Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.05.2023 |
Název | DKO |
Rozhodčí | Adámková Arleta |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Sedmička Cup doplňkový |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Štefl Dominik [CZE030844] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Vích Šimon [CZE076678] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1DKO--:--
Žádné utkání
2DKO--:--
Žádné utkání
3DKO--:--
Žádné utkání
- Štefl Dominik0
Hromádko Leoš 0 Štefl Dominik 1
Bartoš Otakar 0 Hromádko Leoš 1
Vokounová Simona 0 Bartoš Otakar 1 Hromádko Leoš 1 Borůvka Lukáš 0
Vokounová Simona 1 Vajdová Nela 0 Hromádko Leoš 1 Brož Marcel 0
Vokounová Simona 1 Adámková Arleta 0 Volný_los 0 Vajdová Nela 1 Vích Šimon 0 Hromádko Leoš 1 Brož Marcel 1 Tlustý Ladislav 0
Volný_los 0 Vokounová Simona 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vích Šimon 1 Brož Marcel 1 Volný_los 0
Tlustý Ladislav 1 Volný_los 0 Mikunda Tomáš 1 Vokounová Simona 0 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0 Bartoš Otakar 1 Volný_los 0 Vajdová Nela 1 Volný_los 0 Borůvka Lukáš 1 Vích Šimon 0 Brož Marcel 0 Štefl Dominik 1 Adámková Arleta 1 Volný_los 0
Tlustý Ladislav 0 Mikunda Tomáš 1 Hromádko Leoš 0 Bartoš Otakar 1 Vajdová Nela 0 Borůvka Lukáš 1 Štefl Dominik 1 Adámková Arleta 0
Mikunda Tomáš 1 Bartoš Otakar 0 Borůvka Lukáš 0 Štefl Dominik 1
Mikunda Tomáš 1 Štefl Dominik 0
Mikunda Tomáš 0 Štefl Dominik 1
Mikunda Tomáš 0 Štefl Dominik 1
- Štefl Dominik0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štefl Dominik [CZE030844] |
2. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
3. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
4. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
5. | Vokounová Simona [CZE050770] |
5. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Vajdová Nela [CZE076226] |
7. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
9. | Vích Šimon [CZE076678] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štefl Dominik [CZE030844] |
2. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
3. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
4. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
5. | Vokounová Simona [CZE050770] |
5. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Vajdová Nela [CZE076226] |
7. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
9. | Vích Šimon [CZE076678] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396] |
Tento turnaj nemá přihlášky online