Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.06.2023 |
Název | O pohár Sparty Úpice 2023 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | O pohár Sparty |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamec Marek [CZE069115] | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Čírtek Tomáš [CZE074303] | |
Dusbaba Tomáš [CZE074552] | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kubec Vojtěch [CZE068914] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Malach Matěj [CZE051928] | |
Mikeš Adam [CZE075000] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Pytlík Ondřej [CZE069112] | |
Regner David [CZE056777] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Středa Lukáš [CZE068985] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Térová Rozálie [CZE068893] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
2O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
3O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
- Semerák Jan0
Malach Matěj 0 Semerák Jan 2
Janku Jiří 1 Malach Matěj 2
Janku Jiří 2 Téra Marek 0 Malach Matěj 2 Vokounová Simona 1
Čírtek Tomáš 0 Janku Jiří 2 Malach Matěj 2 Pytlík Ondřej 0
Čírtek Tomáš 2 Goldmannová Anna 0 Janku Jiří 2 Dusbaba Tomáš 1 Malach Matěj 2 Středa Lukáš 0 Pytlík Ondřej 2 Térová Rozálie 1
Čírtek Tomáš 2 Trdlikát Libor 0 Janku Jiří 2 Kubec Vojtěch 0 Kulda Jiří 0 Malach Matěj 2 Pytlík Ondřej 2 Bedlivý Pavel 0
Frimlová Pavla 1 Čírtek Tomáš 2 Volný_los 0 Trdlikát Libor 1 Janku Jiří 2 Mikunda Tomáš 1 Mikeš Adam 0 Kubec Vojtěch 2 Dvořáček Aleš 1 Kulda Jiří 2 Krouželová Viola 0 Malach Matěj 2 Pytlík Ondřej 2 Adamec Marek 1 Bedlivý Pavel 2 Kordová Romana 0
Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Janku Jiří 1 Mikeš Adam 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dvořáček Aleš 1 Krouželová Viola 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pytlík Ondřej 1 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0
Kordová Romana 1 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Vokounová Simona 2 Adamec Marek 1 Volný_los 0 Dusbaba Tomáš 1 Volný_los 0 Malach Matěj 1 Volný_los 0 Regner David 2 Janku Jiří 1 Goldmannová Anna 2 Mikeš Adam 1 Kulda Jiří 1 Volný_los 0 Térová Rozálie 1 Volný_los 0 Kubec Vojtěch 2 Dvořáček Aleš 0 Krouželová Viola 0 Mikunda Tomáš 2 Téra Marek 1 Volný_los 0 Středa Lukáš 1 Volný_los 0 Trdlikát Libor 2 Pytlík Ondřej 1 Semerák Jan 2 Bedlivý Pavel 1 Čírtek Tomáš 1 Volný_los 0
Kordová Romana 1 Vokounová Simona 2 Adamec Marek 0 Dusbaba Tomáš 2 Malach Matěj 0 Regner David 2 Goldmannová Anna 2 Kulda Jiří 1 Térová Rozálie 2 Kubec Vojtěch 1 Mikunda Tomáš 1 Téra Marek 2 Středa Lukáš 2 Trdlikát Libor 1 Semerák Jan 2 Čírtek Tomáš 0
Vokounová Simona 2 Dusbaba Tomáš 1 Regner David 2 Goldmannová Anna 1 Térová Rozálie 0 Téra Marek 2 Středa Lukáš 0 Semerák Jan 2
Vokounová Simona 0 Regner David 2 Téra Marek 0 Semerák Jan 2
Regner David 2 Semerák Jan 0
Regner David 2 Semerák Jan 1
- Regner David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Regner David [CZE056777] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Malach Matěj [CZE051928] |
4. | Janku Jiří [CZE031947] |
5. | Téra Marek [CZE049748] |
5. | Vokounová Simona [CZE050770] |
7. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
7. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
9. | Térová Rozálie [CZE068893] |
9. | Středa Lukáš [CZE068985] |
9. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
13. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
13. | Kulda Jiří [CZE063649] |
13. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
13. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
17. | Kordová Romana [CZE051260] |
17. | Adamec Marek [CZE069115] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
17. | Mikeš Adam [CZE075000] |
17. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Regner David [CZE056777] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Malach Matěj [CZE051928] |
4. | Janku Jiří [CZE031947] |
5. | Téra Marek [CZE049748] |
5. | Vokounová Simona [CZE050770] |
7. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
7. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
9. | Térová Rozálie [CZE068893] |
9. | Středa Lukáš [CZE068985] |
9. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
9. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
13. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
13. | Kulda Jiří [CZE063649] |
13. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
13. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
17. | Kordová Romana [CZE051260] |
17. | Adamec Marek [CZE069115] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
17. | Mikeš Adam [CZE075000] |
17. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
Tento turnaj nemá přihlášky online