Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.09.2023
Názevjednotlivci
RozhodčíSkorunková Iveta
Počet hráčů14
Typ turnajeMJČ Velká Maxima ČK
MístoVelká Maxima, Český Krumlov
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dembkovský Michal [CZE032838]
Divoká Ludmila [CZE072689]
Dušek Pavel [CZE052219]
Filištein Tomáš [CZE042966]
Hrstka Jiří [CZE044230]
Johnová Magdalena [CZE052114]
Kroupa Michal [CZE023706]
Neubauer David [CZE008017]
Plíšek David [CZE045386]
Prokůpková Pavla [CZE007625]
Sadloň Petr [CZE047336]
Salzer Jan [CZE075903]
Štěpán Jakub [CZE016057]
Tauchen Lukáš [CZE065775]
1jednotlivci--:--
Žádné utkání
2jednotlivci--:--
Žádné utkání
3jednotlivci--:--
Žádné utkání
4jednotlivci--:--
Žádné utkání
5jednotlivci--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Kroupa Michal1
    Tauchen Lukáš2
  •  
  • Sadloň Petr2
    Plíšek David1
  •  
  • Štěpán Jakub0
    Filištein Tomáš3
  •  
  • Neubauer David2
    Hrstka Jiří1
  •  
  • Dembkovský Michal1
    Johnová Magdalena2
  •  
  • Prokůpková Pavla3
    Divoká Ludmila0
  •  
  • Salzer Jan2
    Dušek Pavel1
  •  
  • 2

  • Divoká Ludmila0
    Štěpán Jakub3
  •  
  • Dušek Pavel0
    Dembkovský Michal3
  •  
  • Hrstka Jiří2
    Plíšek David1
  •  
  • Kroupa Michal3
    Salzer Jan0
  •  
  • Johnová Magdalena1
    Neubauer David2
  •  
  • Sadloň Petr1
    Tauchen Lukáš2
  •  
  • Filištein Tomáš1
    Prokůpková Pavla2
  •  
  • 3

  • Divoká Ludmila2
    Dušek Pavel1
  •  
  • Salzer Jan2
    Plíšek David1
  •  
  • Štěpán Jakub1
    Hrstka Jiří2
  •  
  • Sadloň Petr3
    Johnová Magdalena0
  •  
  • Dembkovský Michal2
    Kroupa Michal1
  •  
  • Neubauer David1
    Filištein Tomáš2
  •  
  • Tauchen Lukáš3
    Prokůpková Pavla0
  •  
  • 4

  • Divoká Ludmila0
    Plíšek David3
  •  
  • Dušek Pavel0
    Johnová Magdalena3
  •  
  • Salzer Jan1
    Hrstka Jiří2
  •  
  • Štěpán Jakub1
    Neubauer David2
  •  
  • Prokůpková Pavla1
    Kroupa Michal2
  •  
  • Dembkovský Michal1
    Sadloň Petr2
  •  
  • Filištein Tomáš2
    Tauchen Lukáš1
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Tauchen Lukáš [CZE065775],82956
2.Sadloň Petr [CZE047336],82752
3.Filištein Tomáš [CZE042966],82651
4.Neubauer David [CZE008017],72644
5.Kroupa Michal [CZE023706],72642
6.Hrstka Jiří [CZE044230],72339
7.Dembkovský Michal [CZE032838],72334
8.Prokůpková Pavla [CZE007625],62529
9.Johnová Magdalena [CZE052114],62427
10.Plíšek David [CZE045386],62226
11.Štěpán Jakub [CZE016057],52420
12.Salzer Jan [CZE075903],52223
13.Dušek Pavel [CZE052219],2207
14.Divoká Ludmila [CZE072689],2194
#Hráč/iBodyBSBH
1.Tauchen Lukáš [CZE065775],82956
2.Sadloň Petr [CZE047336],82752
3.Filištein Tomáš [CZE042966],82651
4.Neubauer David [CZE008017],72644
5.Kroupa Michal [CZE023706],72642
6.Hrstka Jiří [CZE044230],72339
7.Dembkovský Michal [CZE032838],72334
8.Prokůpková Pavla [CZE007625],62529
9.Johnová Magdalena [CZE052114],62427
10.Plíšek David [CZE045386],62226
11.Štěpán Jakub [CZE016057],52420
12.Salzer Jan [CZE075903],52223
13.Dušek Pavel [CZE052219],2207
14.Divoká Ludmila [CZE072689],2194
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Comgate

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2024 Insion.cz