Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.04.2023 |
Název | agnes |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Úpické dvojice |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396], Vokounová Simona [CZE050770] | |
Bartoš Otakar [CZE066538], Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Černý Jaroslav [CZE008322], Szelke Nikola [CZE058238] | |
Dusbaba Tomáš [CZE074552], Čírtek Tomáš [CZE074303] | |
Frimlová Pavla [CZE063215], Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Hloušek Jaroslav [CZE012355], Šandová Eva [CZE056779] | |
Kárász Josef [CZE034819], Bílek Pavel [CZE026189] | |
Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336] | |
Krouželová Viola [CZE039591], Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Mach Miloš [CZE002095], Kordová Romana [CZE038396] | |
Mráz Radek [CZE044716], Goldmann Petr [CZE040773] | |
Poláček David [CZE057930], Korda Milan [CZE041275] | |
Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] | |
Šlechtová Monika [CZE039600], Rychetská Jana [CZE068736] | |
Štefl Dominik [CZE030844], Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Velcová Martina [CZE061376], Illner Antonín [CZE061377] |
1agnes--:--
Žádné utkání
2agnes--:--
Žádné utkání
- Košťálová, Kocianová0
Košťálová, Kocianová 2 Szelke, Lorenc 0
Košťálová, Kocianová 2 Mach, Kordová 1
Košťálová, Kocianová 2 Kárász, Bílek 0 Štefl, Borůvka 1 Mach, Kordová 2
Mráz, Goldmann 0 Košťálová, Kocianová 2 Štefl, Borůvka 2 Šlechtová, Rychetská 0
Krouželová, Goldmannová 1 Mráz, Goldmann 2 Košťálová, Kocianová 2 Bartoš, Mikunda 0 Štefl, Borůvka 2 Černý, Szelke 0 Šlechtová, Rychetská 2 Adámková, Vokounová 0
Velcová, Illner 0 Krouželová, Goldmannová 2 Dusbaba, Čírtek 0 Košťálová, Kocianová 2 Frimlová, Tlustý 1 Štefl, Borůvka 2 Šlechtová, Rychetská 2 Hloušek, Šandová 1
Velcová, Illner 0 Szelke, Lorenc 2 Krouželová, Goldmannová 0 Adámková, Vokounová 2 Dusbaba, Čírtek 0 Černý, Szelke 2 Kárász, Bílek 2 Košťálová, Kocianová 0 Mach, Kordová 2 Frimlová, Tlustý 1 Bartoš, Mikunda 2 Štefl, Borůvka 1 Poláček, Korda 2 Šlechtová, Rychetská 0 Mráz, Goldmann 2 Hloušek, Šandová 0
Szelke, Lorenc 2 Adámková, Vokounová 1 Černý, Szelke 0 Kárász, Bílek 2 Mach, Kordová 2 Bartoš, Mikunda 1 Poláček, Korda 2 Mráz, Goldmann 1
Szelke, Lorenc 2 Kárász, Bílek 0 Mach, Kordová 1 Poláček, Korda 2
Szelke, Lorenc 0 Poláček, Korda 2
Poláček, Korda 2 Košťálová, Kocianová 1
- Poláček, Korda0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poláček David [CZE057930], Korda Milan [CZE041275] |
2. | Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336] |
3. | Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] |
4. | Mach Miloš [CZE002095], Kordová Romana [CZE038396] |
5. | Kárász Josef [CZE034819], Bílek Pavel [CZE026189] |
5. | Štefl Dominik [CZE030844], Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Mráz Radek [CZE044716], Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Šlechtová Monika [CZE039600], Rychetská Jana [CZE068736] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396], Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Černý Jaroslav [CZE008322], Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Bartoš Otakar [CZE066538], Mikunda Tomáš [CZE043085] |
9. | Krouželová Viola [CZE039591], Goldmannová Anna [CZE039588] |
13. | Velcová Martina [CZE061376], Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Dusbaba Tomáš [CZE074552], Čírtek Tomáš [CZE074303] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215], Tlustý Ladislav [CZE014137] |
13. | Hloušek Jaroslav [CZE012355], Šandová Eva [CZE056779] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poláček David [CZE057930], Korda Milan [CZE041275] |
2. | Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336] |
3. | Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] |
4. | Mach Miloš [CZE002095], Kordová Romana [CZE038396] |
5. | Kárász Josef [CZE034819], Bílek Pavel [CZE026189] |
5. | Štefl Dominik [CZE030844], Borůvka Lukáš [CZE031111] |
7. | Mráz Radek [CZE044716], Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Šlechtová Monika [CZE039600], Rychetská Jana [CZE068736] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396], Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Černý Jaroslav [CZE008322], Szelke Nikola [CZE058238] |
9. | Bartoš Otakar [CZE066538], Mikunda Tomáš [CZE043085] |
9. | Krouželová Viola [CZE039591], Goldmannová Anna [CZE039588] |
13. | Velcová Martina [CZE061376], Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Dusbaba Tomáš [CZE074552], Čírtek Tomáš [CZE074303] |
13. | Frimlová Pavla [CZE063215], Tlustý Ladislav [CZE014137] |
13. | Hloušek Jaroslav [CZE012355], Šandová Eva [CZE056779] |
Tento turnaj nemá přihlášky online