Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.05.2023 |
Název | O pohar sparty |
Rozhodčí | Trdlikát Libor |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | O pohár Sparty |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamec Marek [CZE069115] | |
Čírtek Tomáš [CZE074303] | |
Dusbaba Tomáš [CZE074552] | |
Formanová Monika [CZE056394] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Mikeš Adam [CZE075000] | |
Pytlík Ondřej [CZE069112] | |
Regner David [CZE056777] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] |
1O pohar sparty--:--
Žádné utkání
2O pohar sparty--:--
Žádné utkání
3O pohar sparty--:--
Žádné utkání
- Regner David0
Regner David 2 Téra Marek 0
Regner David 2 Janku Jiří 1
Čírtek Tomáš 0 Regner David 2 Janku Jiří 2 Šlechtová Monika 0
Kulda Jiří 1 Čírtek Tomáš 2 Janku Jiří 2 Formanová Monika 1
Kulda Jiří 2 Pytlík Ondřej 0 Čírtek Tomáš 2 Dusbaba Tomáš 1 Adamec Marek 0 Janku Jiří 2 Mikeš Adam 0 Formanová Monika 2
Kulda Jiří 2 Frimlová Pavla 1 Čírtek Tomáš 2 Goldmannová Anna 1 Adamec Marek 2 Trdlikát Libor 1 Mikeš Adam 2 Goldmann Petr 1
Kulda Jiří 0 Regner David 2 Frimlová Pavla 0 Formanová Monika 2 Čírtek Tomáš 1 Semerák Jan 2 Goldmannová Anna 0 Janku Jiří 2 Šlechtová Monika 2 Adamec Marek 1 Trdlikát Libor 0 Dusbaba Tomáš 2 Pytlík Ondřej 2 Mikeš Adam 1 Goldmann Petr 0 Téra Marek 2
Regner David 2 Formanová Monika 0 Semerák Jan 2 Janku Jiří 0 Šlechtová Monika 2 Dusbaba Tomáš 0 Pytlík Ondřej 0 Téra Marek 2
Regner David 1 Semerák Jan 2 Šlechtová Monika 1 Téra Marek 2
Semerák Jan 2 Téra Marek 1
Semerák Jan 2 Regner David 0
- Semerák Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Regner David [CZE056777] |
3. | Téra Marek [CZE049748] |
4. | Janku Jiří [CZE031947] |
5. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
5. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
7. | Kulda Jiří [CZE063649] |
7. | Formanová Monika [CZE056394] |
9. | Mikeš Adam [CZE075000] |
9. | Adamec Marek [CZE069115] |
9. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
9. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
13. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
13. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
13. | Goldmann Petr [CZE040773] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Regner David [CZE056777] |
3. | Téra Marek [CZE049748] |
4. | Janku Jiří [CZE031947] |
5. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
5. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
7. | Kulda Jiří [CZE063649] |
7. | Formanová Monika [CZE056394] |
9. | Mikeš Adam [CZE075000] |
9. | Adamec Marek [CZE069115] |
9. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
9. | Pytlík Ondřej [CZE069112] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
13. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
13. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
13. | Goldmann Petr [CZE040773] |
Tento turnaj nemá přihlášky online