Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.08.2023 |
Název | doplňkový |
Rozhodčí | Mach Miloš |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Open KHK-S&J jednotlivci |
Místo | Na Puškvorci, Velké Svatoňovice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Knap Martin [CZE046848] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Plíšek Jakub [CZE050158] | |
Rybak Alexandr [CZE025557] | |
Straka Dominik [CZE062126] | |
Šlik Petr [CZE024598] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Vokounová Simona [CZE050770] | |
Zvěřina Jiří [CZE063719] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4doplňkový--:--
Žádné utkání
5doplňkový--:--
Žádné utkání
6doplňkový--:--
Žádné utkání
7doplňkový--:--
Žádné utkání
- Kulda Jiří0
Kulda Jiří 2 Knap Martin 0
Kulda Jiří 2 Vokounová Simona 1
Plíšek Jakub 1 Kulda Jiří 2 Vokounová Simona 2 Rybak Alexandr 1
Plíšek Jakub 2 Mikunda Tomáš 1 Vokounová Simona 2 Šlik Petr 1
Frimlová Pavla 0 Plíšek Jakub 2 Mikunda Tomáš 2 Zvěřina Jiří 1 Vokounová Simona 2 Straka Dominik 1 Téra Marek 1 Šlik Petr 2
Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Mikunda Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vokounová Simona 1 Téra Marek 1 Volný_los 0
Kulda Jiří 1 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Šlik Petr 2 Mikunda Tomáš 1 Straka Dominik 2 Knap Martin 1 Volný_los 0 Janku Jiří 1 Volný_los 0 Zvěřina Jiří 2 Vokounová Simona 1 Plíšek Jakub 2 Téra Marek 0 Rybak Alexandr 1 Volný_los 0
Kulda Jiří 2 Šlik Petr 1 Straka Dominik 0 Knap Martin 2 Janku Jiří 2 Zvěřina Jiří 1 Plíšek Jakub 0 Rybak Alexandr 2
Kulda Jiří 0 Knap Martin 2 Janku Jiří 2 Rybak Alexandr 1
Knap Martin 1 Janku Jiří 2
Janku Jiří 0 Kulda Jiří 2
Janku Jiří 2 Kulda Jiří 1
- Janku Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Janku Jiří [CZE031947] |
2. | Kulda Jiří [CZE063649] |
3. | Knap Martin [CZE046848] |
4. | Vokounová Simona [CZE050770] |
5. | Plíšek Jakub [CZE050158] |
5. | Rybak Alexandr [CZE025557] |
7. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
7. | Šlik Petr [CZE024598] |
9. | Téra Marek [CZE049748] |
9. | Straka Dominik [CZE062126] |
9. | Zvěřina Jiří [CZE063719] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Janku Jiří [CZE031947] |
2. | Kulda Jiří [CZE063649] |
3. | Knap Martin [CZE046848] |
4. | Vokounová Simona [CZE050770] |
5. | Plíšek Jakub [CZE050158] |
5. | Rybak Alexandr [CZE025557] |
7. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
7. | Šlik Petr [CZE024598] |
9. | Téra Marek [CZE049748] |
9. | Straka Dominik [CZE062126] |
9. | Zvěřina Jiří [CZE063719] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
Tento turnaj nemá přihlášky online