Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.05.2023 |
Název | 501DKO |
Rozhodčí | Adámková Arleta |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Sedmička Cup Open |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Štěpán Petr [CZE021967] | |
Tišler Matěj [CZE054746] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1501DKO--:--
Žádné utkání
2501DKO--:--
Žádné utkání
3501DKO--:--
Žádné utkání
- Mikunda Tomáš0
Suk Stanislav 0 Mikunda Tomáš 2
Adámková Arleta 0 Suk Stanislav 2
Adámková Arleta 2 Tlustý Ladislav 0 Tišler Matěj 0 Suk Stanislav 2
Adámková Arleta 2 Borůvka Lukáš 1 Tišler Matěj 2 Štěpán Petr 0
Vokounová Simona 1 Adámková Arleta 2 Volný_los 0 Borůvka Lukáš 1 Volný_los 0 Tišler Matěj 1 Volný_los 0 Štěpán Petr 1
Volný_los 0 Vokounová Simona 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Štěpán Petr 1 Volný_los 0 Janku Jiří 2 Vokounová Simona 0 Tišler Matěj 1 Volný_los 0 Tlustý Ladislav 1 Volný_los 0 Borůvka Lukáš 1 Volný_los 0 Mikunda Tomáš 1 Volný_los 0 Adámková Arleta 1 Volný_los 0 Suk Stanislav 1 Volný_los 0
Štěpán Petr 0 Janku Jiří 2 Tišler Matěj 1 Tlustý Ladislav 2 Borůvka Lukáš 0 Mikunda Tomáš 2 Adámková Arleta 1 Suk Stanislav 2
Janku Jiří 2 Tlustý Ladislav 0 Mikunda Tomáš 2 Suk Stanislav 1
Janku Jiří 2 Mikunda Tomáš 1
Janku Jiří 2 Mikunda Tomáš 0
- Janku Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Janku Jiří [CZE031947] |
2. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
3. | Suk Stanislav [CZE036843] |
4. | Adámková Arleta [CZE069396] |
5. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
5. | Tišler Matěj [CZE054746] |
7. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Štěpán Petr [CZE021967] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Janku Jiří [CZE031947] |
2. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
3. | Suk Stanislav [CZE036843] |
4. | Adámková Arleta [CZE069396] |
5. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
5. | Tišler Matěj [CZE054746] |
7. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Štěpán Petr [CZE021967] |
9. | Vokounová Simona [CZE050770] |
Tento turnaj nemá přihlášky online