Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.05.2023 |
Název | 501 do |
Rozhodčí | Adamus David |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Charvatce cup |
Místo | Pohostinství Charvatce , Charvatce 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamus David [CZE051028] | |
Beznoska Jan [CZE072155] | |
Košťál Roman [CZE040573] | |
Matějček Jan [CZE006483] | |
Paulová Michaela [CZE072153] | |
Pěnkavová Ludmila [CZE053901] | |
Řepíková Marcela [CZE009098] | |
Šanda David [CZE072149] | |
Vokoun Martin [CZE020333] | |
Wollenheit Milan [CZE051031] |
1501 do--:--
Žádné utkání
2501 do--:--
Žádné utkání
- Šanda David0
Řepíková Marcela 0 Šanda David 2
Řepíková Marcela 2 Adamus David 0
Košťál Roman 1 Řepíková Marcela 2 Beznoska Jan 1 Adamus David 2
Košťál Roman 2 Pěnkavová Ludmila 1 Beznoska Jan 2 Vokoun Martin 0
Paulová Michaela 1 Košťál Roman 2 Volný_los 0 Pěnkavová Ludmila 1 Volný_los 0 Beznoska Jan 1 Matějček Jan 0 Vokoun Martin 2
Volný_los 0 Paulová Michaela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Matějček Jan 1 Volný_los 0
Vokoun Martin 1 Volný_los 0 Šanda David 2 Paulová Michaela 0 Řepíková Marcela 1 Volný_los 0 Beznoska Jan 1 Volný_los 0 Adamus David 1 Volný_los 0 Pěnkavová Ludmila 1 Volný_los 0 Matějček Jan 0 Košťál Roman 2 Wollenheit Milan 1 Volný_los 0
Vokoun Martin 0 Šanda David 2 Řepíková Marcela 2 Beznoska Jan 1 Adamus David 2 Pěnkavová Ludmila 1 Košťál Roman 1 Wollenheit Milan 2
Šanda David 2 Řepíková Marcela 0 Adamus David 0 Wollenheit Milan 2
Šanda David 0 Wollenheit Milan 2
Wollenheit Milan 2 Šanda David 0
- Wollenheit Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
2. | Šanda David [CZE072149] |
3. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
4. | Adamus David [CZE051028] |
5. | Košťál Roman [CZE040573] |
5. | Beznoska Jan [CZE072155] |
7. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
7. | Vokoun Martin [CZE020333] |
9. | Matějček Jan [CZE006483] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Wollenheit Milan [CZE051031] |
2. | Šanda David [CZE072149] |
3. | Řepíková Marcela [CZE009098] |
4. | Adamus David [CZE051028] |
5. | Košťál Roman [CZE040573] |
5. | Beznoska Jan [CZE072155] |
7. | Pěnkavová Ludmila [CZE053901] |
7. | Vokoun Martin [CZE020333] |
9. | Matějček Jan [CZE006483] |
9. | Paulová Michaela [CZE072153] |
Tento turnaj nemá přihlášky online