Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.08.2023 |
Název | Doble out |
Rozhodčí | Lamka Josef |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | O pohár Cukrárny |
Místo | Cukrárna, Náchod |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamíra Petr [CZE040803] | |
Honsnejman Václav [CZE012396] | |
Kábrt Michal [CZE053920] | |
Lamka Josef [CZE055816] | |
Lamka Josef [CZE062283] | |
Lytka Ivan [CZE068056] | |
Pozděna Petr [CZE071061] | |
Rýdlo Jiří [CZE018839] | |
Semerák Tomáš [CZE018712] | |
Semeráková Kateřina [CZE051961] | |
Strnad Milan [CZE013868] | |
Svoboda Zdeněk [CZE048400] | |
Zvěřina Jiří [CZE063719] |
1Doble out--:--
Žádné utkání
2Doble out--:--
Žádné utkání
- Kábrt Michal0
Kábrt Michal 2 Lamka Josef (062283) 0
Kábrt Michal 2 Pozděna Petr 1
Kábrt Michal 2 Semerák Tomáš 1 Strnad Milan 0 Pozděna Petr 2
Kábrt Michal 2 Adamíra Petr 0 Strnad Milan 2 Honsnejman Václav 1
Lytka Ivan 1 Kábrt Michal 2 Adamíra Petr 2 Semeráková Kateřina 1 Strnad Milan 2 Svoboda Zdeněk 0 Honsnejman Václav 2 Lamka Josef (055816) 1
Volný_los 0 Lytka Ivan 1 Adamíra Petr 2 Zvěřina Jiří 1 Volný_los 0 Strnad Milan 1 Honsnejman Václav 1 Volný_los 0
Lamka Josef (055816) 1 Volný_los 0 Lytka Ivan 0 Rýdlo Jiří 2 Svoboda Zdeněk 2 Adamíra Petr 0 Zvěřina Jiří 0 Semerák Tomáš 2 Semeráková Kateřina 1 Volný_los 0 Strnad Milan 0 Lamka Josef (062283) 2 Kábrt Michal 2 Honsnejman Václav 0 Pozděna Petr 1 Volný_los 0
Lamka Josef (055816) 0 Rýdlo Jiří 2 Svoboda Zdeněk 0 Semerák Tomáš 2 Semeráková Kateřina 0 Lamka Josef (062283) 2 Kábrt Michal 0 Pozděna Petr 2
Rýdlo Jiří 2 Semerák Tomáš 0 Lamka Josef (062283) 2 Pozděna Petr 1
Rýdlo Jiří 2 Lamka Josef (062283) 0
Rýdlo Jiří 1 Kábrt Michal 2
Rýdlo Jiří 2 Kábrt Michal 0
- Rýdlo Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rýdlo Jiří [CZE018839] |
2. | Kábrt Michal [CZE053920] |
3. | Lamka Josef [CZE062283] |
4. | Pozděna Petr [CZE071061] |
5. | Semerák Tomáš [CZE018712] |
5. | Strnad Milan [CZE013868] |
7. | Adamíra Petr [CZE040803] |
7. | Honsnejman Václav [CZE012396] |
9. | Lamka Josef [CZE055816] |
9. | Svoboda Zdeněk [CZE048400] |
9. | Semeráková Kateřina [CZE051961] |
9. | Lytka Ivan [CZE068056] |
13. | Zvěřina Jiří [CZE063719] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rýdlo Jiří [CZE018839] |
2. | Kábrt Michal [CZE053920] |
3. | Lamka Josef [CZE062283] |
4. | Pozděna Petr [CZE071061] |
5. | Semerák Tomáš [CZE018712] |
5. | Strnad Milan [CZE013868] |
7. | Adamíra Petr [CZE040803] |
7. | Honsnejman Václav [CZE012396] |
9. | Lamka Josef [CZE055816] |
9. | Svoboda Zdeněk [CZE048400] |
9. | Semeráková Kateřina [CZE051961] |
9. | Lytka Ivan [CZE068056] |
13. | Zvěřina Jiří [CZE063719] |
Tento turnaj nemá přihlášky online