Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.05.2023 |
Název | hlavní |
Rozhodčí | Mach Miloš |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Úpické dvojice |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černý Jaroslav [CZE008322], Szelke Nikola [CZE058238] | |
Illner Antonín [CZE061377], Velcová Martina [CZE061376] | |
Kordová Romana [CZE038396], Mach Miloš [CZE002095] | |
Mráz Radek [CZE044716], Korda Milan [CZE041275] | |
Poláček David [CZE057930], Petrus Karel [CZE038853] | |
Rychetská Jana [CZE068736], Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] | |
Vincenc Lukáš [CZE001316], Adam Jiří [CZE023108] |
1hlavní--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
- Kordová, Mach0
Poláček, Petrus 1 Kordová, Mach 2
Poláček, Petrus 2 Mráz, Korda 0
Poláček, Petrus 2 Szelke, Lorenc 0 Mráz, Korda 2 Černý, Szelke 0
Rychetská, Šlechtová 0 Poláček, Petrus 2 Illner, Velcová 0 Mráz, Korda 2
Rychetská, Šlechtová 1 Černý, Szelke 2 Poláček, Petrus 0 Vincenc, Adam 2 Illner, Velcová 0 Szelke, Lorenc 2 Kordová, Mach 2 Mráz, Korda 1
Černý, Szelke 0 Vincenc, Adam 2 Szelke, Lorenc 1 Kordová, Mach 2
Vincenc, Adam 2 Kordová, Mach 0
Vincenc, Adam 2 Kordová, Mach 1
- Vincenc, Adam0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vincenc Lukáš [CZE001316], Adam Jiří [CZE023108] |
2. | Kordová Romana [CZE038396], Mach Miloš [CZE002095] |
3. | Poláček David [CZE057930], Petrus Karel [CZE038853] |
4. | Mráz Radek [CZE044716], Korda Milan [CZE041275] |
5. | Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] |
5. | Černý Jaroslav [CZE008322], Szelke Nikola [CZE058238] |
7. | Rychetská Jana [CZE068736], Šlechtová Monika [CZE039600] |
7. | Illner Antonín [CZE061377], Velcová Martina [CZE061376] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vincenc Lukáš [CZE001316], Adam Jiří [CZE023108] |
2. | Kordová Romana [CZE038396], Mach Miloš [CZE002095] |
3. | Poláček David [CZE057930], Petrus Karel [CZE038853] |
4. | Mráz Radek [CZE044716], Korda Milan [CZE041275] |
5. | Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] |
5. | Černý Jaroslav [CZE008322], Szelke Nikola [CZE058238] |
7. | Rychetská Jana [CZE068736], Šlechtová Monika [CZE039600] |
7. | Illner Antonín [CZE061377], Velcová Martina [CZE061376] |
Tento turnaj nemá přihlášky online