Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.07.2023
Názevjednotlivci
RozhodčíSkorunková Iveta
Počet hráčů20
Typ turnajeMJČ Velká Maxima ČK
MístoRestaurace Velká Maxima, Český Krumlov
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bédiová Romana [CZE050695]
Bína Jaroslav [CZE065369]
Dembkovský Michal [CZE032838]
Divoká Ludmila [CZE072689]
Filištein Tomáš [CZE042966]
Hrstka Jiří [CZE044230]
Johnová Magdalena [CZE052114]
Kroupa Michal [CZE023706]
Matoušek Jiří [CZE052162]
Michal David [CZE052746]
Mrázek Martin [CZE045268]
Neubauer David [CZE008017]
Pliška Martin [CZE050284]
Rozporková Jitka [CZE075754]
Sadloň Petr [CZE047336]
Skorunková Iveta [CZE052116]
Tauchen Lukáš [CZE065775]
Tomášek Jiří [CZE036392]
Vozábal Břetislav [CZE071186]
Vozábal Martin [CZE031029]
1jednotlivci--:--
Žádné utkání
2jednotlivci--:--
Žádné utkání
3jednotlivci--:--
Žádné utkání
4jednotlivci--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Bína Jaroslav2
    Tauchen Lukáš1
  •  
  • Filištein Tomáš2
    Mrázek Martin1
  •  
  • Kroupa Michal3
    Johnová Magdalena0
  •  
  • Pliška Martin3
    Neubauer David0
  •  
  • Skorunková Iveta1
    Bédiová Romana2
  •  
  • Rozporková Jitka0
    Tomášek Jiří3
  •  
  • Hrstka Jiří2
    Vozábal Martin1
  •  
  • Michal David2
    Divoká Ludmila1
  •  
  • Vozábal Břetislav2
    Matoušek Jiří1
  •  
  • Sadloň Petr1
    Dembkovský Michal2
  •  
  • 2

  • Rozporková Jitka0
    Johnová Magdalena3
  •  
  • Neubauer David3
    Tauchen Lukáš0
  •  
  • Vozábal Martin1
    Mrázek Martin2
  •  
  • Skorunková Iveta2
    Matoušek Jiří1
  •  
  • Sadloň Petr3
    Divoká Ludmila0
  •  
  • Filištein Tomáš0
    Dembkovský Michal3
  •  
  • Hrstka Jiří1
    Michal David2
  •  
  • Vozábal Břetislav3
    Bédiová Romana0
  •  
  • Bína Jaroslav2
    Kroupa Michal1
  •  
  • Tomášek Jiří1
    Pliška Martin2
  •  
  • 3

  • Rozporková Jitka0
    Tauchen Lukáš3
  •  
  • Divoká Ludmila1
    Vozábal Martin2
  •  
  • Filištein Tomáš3
    Bédiová Romana0
  •  
  • Matoušek Jiří2
    Johnová Magdalena1
  •  
  • Skorunková Iveta1
    Mrázek Martin2
  •  
  • Neubauer David3
    Hrstka Jiří0
  •  
  • Michal David1
    Tomášek Jiří2
  •  
  • Bína Jaroslav0
    Sadloň Petr3
  •  
  • Kroupa Michal1
    Vozábal Břetislav2
  •  
  • Dembkovský Michal2
    Pliška Martin1
  •  
  • 4

  • Rozporková Jitka1
    Bédiová Romana2
  •  
  • Divoká Ludmila1
    Hrstka Jiří2
  •  
  • Johnová Magdalena0
    Tauchen Lukáš3
  •  
  • Vozábal Martin0
    Skorunková Iveta3
  •  
  • Matoušek Jiří1
    Bína Jaroslav2
  •  
  • Michal David1
    Mrázek Martin2
  •  
  • Filištein Tomáš1
    Kroupa Michal2
  •  
  • Tomášek Jiří2
    Neubauer David1
  •  
  • Pliška Martin1
    Sadloň Petr2
  •  
  • Vozábal Břetislav0
    Dembkovský Michal3
  •  
  • 5

  • Rozporková Jitka3
    Divoká Ludmila0
  •  
  • Johnová Magdalena3
    Vozábal Martin0
  •  
  • Bédiová Romana3
    Hrstka Jiří0
  •  
  • Matoušek Jiří1
    Michal David2
  •  
  • Filištein Tomáš2
    Bína Jaroslav1
  •  
  • Tauchen Lukáš0
    Skorunková Iveta3
  •  
  • Kroupa Michal3
    Mrázek Martin0
  •  
  • Vozábal Břetislav1
    Pliška Martin2
  •  
  • Neubauer David2
    Sadloň Petr1
  •  
  • Tomášek Jiří3
    Dembkovský Michal0
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Tomášek Jiří [CZE036392],114085
2.Dembkovský Michal [CZE032838],104686
3.Sadloň Petr [CZE047336],103867
4.Kroupa Michal [CZE023706],103773
5.Skorunková Iveta [CZE052116],103159
6.Pliška Martin [CZE050284],94885
7.Neubauer David [CZE008017],94267
8.Vozábal Břetislav [CZE071186],84262
9.Filištein Tomáš [CZE042966],84159
10.Michal David [CZE052746],83246
11.Bína Jaroslav [CZE065369],74154
12.Mrázek Martin [CZE045268],74052
13.Tauchen Lukáš [CZE065775],73740
14.Bédiová Romana [CZE050695],73543
15.Johnová Magdalena [CZE052114],73130
16.Matoušek Jiří [CZE052162],64047
17.Hrstka Jiří [CZE044230],53122
18.Rozporková Jitka [CZE075754],43516
19.Vozábal Martin [CZE031029],43218
20.Divoká Ludmila [CZE072689],33117
#Hráč/iBodyBSBH
1.Tomášek Jiří [CZE036392],114085
2.Dembkovský Michal [CZE032838],104686
3.Sadloň Petr [CZE047336],103867
4.Kroupa Michal [CZE023706],103773
5.Skorunková Iveta [CZE052116],103159
6.Pliška Martin [CZE050284],94885
7.Neubauer David [CZE008017],94267
8.Vozábal Břetislav [CZE071186],84262
9.Filištein Tomáš [CZE042966],84159
10.Michal David [CZE052746],83246
11.Bína Jaroslav [CZE065369],74154
12.Mrázek Martin [CZE045268],74052
13.Tauchen Lukáš [CZE065775],73740
14.Bédiová Romana [CZE050695],73543
15.Johnová Magdalena [CZE052114],73130
16.Matoušek Jiří [CZE052162],64047
17.Hrstka Jiří [CZE044230],53122
18.Rozporková Jitka [CZE075754],43516
19.Vozábal Martin [CZE031029],43218
20.Divoká Ludmila [CZE072689],33117
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Comgate

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2024 Insion.cz