Stráníková1
    Baliharová, Hanušová0
  •  
  • Pachtová, Šildbergerová1
    Šejvlová, Stráníková0
  •  
  • Pachtová, Šildbergerová1
    Šejvlová, Stráníková0
  •  
  •  Pachtová, Šildbergerová0
#Hráč nebo pár
1.Pachtová Adéla [CZE055615], Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
2.Šejvlová Lucie [CZE055455], Stráníková Šárka [CZE016104]
3.Baliharová Jitka [CZE008097], Hanušová Andrea [CZE050060]
4.Hálová Kateřina [CZE020007], Mašková Magdaléna [CZE046153]
5.Mate Simona [CZE050521], Pulpánová Kateřina [CZE060633]
5.Šedivá Kopta Michaela [CZE035423], Lhotáková Lucie [CZE048840]
7.Anděrová Tereza [CZE061403], Pleskotová Romana [CZE062193]
#Hráč nebo pár
1.Pachtová Adéla [CZE055615], Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
2.Šejvlová Lucie [CZE055455], Stráníková Šárka [CZE016104]
3.Baliharová Jitka [CZE008097], Hanušová Andrea [CZE050060]
4.Hálová Kateřina [CZE020007], Mašková Magdaléna [CZE046153]
5.Mate Simona [CZE050521], Pulpánová Kateřina [CZE060633]
5.Šedivá Kopta Michaela [CZE035423], Lhotáková Lucie [CZE048840]
7.Anděrová Tereza [CZE061403], Pleskotová Romana [CZE062193]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz