Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.09.2023 |
Název | Windson Miapr cup - Žíznivý dromedár |
Rozhodčí | Plevová Jana |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Žíznivý dromedár, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baran Roman [CZE071891] | |
Beňo Lukáš [CZE073334] | |
Čelovský Jan [CZE024285] | |
Černocký Jiří [CZE062188] | |
Frais Daniel [CZE037062] | |
Janda Petr [CZE047837] | |
Kmoch Marcel [CZE072603] | |
Kubečka Jan [CZE068862] | |
Malurek Matěj [CZE072602] | |
Pěchula Jiří [CZE073421] | |
Plevová Jana [CZE050557] | |
Podsedlý Peter [WRD073292] | |
Ponc Igor [CZE056382] | |
Rychta Martin [CZE071366] | |
Saltykov Michal [CZE021439] | |
Surma Stanislav [CZE001546] |
1Windson Miapr cup - Žíznivý dromedár --:--
Žádné utkání
2Windson Miapr cup - Žíznivý dromedár --:--
Žádné utkání
3Windson Miapr cup - Žíznivý dromedár --:--
Žádné utkání
- Surma Stanislav0
Frais Daniel 0 Surma Stanislav 2
Frais Daniel 2 Ponc Igor 0
Frais Daniel 2 Beňo Lukáš 1 Ponc Igor 2 Černocký Jiří 0
Saltykov Michal 0 Frais Daniel 2 Ponc Igor 2 Kubečka Jan 0
Saltykov Michal 2 Čelovský Jan 1 Frais Daniel 2 Pěchula Jiří 0 Ponc Igor 2 Janda Petr 0 Kubečka Jan 2 Plevová Jana 0
Saltykov Michal 2 Malurek Matěj 0 Podsedlý Peter 0 Frais Daniel 2 Baran Roman 1 Ponc Igor 2 Kmoch Marcel 1 Kubečka Jan 2
Beňo Lukáš 2 Saltykov Michal 0 Malurek Matěj 0 Plevová Jana 2 Podsedlý Peter 0 Rychta Martin 2 Frais Daniel 1 Janda Petr 2 Surma Stanislav 2 Baran Roman 0 Pěchula Jiří 2 Ponc Igor 0 Černocký Jiří 2 Kmoch Marcel 0 Kubečka Jan 1 Čelovský Jan 2
Beňo Lukáš 2 Plevová Jana 0 Rychta Martin 2 Janda Petr 1 Surma Stanislav 2 Pěchula Jiří 0 Černocký Jiří 2 Čelovský Jan 0
Beňo Lukáš 0 Rychta Martin 2 Surma Stanislav 2 Černocký Jiří 1
Rychta Martin 2 Surma Stanislav 0
Rychta Martin 2 Surma Stanislav 1
- Rychta Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rychta Martin [CZE071366] |
2. | Surma Stanislav [CZE001546] |
3. | Frais Daniel [CZE037062] |
4. | Ponc Igor [CZE056382] |
5. | Beňo Lukáš [CZE073334] |
5. | Černocký Jiří [CZE062188] |
7. | Saltykov Michal [CZE021439] |
7. | Kubečka Jan [CZE068862] |
9. | Plevová Jana [CZE050557] |
9. | Janda Petr [CZE047837] |
9. | Pěchula Jiří [CZE073421] |
9. | Čelovský Jan [CZE024285] |
13. | Malurek Matěj [CZE072602] |
13. | Podsedlý Peter [WRD073292] |
13. | Baran Roman [CZE071891] |
13. | Kmoch Marcel [CZE072603] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rychta Martin [CZE071366] |
2. | Surma Stanislav [CZE001546] |
3. | Frais Daniel [CZE037062] |
4. | Ponc Igor [CZE056382] |
5. | Beňo Lukáš [CZE073334] |
5. | Černocký Jiří [CZE062188] |
7. | Saltykov Michal [CZE021439] |
7. | Kubečka Jan [CZE068862] |
9. | Plevová Jana [CZE050557] |
9. | Janda Petr [CZE047837] |
9. | Pěchula Jiří [CZE073421] |
9. | Čelovský Jan [CZE024285] |
13. | Malurek Matěj [CZE072602] |
13. | Podsedlý Peter [WRD073292] |
13. | Baran Roman [CZE071891] |
13. | Kmoch Marcel [CZE072603] |
Tento turnaj nemá přihlášky online