Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.06.2023 |
Název | doplňkový |
Rozhodčí | Mach Miloš |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Mistrovství Úpicka doplňkový |
Místo | Hampejz, Rtyně v Podkrkonoší |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dusbaba Tomáš [CZE074552] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Holík Jiří [CZE001293] | |
Chráska Dalibor [CZE032178] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Mráz Radek [CZE044716] | |
Prouza Jiří [CZE058288] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Šandová Eva [CZE056779] | |
Velcová Martina [CZE061376] | |
Vincenc Lukáš [CZE001316] |
1doplňkový--:--
Žádné utkání
2doplňkový--:--
Žádné utkání
3doplňkový--:--
Žádné utkání
- Mach Miloš0
Mach Miloš 2 Semerák Jan 1
Mach Miloš 2 Dusbaba Tomáš 0
Mach Miloš 2 Chráska Dalibor 0 Dusbaba Tomáš 2 Kordová Romana (051260) 1
Mach Miloš 2 Šandová Eva 0 Kordová Romana (038396) 1 Dusbaba Tomáš 2
Mráz Radek 0 Mach Miloš 2 Šandová Eva 2 Kulda Jiří 1 Kordová Romana (038396) 2 Frimlová Pavla 0 Dusbaba Tomáš 2 Prouza Jiří 1
Goldmannová Anna 0 Mráz Radek 2 Velcová Martina 0 Šandová Eva 2 Kordová Romana (038396) 2 Illner Antonín 0 Dusbaba Tomáš 2 Vincenc Lukáš 0
Goldmannová Anna 0 Prouza Jiří 2 Semerák Jan 2 Mráz Radek 0 Velcová Martina 0 Chráska Dalibor 2 Šandová Eva 1 Frimlová Pavla 2 Kordová Romana (038396) 1 Kulda Jiří 2 Holík Jiří 2 Illner Antonín 0 Kordová Romana (051260) 2 Dusbaba Tomáš 1 Vincenc Lukáš 0 Mach Miloš 2
Prouza Jiří 0 Semerák Jan 2 Chráska Dalibor 2 Frimlová Pavla 0 Kulda Jiří 0 Holík Jiří 2 Kordová Romana (051260) 2 Mach Miloš 0
Semerák Jan 2 Chráska Dalibor 0 Holík Jiří 2 Kordová Romana (051260) 0
Semerák Jan 0 Holík Jiří 2
Holík Jiří 2 Mach Miloš 0
- Holík Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Holík Jiří [CZE001293] |
2. | Mach Miloš [CZE002095] |
3. | Semerák Jan [CZE052126] |
4. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
5. | Chráska Dalibor [CZE032178] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Šandová Eva [CZE056779] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Prouza Jiří [CZE058288] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Kulda Jiří [CZE063649] |
9. | Mráz Radek [CZE044716] |
13. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
13. | Velcová Martina [CZE061376] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Vincenc Lukáš [CZE001316] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Holík Jiří [CZE001293] |
2. | Mach Miloš [CZE002095] |
3. | Semerák Jan [CZE052126] |
4. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
5. | Chráska Dalibor [CZE032178] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Šandová Eva [CZE056779] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Prouza Jiří [CZE058288] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Kulda Jiří [CZE063649] |
9. | Mráz Radek [CZE044716] |
13. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
13. | Velcová Martina [CZE061376] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Vincenc Lukáš [CZE001316] |
Tento turnaj nemá přihlášky online