Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.05.2023 |
Název | 501DKO |
Rozhodčí | Adámková Arleta |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Sedmička Cup Open |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Korotvička Tomáš [CZE063885] | |
Koščál Daniel [CZE057097] | |
Kubec Václav [CZE042466] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Šafář Jakub [CZE001550] | |
Švandrlík Petr [CZE064751] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1501DKO--:--
Žádné utkání
2501DKO--:--
Žádné utkání
3501DKO--:--
Žádné utkání
- Téra Marek0
Mikunda Tomáš 0 Téra Marek 2
Mikunda Tomáš 2 Kocianová Pavlína 1
Mikunda Tomáš 2 Šafář Jakub 1 Kubec Václav 1 Kocianová Pavlína 2
Mikunda Tomáš 2 Korotvička Tomáš 1 Kubec Václav 2 Švandrlík Petr 0
Adámková Arleta 0 Mikunda Tomáš 2 Korotvička Tomáš 2 Koščál Daniel 0 Kubec Václav 2 Brož Marcel 1 Švandrlík Petr 2 Suk Stanislav 0
Volný_los 0 Adámková Arleta 1 Korotvička Tomáš 2 Bartoš Otakar 1 Kubec Václav 2 Tlustý Ladislav 0 Borůvka Lukáš 0 Švandrlík Petr 2
Suk Stanislav 1 Volný_los 0 Šafář Jakub 2 Adámková Arleta 0 Korotvička Tomáš 1 Téra Marek 2 Brož Marcel 2 Bartoš Otakar 1 Kocianová Pavlína 2 Kubec Václav 1 Tlustý Ladislav 0 Koščál Daniel 2 Vokounová Simona 2 Borůvka Lukáš 0 Švandrlík Petr 0 Mikunda Tomáš 2
Suk Stanislav 0 Šafář Jakub 2 Téra Marek 2 Brož Marcel 0 Kocianová Pavlína 2 Koščál Daniel 0 Vokounová Simona 2 Mikunda Tomáš 0
Šafář Jakub 1 Téra Marek 2 Kocianová Pavlína 0 Vokounová Simona 2
Téra Marek 0 Vokounová Simona 2
Vokounová Simona 2 Téra Marek 1
- Vokounová Simona0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vokounová Simona [CZE050770] |
2. | Téra Marek [CZE049748] |
3. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
4. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
5. | Šafář Jakub [CZE001550] |
5. | Kubec Václav [CZE042466] |
7. | Korotvička Tomáš [CZE063885] |
7. | Švandrlík Petr [CZE064751] |
9. | Suk Stanislav [CZE036843] |
9. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Koščál Daniel [CZE057097] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396] |
13. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
13. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
13. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vokounová Simona [CZE050770] |
2. | Téra Marek [CZE049748] |
3. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
4. | Kocianová Pavlína [CZE059336] |
5. | Šafář Jakub [CZE001550] |
5. | Kubec Václav [CZE042466] |
7. | Korotvička Tomáš [CZE063885] |
7. | Švandrlík Petr [CZE064751] |
9. | Suk Stanislav [CZE036843] |
9. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Koščál Daniel [CZE057097] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396] |
13. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
13. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
13. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
Tento turnaj nemá přihlášky online