Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.05.2023 |
Název | Podivné šipkohraní-6.5.2023 - doplňkový |
Rozhodčí | Mannová Alena |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Open KHK-S doplňkový jednotlivci |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Eliáš Ladislav [CZE073693] | |
Eliášová Renata [CZE061434] | |
Horká Iva [CZE042800] | |
Horký Tomáš [CZE061186] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Szelke Oskar [CZE056513] |
1Podivné šipkohraní-6.5.2023 - doplňkový--:--
Žádné utkání
2Podivné šipkohraní-6.5.2023 - doplňkový--:--
Žádné utkání
- Mannová Alena0
Mannová Alena 2 Kordová Romana 0
Mannová Alena 2 Korda Milan 0
Eliáš Ladislav 0 Mannová Alena 2 Eliášová Renata 0 Korda Milan 2
Eliáš Ladislav 2 Horký Tomáš 1 Szelke Oskar 0 Eliášová Renata 2
Eliáš Ladislav 2 Horká Iva 1 Volný_los 0 Horký Tomáš 1 Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 0 Eliášová Renata 1
Volný_los 0 Eliáš Ladislav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Eliášová Renata 1 Volný_los 0 Mannová Alena 2 Eliáš Ladislav 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 0 Poláček David 1 Volný_los 0 Horký Tomáš 1 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Volný_los 0 Korda Milan 1 Volný_los 0 Horká Iva 1 Volný_los 0
Eliášová Renata 0 Mannová Alena 2 Szelke Oskar 1 Poláček David 2 Horký Tomáš 0 Kordová Romana 2 Korda Milan 2 Horká Iva 0
Mannová Alena 0 Poláček David 2 Kordová Romana 2 Korda Milan 0
Poláček David 2 Kordová Romana 0
Poláček David 2 Mannová Alena 0
- Poláček David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poláček David [CZE057930] |
2. | Mannová Alena [CZE053232] |
3. | Kordová Romana [CZE038396] |
4. | Korda Milan [CZE041275] |
5. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
5. | Eliášová Renata [CZE061434] |
7. | Horký Tomáš [CZE061186] |
7. | Szelke Oskar [CZE056513] |
9. | Horká Iva [CZE042800] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poláček David [CZE057930] |
2. | Mannová Alena [CZE053232] |
3. | Kordová Romana [CZE038396] |
4. | Korda Milan [CZE041275] |
5. | Eliáš Ladislav [CZE073693] |
5. | Eliášová Renata [CZE061434] |
7. | Horký Tomáš [CZE061186] |
7. | Szelke Oskar [CZE056513] |
9. | Horká Iva [CZE042800] |
Tento turnaj nemá přihlášky online