Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.06.2023 |
Název | O pohar sparty |
Rozhodčí | Trdlikát Libor |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | O pohár Sparty |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamec Marek [CZE069115] | |
Dusbaba Tomáš [CZE074552] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kubec Vojtěch [CZE068914] | |
Kučera Petr [CZE036214] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Raková Renáta [CZE048711] | |
Regner David [CZE056777] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Středa Lukáš [CZE068985] | |
Šandová Eva [CZE056779] | |
Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Térová Rozálie [CZE068893] | |
Tišler Matěj [CZE054746] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Trdlikátová Lada [CZE059578] | |
Velcová Martina [CZE061376] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1O pohar sparty--:--
Žádné utkání
2O pohar sparty--:--
Žádné utkání
3O pohar sparty--:--
Žádné utkání
- Semerák Jan0
Semerák Jan 2 Kučera Petr 0
Semerák Jan 2 Janku Jiří 1
Semerák Jan 2 Poláček David 1 Janku Jiří 2 Dusbaba Tomáš 0
Trdlikát Libor 0 Semerák Jan 2 Vokounová Simona 0 Janku Jiří 2
Trdlikát Libor 2 Adamec Marek 0 Raková Renáta 0 Semerák Jan 2 Šlechtová Monika 0 Vokounová Simona 2 Janku Jiří 2 Kubec Vojtěch 0
Trdlikát Libor 2 Frimlová Pavla 0 Šandová Eva 0 Raková Renáta 2 Šlechtová Monika 2 Kordová Romana 1 Regner David 0 Janku Jiří 2
Velcová Martina 0 Trdlikát Libor 2 Frimlová Pavla 2 Trdlikátová Lada 1 Illner Antonín 0 Šandová Eva 2 Goldmannová Anna 1 Raková Renáta 2 Středa Lukáš 0 Šlechtová Monika 2 Goldmann Petr 1 Kordová Romana 2 Kulda Jiří 0 Regner David 2 Janku Jiří 2 Térová Rozálie 0
Volný_los 0 Velcová Martina 1 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Středa Lukáš 1 Goldmann Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kulda Jiří 1 Janku Jiří 1 Volný_los 0
Térová Rozálie 1 Volný_los 0 Semerák Jan 2 Velcová Martina 0 Frimlová Pavla 0 Regner David 2 Tišler Matěj 1 Volný_los 0 Dusbaba Tomáš 1 Volný_los 0 Illner Antonín 0 Kordová Romana 2 Goldmannová Anna 1 Adamec Marek 2 Šlechtová Monika 1 Volný_los 0 Raková Renáta 1 Volný_los 0 Kubec Vojtěch 2 Středa Lukáš 0 Goldmann Petr 0 Kučera Petr 2 Šandová Eva 1 Volný_los 0 Trdlikátová Lada 1 Volný_los 0 Vokounová Simona 2 Kulda Jiří 1 Poláček David 2 Janku Jiří 0 Trdlikát Libor 1 Volný_los 0
Térová Rozálie 0 Semerák Jan 2 Regner David 0 Tišler Matěj 2 Dusbaba Tomáš 2 Kordová Romana 0 Adamec Marek 2 Šlechtová Monika 0 Raková Renáta 0 Kubec Vojtěch 2 Kučera Petr 2 Šandová Eva 0 Trdlikátová Lada 0 Vokounová Simona 2 Poláček David 2 Trdlikát Libor 0
Semerák Jan 0 Tišler Matěj 2 Dusbaba Tomáš 2 Adamec Marek 1 Kubec Vojtěch 0 Kučera Petr 2 Vokounová Simona 0 Poláček David 2
Tišler Matěj 2 Dusbaba Tomáš 0 Kučera Petr 2 Poláček David 1
Tišler Matěj 2 Kučera Petr 1
Tišler Matěj 1 Semerák Jan 2
Tišler Matěj 2 Semerák Jan 0
- Tišler Matěj0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tišler Matěj [CZE054746] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Kučera Petr [CZE036214] |
4. | Janku Jiří [CZE031947] |
5. | Poláček David [CZE057930] |
5. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
7. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
9. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
9. | Raková Renáta [CZE048711] |
9. | Adamec Marek [CZE069115] |
13. | Regner David [CZE056777] |
13. | Kordová Romana [CZE038396] |
13. | Šandová Eva [CZE056779] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
17. | Térová Rozálie [CZE068893] |
17. | Kulda Jiří [CZE063649] |
17. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Středa Lukáš [CZE068985] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Illner Antonín [CZE061377] |
17. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
17. | Velcová Martina [CZE061376] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Tišler Matěj [CZE054746] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Kučera Petr [CZE036214] |
4. | Janku Jiří [CZE031947] |
5. | Poláček David [CZE057930] |
5. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
7. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
9. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
9. | Raková Renáta [CZE048711] |
9. | Adamec Marek [CZE069115] |
13. | Regner David [CZE056777] |
13. | Kordová Romana [CZE038396] |
13. | Šandová Eva [CZE056779] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
17. | Térová Rozálie [CZE068893] |
17. | Kulda Jiří [CZE063649] |
17. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Středa Lukáš [CZE068985] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Illner Antonín [CZE061377] |
17. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
17. | Velcová Martina [CZE061376] |
Tento turnaj nemá přihlášky online