Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.06.2023 |
Název | Hlavní Švýcar |
Rozhodčí | Görner Vít |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | TruToulka kat. B+ |
Místo | Sportbar Mládežnická, Trutnov |
Plán | Švýcarský systém |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámek Ondřej [CZE063915] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Bílek Pavel [CZE026189] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Görner Vít [CZE001596] | |
Hofman Martin [CZE006587] | |
Hofman Petr [CZE050491] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Mrštný František [CZE028041] | |
Myšák Jiří [CZE076084] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Štěpán Petr [CZE021967] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Vokounová Simona [CZE050770] | |
Weintrager Robert [CZE015978] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
1
Hofman Martin 2 Štěpán Petr 0 Suk Stanislav 2 Mrštný František 0 Téra Marek 0 Janku Jiří 2 Bartoš Otakar 1 Tlustý Ladislav 1 Bílek Pavel 2 Frimlová Pavla 0 Weintrager Robert 2 Vokounová Simona 0 Kynčl Jakub 2 Myšák Jiří 0 Koščál Daniel 1 Hofman Petr 1 Vajdová Nela 0 Görner Vít 2 Adámek Ondřej 2 Mikunda Tomáš 0 Krouželová Viola 0 Kordová Romana 2
2
Vokounová Simona 2 Krouželová Viola 0 Mikunda Tomáš 0 Mrštný František 2 Vajdová Nela 0 Myšák Jiří 2 Téra Marek 2 Štěpán Petr 0 Frimlová Pavla 0 Tlustý Ladislav 2 Bartoš Otakar 0 Koščál Daniel 2 Hofman Petr 2 Suk Stanislav 0 Janku Jiří 2 Kordová Romana 0 Weintrager Robert 0 Kynčl Jakub 2 Görner Vít 1 Adámek Ondřej 1 Bílek Pavel 1 Hofman Martin 1
3
Krouželová Viola 0 Mikunda Tomáš 2 Vajdová Nela 0 Štěpán Petr 2 Frimlová Pavla 1 Bartoš Otakar 1 Mrštný František 2 Vokounová Simona 0 Kordová Romana 1 Téra Marek 1 Myšák Jiří 1 Suk Stanislav 1 Weintrager Robert 1 Tlustý Ladislav 1 Bílek Pavel 2 Görner Vít 0 Adámek Ondřej 1 Koščál Daniel 1 Hofman Martin 1 Hofman Petr 1 Janku Jiří 1 Kynčl Jakub 1
4
Krouželová Viola 1 Vajdová Nela 1 Frimlová Pavla 1 Vokounová Simona 1 Štěpán Petr 0 Mikunda Tomáš 2 Bartoš Otakar 1 Myšák Jiří 1 Kordová Romana 1 Görner Vít 1 Téra Marek 2 Weintrager Robert 0 Suk Stanislav 1 Tlustý Ladislav 1 Mrštný František 2 Adámek Ondřej 0 Koščál Daniel 1 Hofman Martin 1 Hofman Petr 1 Janku Jiří 1 Bílek Pavel 0 Kynčl Jakub 2
5
Krouželová Viola 2 Štěpán Petr 0 Vajdová Nela 0 Frimlová Pavla 2 Vokounová Simona 0 Bartoš Otakar 2 Weintrager Robert 0 Mikunda Tomáš 2 Görner Vít 2 Myšák Jiří 0 Kordová Romana 2 Adámek Ondřej 0 Suk Stanislav 1 Hofman Martin 1 Tlustý Ladislav 1 Koščál Daniel 1 Téra Marek 1 Hofman Petr 1 Bílek Pavel 0 Janku Jiří 2 Mrštný František 0 Kynčl Jakub 2
# | Hráč/i | Body | BS | BH |
---|---|---|---|---|
1. | Kynčl Jakub [CZE044116] | 9 | 26 | 44 |
2. | Janku Jiří [CZE031947] | 8 | 32 | 49 |
3. | Hofman Petr [CZE050491] | 6 | 31 | 36 |
4. | Koščál Daniel [CZE057097] | 6 | 27 | 32 |
5. | Mrštný František [CZE028041] | 6 | 27 | 26 |
6. | Kordová Romana [CZE051260] | 6 | 27 | 26 |
7. | Téra Marek [CZE049748] | 6 | 25 | 22 |
8. | Hofman Martin [CZE006587] | 6 | 24 | 26 |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] | 6 | 23 | 27 |
10. | Görner Vít [CZE001596] | 6 | 20 | 20 |
11. | Mikunda Tomáš [CZE043085] | 6 | 18 | 16 |
12. | Bílek Pavel [CZE026189] | 5 | 33 | 26 |
13. | Suk Stanislav [CZE036843] | 5 | 28 | 28 |
14. | Bartoš Otakar [CZE066538] | 5 | 23 | 20 |
15. | Adámek Ondřej [CZE063915] | 4 | 30 | 24 |
16. | Myšák Jiří [CZE076084] | 4 | 26 | 12 |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] | 4 | 20 | 10 |
18. | Weintrager Robert [CZE015978] | 3 | 30 | 12 |
19. | Vokounová Simona [CZE050770] | 3 | 21 | 10 |
20. | Krouželová Viola [CZE039591] | 3 | 18 | 5 |
21. | Štěpán Petr [CZE021967] | 2 | 22 | 2 |
22. | Vajdová Nela [CZE076226] | 1 | 19 | 3 |
# | Hráč/i | Body | BS | BH |
---|---|---|---|---|
1. | Kynčl Jakub [CZE044116] | 9 | 26 | 44 |
2. | Janku Jiří [CZE031947] | 8 | 32 | 49 |
3. | Hofman Petr [CZE050491] | 6 | 31 | 36 |
4. | Koščál Daniel [CZE057097] | 6 | 27 | 32 |
5. | Mrštný František [CZE028041] | 6 | 27 | 26 |
6. | Kordová Romana [CZE051260] | 6 | 27 | 26 |
7. | Téra Marek [CZE049748] | 6 | 25 | 22 |
8. | Hofman Martin [CZE006587] | 6 | 24 | 26 |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] | 6 | 23 | 27 |
10. | Görner Vít [CZE001596] | 6 | 20 | 20 |
11. | Mikunda Tomáš [CZE043085] | 6 | 18 | 16 |
12. | Bílek Pavel [CZE026189] | 5 | 33 | 26 |
13. | Suk Stanislav [CZE036843] | 5 | 28 | 28 |
14. | Bartoš Otakar [CZE066538] | 5 | 23 | 20 |
15. | Adámek Ondřej [CZE063915] | 4 | 30 | 24 |
16. | Myšák Jiří [CZE076084] | 4 | 26 | 12 |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] | 4 | 20 | 10 |
18. | Weintrager Robert [CZE015978] | 3 | 30 | 12 |
19. | Vokounová Simona [CZE050770] | 3 | 21 | 10 |
20. | Krouželová Viola [CZE039591] | 3 | 18 | 5 |
21. | Štěpán Petr [CZE021967] | 2 | 22 | 2 |
22. | Vajdová Nela [CZE076226] | 1 | 19 | 3 |
Tento turnaj nemá přihlášky online