Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.10.2019
NázevPrestige
RozhodčíKočí Vítězslav
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPartay Pub U Richarda, Ostrava
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Blaha Martin [CZE051243]
Crha Ondřej [CZE007356]
Hudec Lukáš [CZE047630]
Jamrož Jiří [CZE040386]
Kantor Marek [CZE060208]
Kubečka Martin [CZE047592]
Machačová Magda [CZE063333]
Němčík René [CZE036350]
Rohoň Róbert [CZE050107]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Vadel Michal [CZE040755]
Veselý Roman [CZE022338]
1Prestige
Žádné utkání
2Prestige
Žádné utkání
  •  Stříbný Tomáš0
  • Rohoň Róbert1
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Blaha Martin1
    Rohoň Róbert2
  •  
  • Jamrož Jiří0
    Blaha Martin2
  •  
  • Crha Ondřej0
    Rohoň Róbert2
  •  
  • Kantor Marek0
    Jamrož Jiří1
  •  
  • Crha Ondřej2
    Kubečka Martin0
  •  
  • Machačová Magda0
    Kantor Marek1
  •  
  • Němčík René1
    Jamrož Jiří2
  •  
  • Hudec Lukáš0
    Crha Ondřej2
  •  
  • Vadel Michal0
    Kubečka Martin2
  •  
  • Volný_los0
    Machačová Magda1
  •  
  • Němčík René1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hudec Lukáš1
  •  
  • Vadel Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Kubečka Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Machačová Magda0
    Blaha Martin2
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Němčík René0
  •  
  • Crha Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Veselý Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Jamrož Jiří2
    Hudec Lukáš0
  •  
  • Rohoň Róbert2
    Vadel Michal0
  •  
  • Kantor Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Kubečka Martin0
    Blaha Martin2
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Crha Ondřej0
  •  
  • Veselý Roman2
    Jamrož Jiří0
  •  
  • Rohoň Róbert2
    Kantor Marek0
  •  
  • Blaha Martin0
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Veselý Roman2
    Rohoň Róbert1
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Veselý Roman2
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Veselý Roman0
  •  
  •  Stříbný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Veselý Roman [CZE022338]
3.Rohoň Róbert [CZE050107]
4.Blaha Martin [CZE051243]
5.Jamrož Jiří [CZE040386]
5.Crha Ondřej [CZE007356]
7.Kantor Marek [CZE060208]
7.Kubečka Martin [CZE047592]
9.Machačová Magda [CZE063333]
9.Němčík René [CZE036350]
9.Hudec Lukáš [CZE047630]
9.Vadel Michal [CZE040755]
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Veselý Roman [CZE022338]
3.Rohoň Róbert [CZE050107]
4.Blaha Martin [CZE051243]
5.Jamrož Jiří [CZE040386]
5.Crha Ondřej [CZE007356]
7.Kantor Marek [CZE060208]
7.Kubečka Martin [CZE047592]
9.Machačová Magda [CZE063333]
9.Němčík René [CZE036350]
9.Hudec Lukáš [CZE047630]
9.Vadel Michal [CZE040755]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz