Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.06.2023 |
Název | agnes |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Úpické dvojice |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Frimlová Pavla [CZE063215], Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Goldmannová Anna [CZE039588], Adámková Arleta [CZE069396] | |
Korda Milan [CZE041275], Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Mach Miloš [CZE002095], Kordová Romana [CZE038396] | |
Poláček David [CZE057930], Petrus Karel [CZE038853] | |
Regner David [CZE056777], Tišler Matěj [CZE054746] | |
Rychetská Jana [CZE068736], Goldmann Petr [CZE040773] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362], Svoboda Libor [CZE026803] | |
Vincenc Lukáš [CZE001316], Adam Jiří [CZE023108] |
1agnes--:--
Žádné utkání
2agnes--:--
Žádné utkání
3agnes--:--
Žádné utkání
- Regner, Tišler0
Regner, Tišler 2 Tomcsányi, Svoboda 0
Poláček, Petrus 0 Regner, Tišler 2
Frimlová, Tlustý 0 Poláček, Petrus 2 Regner, Tišler 2 Korda, Trdlikát 0
Goldmannová, Adámková 1 Frimlová, Tlustý 2 Regner, Tišler 2 Mach, Kordová 0
Goldmannová, Adámková 2 Rychetská, Goldmann 1 Volný_los 0 Frimlová, Tlustý 1 Volný_los 0 Regner, Tišler 1 Volný_los 0 Mach, Kordová 1
Volný_los 0 Goldmannová, Adámková 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Tomcsányi, Svoboda 1 Volný_los 0 Goldmannová, Adámková 0 Mach, Kordová 2 Poláček, Petrus 1 Volný_los 0 Regner, Tišler 1 Volný_los 0 Frimlová, Tlustý 1 Volný_los 0 Vincenc, Adam 1 Volný_los 0 Rychetská, Goldmann 1 Volný_los 0 Korda, Trdlikát 1 Volný_los 0
Tomcsányi, Svoboda 2 Mach, Kordová 0 Poláček, Petrus 2 Regner, Tišler 1 Frimlová, Tlustý 0 Vincenc, Adam 2 Rychetská, Goldmann 1 Korda, Trdlikát 2
Tomcsányi, Svoboda 2 Poláček, Petrus 0 Vincenc, Adam 2 Korda, Trdlikát 0
Tomcsányi, Svoboda 0 Vincenc, Adam 2
Vincenc, Adam 2 Regner, Tišler 0
- Vincenc, Adam0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vincenc Lukáš [CZE001316], Adam Jiří [CZE023108] |
2. | Regner David [CZE056777], Tišler Matěj [CZE054746] |
3. | Tomcsányi Aleš [CZE047362], Svoboda Libor [CZE026803] |
4. | Poláček David [CZE057930], Petrus Karel [CZE038853] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215], Tlustý Ladislav [CZE014137] |
5. | Korda Milan [CZE041275], Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588], Adámková Arleta [CZE069396] |
7. | Mach Miloš [CZE002095], Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Rychetská Jana [CZE068736], Goldmann Petr [CZE040773] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vincenc Lukáš [CZE001316], Adam Jiří [CZE023108] |
2. | Regner David [CZE056777], Tišler Matěj [CZE054746] |
3. | Tomcsányi Aleš [CZE047362], Svoboda Libor [CZE026803] |
4. | Poláček David [CZE057930], Petrus Karel [CZE038853] |
5. | Frimlová Pavla [CZE063215], Tlustý Ladislav [CZE014137] |
5. | Korda Milan [CZE041275], Trdlikát Libor [CZE025558] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588], Adámková Arleta [CZE069396] |
7. | Mach Miloš [CZE002095], Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Rychetská Jana [CZE068736], Goldmann Petr [CZE040773] |
Tento turnaj nemá přihlášky online