Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.05.2023 |
Název | Votvírák 2 |
Rozhodčí | Vylíčil Ondřej |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | Open KHK-S jednotlivci |
Místo | Tábořiště, Nesytá u Kohoutova |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Adámek Ondřej [CZE063915] | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Blažek Daniel [CZE003240] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Drahokoupilová Lenka [CZE073408] | |
Eliáš Ladislav [CZE073693] | |
Eliášová Renata [CZE061434] | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hašek Michal [CZE043827] | |
Hendrych Daniel [CZE042296] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Jurčíková Marie [CZE004267] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Košťálová Eva [CZE000210] | |
Lukeš Vít [CZE072842] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Rada Petr [CZE043087] | |
Sádek Tomáš [CZE026226] | |
Sequensová Petra [CZE002949] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Šimonková Kristýna [CZE076173] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Zirkler David [CZE042200] |
1PORUCHA--:--
Žádné utkání
2PORUCHA--:--
Žádné utkání
3PORUCHA--:--
Žádné utkání
4PORUCHA--:--
Žádné utkání
5PORUCHA--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
- Hendrych Daniel0
Hendrych Daniel 2 Košťálová Eva 0
Svoboda Libor 0 Hendrych Daniel 2
Svoboda Libor 2 Adámek Ondřej 1 Hendrych Daniel 2 Hašek Michal 0
Lukeš Vít 0 Svoboda Libor 2 Hendrych Daniel 2 Zirkler David 0
Kocianová Pavlína 1 Lukeš Vít 2 Farská Jana 0 Svoboda Libor 2 Mikunda Tomáš 0 Hendrych Daniel 2 Zirkler David 2 Blažek Daniel 1
Brož Marcel 0 Kocianová Pavlína 2 Svobodová Andrea 0 Farská Jana 2 Rada Petr 0 Mikunda Tomáš 2 Sádek Tomáš 0 Zirkler David 2
Jurčíková Marie 0 Brož Marcel 2 Kocianová Pavlína 2 Eliáš Ladislav 0 Hamplová Petra 1 Svobodová Andrea 2 Farská Jana 2 Šimonková Kristýna 1 Borůvka Lukáš 0 Rada Petr 2 Horák Karel 0 Mikunda Tomáš 2 Sádek Tomáš 2 Eliášová Renata 0 Goldmannová Anna 1 Zirkler David 2
Volný_los 0 Jurčíková Marie 1 Kocianová Pavlína 2 Sequensová Petra 0 Tlustý Ladislav 1 Hamplová Petra 2 Adámková Arleta 0 Farská Jana 2 Borůvka Lukáš 2 Drahokoupilová Lenka 0 Horák Karel 2 Goldmann Petr 0 Vajdová Nela 1 Sádek Tomáš 2 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0
Hašek Michal 1 Volný_los 0 Zirkler David 2 Jurčíková Marie 0 Svoboda Libor 2 Kocianová Pavlína 0 Eliášová Renata 2 Sequensová Petra 1 Štefl Dominik 2 Tlustý Ladislav 0 Mikunda Tomáš 2 Hamplová Petra 0 Lukeš Vít 2 Adámková Arleta 1 Farská Jana 1 Rada Petr 2 Šimonková Kristýna 2 Borůvka Lukáš 0 Drahokoupilová Lenka 0 Blažek Daniel 2 Adámek Ondřej 2 Horák Karel 0 Goldmann Petr 0 Svobodová Andrea 2 Vajdová Nela 1 Eliáš Ladislav 2 Hendrych Daniel 2 Sádek Tomáš 0 Brož Marcel 2 Goldmannová Anna 0 Košťálová Eva 1 Volný_los 0
Hašek Michal 2 Zirkler David 1 Svoboda Libor 2 Eliášová Renata 0 Štefl Dominik 2 Mikunda Tomáš 0 Lukeš Vít 2 Rada Petr 1 Šimonková Kristýna 0 Blažek Daniel 2 Adámek Ondřej 2 Svobodová Andrea 0 Eliáš Ladislav 0 Hendrych Daniel 2 Brož Marcel 1 Košťálová Eva 2
Hašek Michal 2 Svoboda Libor 0 Štefl Dominik 2 Lukeš Vít 0 Blažek Daniel 0 Adámek Ondřej 2 Hendrych Daniel 0 Košťálová Eva 2
Hašek Michal 1 Štefl Dominik 2 Adámek Ondřej 1 Košťálová Eva 2
Štefl Dominik 2 Košťálová Eva 0
Štefl Dominik 2 Hendrych Daniel 1
- Štefl Dominik0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štefl Dominik [CZE030844] |
2. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
3. | Košťálová Eva [CZE000210] |
4. | Svoboda Libor [CZE026803] |
5. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
5. | Hašek Michal [CZE043827] |
7. | Lukeš Vít [CZE072842] |
7. | Zirkler David [CZE042200] |
9. | Blažek Daniel [CZE003240] |
9. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
9. | Farská Jana [CZE024452] |
9. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
13. | Sádek Tomáš [CZE026226] |
13. | Rada Petr [CZE043087] |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
13. | Brož Marcel [CZE063925] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Eliášová Renata [CZE061434] |
17. | Horák Karel [CZE021132] |
17. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
17. | Šimonková Kristýna [CZE076173] |
17. | Hamplová Petra [CZE038066] |
17. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
17. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
25. | Vajdová Nela [CZE076226] |
25. | Goldmann Petr [CZE040773] |
25. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
25. | Adámková Arleta [CZE069396] |
25. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
25. | Sequensová Petra [CZE002949] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štefl Dominik [CZE030844] |
2. | Hendrych Daniel [CZE042296] |
3. | Košťálová Eva [CZE000210] |
4. | Svoboda Libor [CZE026803] |
5. | Adámek Ondřej [CZE063915] |
5. | Hašek Michal [CZE043827] |
7. | Lukeš Vít [CZE072842] |
7. | Zirkler David [CZE042200] |
9. | Blažek Daniel [CZE003240] |
9. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
9. | Farská Jana [CZE024452] |
9. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
13. | Sádek Tomáš [CZE026226] |
13. | Rada Petr [CZE043087] |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
13. | Brož Marcel [CZE063925] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
17. | Eliášová Renata [CZE061434] |
17. | Horák Karel [CZE021132] |
17. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
17. | Šimonková Kristýna [CZE076173] |
17. | Hamplová Petra [CZE038066] |
17. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
17. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
25. | Vajdová Nela [CZE076226] |
25. | Goldmann Petr [CZE040773] |
25. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
25. | Adámková Arleta [CZE069396] |
25. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
25. | Sequensová Petra [CZE002949] |
Cena startovného je 0 Kč za hráče
Bez prioritních přihlášekOtevřená registrace pro všechny hráče: od 26.05.2023 16:30:00 do 26.05.2023 17:05:00
Maximum startujících hráčů: 32 / Přihlášeno: 29 / Zbývá volných přihlášek: 3
Registrace pro všechny hráče skončila.
Hráč | Registrační číslo | |
---|---|---|
Adámek Ondřej | CZE063915 | Přihlášen do turnaje |
Adámková Arleta | CZE069396 | Přihlášen do turnaje |
Blažek Daniel | CZE003240 | Přihlášen do turnaje |
Borůvka Lukáš | CZE031111 | Přihlášen do turnaje |
Brož Marcel | CZE063925 | Přihlášen do turnaje |
Drahokoupilová Lenka | CZE073408 | Přihlášen do turnaje |
Eliáš Ladislav | CZE073693 | Přihlášen do turnaje |
Eliášová Renata | CZE061434 | Přihlášen do turnaje |
Farská Jana | CZE024452 | Přihlášen do turnaje |
Goldmann Petr | CZE040773 | Přihlášen do turnaje |
Goldmannová Anna | CZE039588 | Hráč není přihlášen |
Hamplová Petra | CZE038066 | Přihlášen do turnaje |
Hašek Michal | CZE043827 | Přihlášen do turnaje |
Hendrych Daniel | CZE042296 | Přihlášen do turnaje |
Horák Karel | CZE021132 | Přihlášen do turnaje |
Jurčíková Marie | CZE004267 | Přihlášen do turnaje |
Kocianová Pavlína | CZE059336 | Přihlášen do turnaje |
Košťálová Eva | CZE000210 | Přihlášen do turnaje |
Lukeš Vít | CZE072842 | Přihlášen do turnaje |
Mikunda Tomáš | CZE043085 | Přihlášen do turnaje |
Rada Petr | CZE043087 | Přihlášen do turnaje |
Sádek Tomáš | CZE026226 | Přihlášen do turnaje |
Sequensová Petra | CZE002949 | Přihlášen do turnaje |
Svoboda Libor | CZE026803 | Přihlášen do turnaje |
Svobodová Andrea | CZE026800 | Přihlášen do turnaje |
Šimonková Kristýna | CZE076173 | Přihlášen do turnaje |
Štefl Dominik | CZE030844 | Přihlášen do turnaje |
Tlustý Ladislav | CZE014137 | Přihlášen do turnaje |
Vajdová Nela | CZE076226 | Přihlášen do turnaje |
Zirkler David | CZE042200 | Přihlášen do turnaje |