Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.05.2023 |
Název | Raňák |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Open KHK-S jednotlivci |
Místo | Tábořiště, Nesytá u Kohoutova |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Adámek Ondřej [CZE063915] | |
Blažek Daniel [CZE003240] | |
Blažek Miroslav [CZE001581] | |
Eliáš Ladislav [CZE073693] | |
Eliášová Renata [CZE061434] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hanzl Tomáš [CZE003003] | |
Korger Tomáš [CZE031134] | |
Kučera Matěj [CZE060056] | |
Rada Petr [CZE043087] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
- Korger Tomáš0
Korger Tomáš 2 Goldmannová Anna 0
Semerák Jan 1 Korger Tomáš 2
Semerák Jan 2 Téra Marek 1 Korger Tomáš 2 Eliáš Ladislav 1
Svoboda Libor 0 Semerák Jan 2 Korger Tomáš 2 Kučera Matěj 0
Vokounová Simona 0 Svoboda Libor 2 Eliášová Renata 0 Semerák Jan 2 Korger Tomáš 2 Frimlová Pavla 0 Kučera Matěj 2 Rada Petr 0
Vokounová Simona 2 Blažek Daniel 1 Adámek Ondřej 1 Eliášová Renata 2 Korger Tomáš 2 Blažek Miroslav 0 Svobodová Andrea 1 Kučera Matěj 2
Vokounová Simona 0 Rada Petr 2 Téra Marek 2 Blažek Daniel 1 Frimlová Pavla 2 Adámek Ondřej 0 Goldmannová Anna 2 Eliášová Renata 1 Korger Tomáš 0 Semerák Jan 2 Blažek Miroslav 0 Eliáš Ladislav 2 Hanzl Tomáš 2 Svobodová Andrea 0 Kučera Matěj 0 Svoboda Libor 2
Rada Petr 0 Téra Marek 2 Frimlová Pavla 1 Goldmannová Anna 2 Semerák Jan 0 Eliáš Ladislav 2 Hanzl Tomáš 2 Svoboda Libor 0
Téra Marek 1 Goldmannová Anna 2 Eliáš Ladislav 0 Hanzl Tomáš 2
Goldmannová Anna 1 Hanzl Tomáš 2
Hanzl Tomáš 2 Korger Tomáš 1
- Hanzl Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hanzl Tomáš [CZE003003] |
2. | Korger Tomáš [CZE031134] |
3. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
4. | Semerák Jan [CZE052126] |
5. | Téra Marek [CZE049748] |
5. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
7. | Svoboda Libor [CZE026803] |
7. | Kučera Matěj [CZE060056] |
9. | Rada Petr [CZE043087] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Eliášová Renata [CZE061434] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Blažek Daniel [CZE003240] |
13. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
13. | Blažek Miroslav [CZE001581] |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hanzl Tomáš [CZE003003] |
2. | Korger Tomáš [CZE031134] |
3. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
4. | Semerák Jan [CZE052126] |
5. | Téra Marek [CZE049748] |
5. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
7. | Svoboda Libor [CZE026803] |
7. | Kučera Matěj [CZE060056] |
9. | Rada Petr [CZE043087] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Eliášová Renata [CZE061434] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
13. | Blažek Daniel [CZE003240] |
13. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
13. | Blažek Miroslav [CZE001581] |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
Cena startovného je 0 Kč za hráče
Bez prioritních přihlášekOtevřená registrace pro všechny hráče: od 27.05.2023 08:30:00 do 27.05.2023 09:00:00
Maximum startujících hráčů: 24 / Přihlášeno: 16 / Zbývá volných přihlášek: 8
Registrace pro všechny hráče skončila.
Hráč | Registrační číslo | |
---|---|---|
Adámek Ondřej | CZE063915 | Přihlášen do turnaje |
Blažek Daniel | CZE003240 | Přihlášen do turnaje |
Blažek Miroslav | CZE001581 | Přihlášen do turnaje |
Eliáš Ladislav | CZE073693 | Přihlášen do turnaje |
Eliášová Renata | CZE061434 | Přihlášen do turnaje |
Frimlová Pavla | CZE063215 | Přihlášen do turnaje |
Goldmannová Anna | CZE039588 | Přihlášen do turnaje |
Hanzl Tomáš | CZE003003 | Přihlášen do turnaje |
Korger Tomáš | CZE031134 | Přihlášen do turnaje |
Kučera Matěj | CZE060056 | Přihlášen do turnaje |
Rada Petr | CZE043087 | Přihlášen do turnaje |
Semerák Jan | CZE052126 | Přihlášen do turnaje |
Svoboda Libor | CZE026803 | Přihlášen do turnaje |
Svobodová Andrea | CZE026800 | Přihlášen do turnaje |
Téra Marek | CZE049748 | Přihlášen do turnaje |
Vokounová Simona | CZE050770 | Přihlášen do turnaje |