Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.05.2023 |
Název | Popoledňák Shanghai |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | Open KHK-S jednotlivci |
Místo | Tábořiště, Nesytá u Kohoutova |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Blažek Daniel [CZE003240] | |
Blažek Miroslav [CZE001581] | |
Dufka Martin [CZE000232] | |
Dufková Kateřina [CZE000394] | |
Eliáš Ladislav [CZE073693] | |
Erban Miroslav [CZE034262] | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Grof Tomáš [CZE015837] | |
Havlíček Petr [CZE048344] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Jeník Tomáš [CZE001247] | |
Jurčíková Marie [CZE004267] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Lukeš Vít [CZE072842] | |
Malý Michal [CZE071333] | |
Mencl Petr [CZE070898] | |
Mülerová Karina [CZE041531] | |
Müller Antonín [CZE043807] | |
Pavlista Zdeněk [CZE040444] | |
Polák Filip [CZE010165] | |
Sequensová Petra [CZE002949] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šimonková Kristýna [CZE076173] | |
Štěpán Petr [CZE021967] | |
Šustrová Adéla [CZE062162] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Vokounová Simona [CZE050770] | |
Záruba Jiří [CZE002440] | |
Záruba Martin [CZE001682] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4Popoledňák Shanghai--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11Popoledňák Shanghai--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
- Havlíček Petr0
Havlíček Petr 2 Erban Miroslav 0
Havlíček Petr 2 Müller Antonín 0
Havlíček Petr 2 Mencl Petr 1 Müller Antonín 2 Pavlista Zdeněk 0
Havlíček Petr 2 Polák Filip 0 Hendrych Daniel 1 Müller Antonín 2
Havlíček Petr 2 Záruba Martin 1 Lukeš Vít 0 Polák Filip 2 Blažek Daniel 0 Hendrych Daniel 2 Müller Antonín 2 Malý Michal 0
Goldmannová Anna 0 Havlíček Petr 2 Lukeš Vít 2 Sequensová Petra 0 Štěpán Petr 0 Blažek Daniel 2 Vokounová Simona 0 Müller Antonín 2
Tlustý Ladislav 1 Goldmannová Anna 2 Svobodová Andrea 0 Havlíček Petr 2 Lukeš Vít 2 Jurčíková Marie 1 Sequensová Petra 2 Farská Jana 1 Štěpán Petr 2 Záruba Jiří 1 Eliáš Ladislav 1 Blažek Daniel 2 Blažek Miroslav 1 Vokounová Simona 2 Müller Antonín 2 Kynčl Jakub 1
Adámková Arleta 0 Tlustý Ladislav 2 Svobodová Andrea 2 Šustrová Adéla 0 Šimonková Kristýna 0 Lukeš Vít 2 Sequensová Petra 2 Dufková Kateřina 1 Mülerová Karina 0 Štěpán Petr 2 Eliáš Ladislav 2 Jeník Tomáš 1 Vajdová Nela 0 Blažek Miroslav 2 Grof Tomáš 0 Müller Antonín 2
Adámková Arleta 1 Polák Filip 2 Kynčl Jakub 2 Tlustý Ladislav 0 Vokounová Simona 2 Svobodová Andrea 1 Pavlista Zdeněk 2 Šustrová Adéla 0 Záruba Martin 2 Šimonková Kristýna 0 Blažek Daniel 2 Lukeš Vít 0 Sequensová Petra 0 Dufka Martin 2 Záruba Jiří 2 Dufková Kateřina 0 Mencl Petr 2 Mülerová Karina 0 Štěpán Petr 0 Farská Jana 2 Eliáš Ladislav 1 Jurčíková Marie 2 Jeník Tomáš 0 Malý Michal 2 Erban Miroslav 2 Vajdová Nela 0 Blažek Miroslav 0 Havlíček Petr 2 Goldmannová Anna 2 Grof Tomáš 0 Müller Antonín 1 Hendrych Daniel 2
Polák Filip 2 Kynčl Jakub 1 Vokounová Simona 1 Pavlista Zdeněk 2 Záruba Martin 2 Blažek Daniel 0 Dufka Martin 2 Záruba Jiří 0 Mencl Petr 2 Farská Jana 0 Jurčíková Marie 0 Malý Michal 2 Erban Miroslav 2 Havlíček Petr 1 Goldmannová Anna 1 Hendrych Daniel 2
Polák Filip 1 Pavlista Zdeněk 2 Záruba Martin 0 Dufka Martin 2 Mencl Petr 2 Malý Michal 1 Erban Miroslav 2 Hendrych Daniel 0
Pavlista Zdeněk 1 Dufka Martin 2 Mencl Petr 1 Erban Miroslav 2
Dufka Martin 2 Erban Miroslav 0
Dufka Martin 1 Havlíček Petr 2
Dufka Martin 1 Havlíček Petr 2
- Havlíček Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Havlíček Petr [CZE048344] |
2. | Dufka Martin [CZE000232] |
3. | Erban Miroslav [CZE034262] |
4. | Müller Antonín [CZE043807] |
5. | Mencl Petr [CZE070898] |
5. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
7. | Polák Filip [CZE010165] |
7. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
9. | Malý Michal [CZE071333] |
9. | Blažek Daniel [CZE003240] |
9. | Lukeš Vít [CZE072842] |
9. | Záruba Martin [CZE001682] |
13. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Štěpán Petr [CZE021967] |
13. | Sequensová Petra [CZE002949] |
13. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
17. | Blažek Miroslav [CZE001581] |
17. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
17. | Záruba Jiří [CZE002440] |
17. | Farská Jana [CZE024452] |
17. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
17. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
17. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
25. | Vajdová Nela [CZE076226] |
25. | Jeník Tomáš [CZE001247] |
25. | Mülerová Karina [CZE041531] |
25. | Dufková Kateřina [CZE000394] |
25. | Šimonková Kristýna [CZE076173] |
25. | Šustrová Adéla [CZE062162] |
25. | Adámková Arleta [CZE069396] |
25. | Grof Tomáš [CZE015837] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Havlíček Petr [CZE048344] |
2. | Dufka Martin [CZE000232] |
3. | Erban Miroslav [CZE034262] |
4. | Müller Antonín [CZE043807] |
5. | Mencl Petr [CZE070898] |
5. | Pavlista Zdeněk [CZE040444] |
7. | Polák Filip [CZE010165] |
7. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
9. | Malý Michal [CZE071333] |
9. | Blažek Daniel [CZE003240] |
9. | Lukeš Vít [CZE072842] |
9. | Záruba Martin [CZE001682] |
13. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Štěpán Petr [CZE021967] |
13. | Sequensová Petra [CZE002949] |
13. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
17. | Blažek Miroslav [CZE001581] |
17. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
17. | Záruba Jiří [CZE002440] |
17. | Farská Jana [CZE024452] |
17. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
17. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
17. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
25. | Vajdová Nela [CZE076226] |
25. | Jeník Tomáš [CZE001247] |
25. | Mülerová Karina [CZE041531] |
25. | Dufková Kateřina [CZE000394] |
25. | Šimonková Kristýna [CZE076173] |
25. | Šustrová Adéla [CZE062162] |
25. | Adámková Arleta [CZE069396] |
25. | Grof Tomáš [CZE015837] |
Cena startovného je 0 Kč za hráče
Bez prioritních přihlášekOtevřená registrace pro všechny hráče: od 27.05.2023 13:30:00 do 27.05.2023 14:00:00
Maximum startujících hráčů: 32 / Přihlášeno: 32 / Zbývá volných přihlášek: 0
Registrace pro všechny hráče skončila.
Hráč | Registrační číslo | |
---|---|---|
Adámková Arleta | CZE069396 | Přihlášen do turnaje |
Blažek Daniel | CZE003240 | Přihlášen do turnaje |
Blažek Miroslav | CZE001581 | Přihlášen do turnaje |
Dufka Martin | CZE000232 | Přihlášen do turnaje |
Dufková Kateřina | CZE000394 | Přihlášen do turnaje |
Eliáš Ladislav | CZE073693 | Přihlášen do turnaje |
Erban Miroslav | CZE034262 | Přihlášen do turnaje |
Farská Jana | CZE024452 | Přihlášen do turnaje |
Goldmannová Anna | CZE039588 | Přihlášen do turnaje |
Grof Tomáš | CZE015837 | Přihlášen do turnaje |
Havlíček Petr | CZE048344 | Přihlášen do turnaje |
Hendrych Daniel | CZE042296 | Přihlášen do turnaje |
Jeník Tomáš | CZE001247 | Přihlášen do turnaje |
Jurčíková Marie | CZE004267 | Přihlášen do turnaje |
Kynčl Jakub | CZE044116 | Přihlášen do turnaje |
Lukeš Vít | CZE072842 | Přihlášen do turnaje |
Malý Michal | CZE071333 | Přihlášen do turnaje |
Mencl Petr | CZE070898 | Přihlášen do turnaje |
Mülerová Karina | CZE041531 | Přihlášen do turnaje |
Müller Antonín | CZE043807 | Přihlášen do turnaje |
Pavlista Zdeněk | CZE040444 | Přihlášen do turnaje |
Polák Filip | CZE010165 | Přihlášen do turnaje |
Sequensová Petra | CZE002949 | Přihlášen do turnaje |
Svobodová Andrea | CZE026800 | Přihlášen do turnaje |
Šimonková Kristýna | CZE076173 | Přihlášen do turnaje |
Štěpán Petr | CZE021967 | Přihlášen do turnaje |
Šustrová Adéla | CZE062162 | Přihlášen do turnaje |
Tlustý Ladislav | CZE014137 | Přihlášen do turnaje |
Vajdová Nela | CZE076226 | Přihlášen do turnaje |
Vokounová Simona | CZE050770 | Přihlášen do turnaje |
Záruba Jiří | CZE002440 | Přihlášen do turnaje |
Záruba Martin | CZE001682 | Přihlášen do turnaje |