Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.04.2023 |
Název | 501DKO |
Rozhodčí | Adámková Arleta |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Sedmička Cup Open |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Brož Marcel [CZE063925] | |
Drahokoupilová Lenka [CZE073408] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Korotvička Tomáš [CZE063885] | |
Kynčl Jakub [CZE044116] | |
Mikunda Tomáš [CZE043085] | |
Sucharda Petr [CZE000176] | |
Suk Stanislav [CZE036843] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Tlustý Ladislav [CZE014137] | |
Vajdová Nela [CZE076226] | |
Vokounová Simona [CZE050770] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
- Sucharda Petr0
Kynčl Jakub 1 Sucharda Petr 2
Kynčl Jakub 2 Hromádko Leoš 1
Mikunda Tomáš 0 Kynčl Jakub 2 Hromádko Leoš 2 Bartoš Otakar 1
Mikunda Tomáš 2 Korotvička Tomáš 1 Vokounová Simona 1 Hromádko Leoš 2
Mikunda Tomáš 2 1 Korotvička Tomáš 2 Tlustý Ladislav 1 Adámková Arleta 0 Vokounová Simona 2 Brož Marcel 1 Hromádko Leoš 2
Šimanovská Lucie 0 Mikunda Tomáš 2 Suk Stanislav 0 Korotvička Tomáš 2 Drahokoupilová Lenka 1 Adámková Arleta 2 Vajdová Nela 1 Brož Marcel 2
Hromádko Leoš 2 Šimanovská Lucie 0 Mikunda Tomáš 1 Kynčl Jakub 2 Svoboda Libor 2 Suk Stanislav 0 Vokounová Simona 2 Korotvička Tomáš 1 Drahokoupilová Lenka 0 Bartoš Otakar 2 Adámková Arleta 1 Tlustý Ladislav 2 Vajdová Nela 0 2 Brož Marcel 1 Sucharda Petr 2
Hromádko Leoš 1 Kynčl Jakub 2 Svoboda Libor 2 Vokounová Simona 0 Bartoš Otakar 2 Tlustý Ladislav 1 0 Sucharda Petr 2
Kynčl Jakub 0 Svoboda Libor 2 Bartoš Otakar 0 Sucharda Petr 2
Svoboda Libor 2 Sucharda Petr 1
Svoboda Libor 1 Sucharda Petr 2
Svoboda Libor 1 Sucharda Petr 2
- Sucharda Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sucharda Petr [CZE000176] |
2. | Svoboda Libor [CZE026803] |
3. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
4. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
5. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
7. | Korotvička Tomáš [CZE063885] |
7. | Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396] |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
9. | [] |
13. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
13. | Suk Stanislav [CZE036843] |
13. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
13. | Vajdová Nela [CZE076226] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sucharda Petr [CZE000176] |
2. | Svoboda Libor [CZE026803] |
3. | Kynčl Jakub [CZE044116] |
4. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Mikunda Tomáš [CZE043085] |
5. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
7. | Korotvička Tomáš [CZE063885] |
7. | Vokounová Simona [CZE050770] |
9. | Brož Marcel [CZE063925] |
9. | Adámková Arleta [CZE069396] |
9. | Tlustý Ladislav [CZE014137] |
9. | [] |
13. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
13. | Suk Stanislav [CZE036843] |
13. | Drahokoupilová Lenka [CZE073408] |
13. | Vajdová Nela [CZE076226] |
Tento turnaj nemá přihlášky online