Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.06.2023 |
Název | O pohar sparty |
Rozhodčí | Trdlikát Libor |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | O pohár Sparty |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Čírtek Tomáš [CZE074303] | |
Dusbaba Tomáš [CZE074552] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kubec Vojtěch [CZE068914] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Mikeš Adam [CZE075000] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Pytlík Ondřej [CZE069112] | |
Středa Lukáš [CZE068985] | |
Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Térová Rozálie [CZE068893] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Trdlikátová Lada [CZE059578] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1O pohar sparty--:--
Žádné utkání
2O pohar sparty--:--
Žádné utkání
3O pohar sparty--:--
Žádné utkání
- Poláček David0
Poláček David 2 Janku Jiří 1
Trdlikát Libor 0 Poláček David 2
Kulda Jiří 0 Trdlikát Libor 2 Šlechtová Monika 1 Poláček David 2
Kulda Jiří 2 Čírtek Tomáš 1 Šlechtová Monika 2 Mikunda Tomáš 0
Kubec Vojtěch 0 Kulda Jiří 2 Krouželová Viola 0 Čírtek Tomáš 2 Šlechtová Monika 2 Pytlík Ondřej 0 Trdlikátová Lada 1 Mikunda Tomáš 2
Kubec Vojtěch 2 Goldmann Petr 0 Krouželová Viola 2 Kordová Romana (051260) 0 Středa Lukáš 0 Šlechtová Monika 2 Trdlikátová Lada 2 Térová Rozálie 1
Frimlová Pavla 1 Kubec Vojtěch 2 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Mikeš Adam 0 Krouželová Viola 2 Dusbaba Tomáš 0 Kordová Romana (051260) 2 Středa Lukáš 2 Goldmannová Anna 0 Šlechtová Monika 2 Vokounová Simona 1 Volný_los 0 Trdlikátová Lada 1 Térová Rozálie 2 Bedlivý Pavel 1
Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Mikeš Adam 1 Dusbaba Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Středa Lukáš 1 Šlechtová Monika 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Térová Rozálie 1 Volný_los 0
Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Janku Jiří 2 Frimlová Pavla 0 Čírtek Tomáš 1 Volný_los 0 Trdlikátová Lada 1 Volný_los 0 Vokounová Simona 1 Volný_los 0 Poláček David 2 Mikeš Adam 0 Kulda Jiří 2 Dusbaba Tomáš 0 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Kordová Romana (051260) 1 Volný_los 0 Mikunda Tomáš 2 Středa Lukáš 0 Trdlikát Libor 2 Šlechtová Monika 0 Krouželová Viola 1 Volný_los 0 Kordová Romana (038396) 1 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Térová Rozálie 0 Pytlík Ondřej 2 Kubec Vojtěch 1 Volný_los 0
Bedlivý Pavel 0 Janku Jiří 2 Čírtek Tomáš 2 Trdlikátová Lada 0 Vokounová Simona 0 Poláček David 2 Kulda Jiří 2 Goldmannová Anna 0 Kordová Romana (051260) 0 Mikunda Tomáš 2 Trdlikát Libor 2 Krouželová Viola 1 Kordová Romana (038396) 2 Goldmann Petr 0 Pytlík Ondřej 2 Kubec Vojtěch 1
Janku Jiří 2 Čírtek Tomáš 1 Poláček David 2 Kulda Jiří 1 Mikunda Tomáš 0 Trdlikát Libor 2 Kordová Romana (038396) 2 Pytlík Ondřej 0
Janku Jiří 2 Poláček David 1 Trdlikát Libor 0 Kordová Romana (038396) 2
Janku Jiří 0 Kordová Romana (038396) 2
Kordová Romana (038396) 0 Poláček David 2
Kordová Romana (038396) 2 Poláček David 0
- Kordová Romana (038396)0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Poláček David [CZE057930] |
3. | Janku Jiří [CZE031947] |
4. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
5. | Kulda Jiří [CZE063649] |
5. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
7. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
7. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
9. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
9. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
9. | Krouželová Viola [CZE039591] |
9. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
13. | Térová Rozálie [CZE068893] |
13. | Středa Lukáš [CZE068985] |
13. | Kordová Romana [CZE051260] |
13. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
17. | Vokounová Simona [CZE050770] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
17. | Mikeš Adam [CZE075000] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kordová Romana [CZE038396] |
2. | Poláček David [CZE057930] |
3. | Janku Jiří [CZE031947] |
4. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
5. | Kulda Jiří [CZE063649] |
5. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
7. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
7. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
9. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
9. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
9. | Krouželová Viola [CZE039591] |
9. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
13. | Térová Rozálie [CZE068893] |
13. | Středa Lukáš [CZE068985] |
13. | Kordová Romana [CZE051260] |
13. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
17. | Vokounová Simona [CZE050770] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
17. | Mikeš Adam [CZE075000] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
Tento turnaj nemá přihlášky online