Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 01.10.2019 |
Název | Sportbar Hostivař 1 |
Rozhodčí | Šlehofr David |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Sportbar Hostivař, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cvrk Jaroslav [CZE051357] | |
Ejem Jaromír [CZE029350] | |
Forman Bohumil [CZE060237] | |
Holodňák Petr [CZE061203] | |
Kozelka Václav [CZE057907] | |
Krasanovská Žaneta [CZE012884] | |
Kulík Pavel [CZE061170] | |
Langr Ondřej [CZE060443] | |
Pilc Antonín [CZE061518] | |
Poc Martin [CZE013506] | |
Rieb Tomáš [CZE060909] | |
Sýkorová Miroslava [CZE062727] | |
Šlehofr David [CZE056664] | |
Vodičková Kristýna [CZE065557] |
- Kulík Pavel0
Kulík Pavel 1 Kozelka Václav 0
Kulík Pavel 1 Forman Bohumil 0
Kulík Pavel 1 Ejem Jaromír 0 Forman Bohumil 1 Cvrk Jaroslav 0
Kulík Pavel 1 Krasanovská Žaneta 0 Forman Bohumil 1 Rieb Tomáš 0
Kulík Pavel 1 Langr Ondřej 0 Šlehofr David 0 Krasanovská Žaneta 1 Pilc Antonín 0 Forman Bohumil 1 Sýkorová Miroslava 0 Rieb Tomáš 1
Volný_los 0 Kulík Pavel 1 Šlehofr David 1 Holodňák Petr 0 Vodičková Kristýna 0 Pilc Antonín 1 Sýkorová Miroslava 1 Volný_los 0
Kozelka Václav 1 Volný_los 0 Kulík Pavel 0 Rieb Tomáš 1 Šlehofr David 0 Forman Bohumil 1 Ejem Jaromír 1 Holodňák Petr 0 Vodičková Kristýna 0 Krasanovská Žaneta 1 Pilc Antonín 0 Poc Martin 1 Sýkorová Miroslava 0 Langr Ondřej 1 Cvrk Jaroslav 1 Volný_los 0
Kozelka Václav 1 Rieb Tomáš 0 Forman Bohumil 0 Ejem Jaromír 1 Krasanovská Žaneta 0 Poc Martin 1 Langr Ondřej 0 Cvrk Jaroslav 1
Kozelka Václav 1 Ejem Jaromír 0 Poc Martin 1 Cvrk Jaroslav 0
Kozelka Václav 0 Poc Martin 1
Kulík Pavel 1 Poc Martin 0
- Kulík Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kulík Pavel [CZE061170] |
2. | Poc Martin [CZE013506] |
3. | Kozelka Václav [CZE057907] |
4. | Forman Bohumil [CZE060237] |
5. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
5. | Cvrk Jaroslav [CZE051357] |
7. | Krasanovská Žaneta [CZE012884] |
7. | Rieb Tomáš [CZE060909] |
9. | Sýkorová Miroslava [CZE062727] |
9. | Pilc Antonín [CZE061518] |
9. | Šlehofr David [CZE056664] |
9. | Langr Ondřej [CZE060443] |
13. | Holodňák Petr [CZE061203] |
13. | Vodičková Kristýna [CZE065557] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kulík Pavel [CZE061170] |
2. | Poc Martin [CZE013506] |
3. | Kozelka Václav [CZE057907] |
4. | Forman Bohumil [CZE060237] |
5. | Ejem Jaromír [CZE029350] |
5. | Cvrk Jaroslav [CZE051357] |
7. | Krasanovská Žaneta [CZE012884] |
7. | Rieb Tomáš [CZE060909] |
9. | Sýkorová Miroslava [CZE062727] |
9. | Pilc Antonín [CZE061518] |
9. | Šlehofr David [CZE056664] |
9. | Langr Ondřej [CZE060443] |
13. | Holodňák Petr [CZE061203] |
13. | Vodičková Kristýna [CZE065557] |
Tento turnaj nemá přihlášky online