Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.03.2023 |
Název | cricket out |
Rozhodčí | Štěpánek Pavel |
Počet hráčů | 7 |
Typ turnaje | Bistro U Štěpánků - dvojice |
Místo | U Štěpánků, Běleč nad Orlicí |
Plán | Švýcarský systém |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Jiříčková Valentová Anna [CZE059760], Čapek Petr [CZE069144] | |
Kordíková Gabriela [WRD073138], Zábranská Nikola [CZE029026] | |
Petr Josef [CZE067240], Flégr Martin [CZE067221] | |
Sedlák Karel [CZE076043], Baborák Lukáš [CZE071479] | |
Tavali Libor [CZE027328], Toušek Michal [CZE071482] | |
Vokoun Leoš [CZE014353], Štěpánek Pavel [CZE002409] | |
Vyleta Michal [CZE064136], Vyletová Klára [CZE064137] |
1cricket out--:--
Žádné utkání
2cricket out--:--
Žádné utkání
3cricket out--:--
Žádné utkání
1
Jiříčková, Čapek 1 Volný_los 0 Petr, Flégr 1 Sedlák, Baborák 1 Tavali, Toušek 2 Kordíková, Zábranská 0 Vyleta, Vyletová 1 Vokoun, Štěpánek 1
2
Volný_los 0 Kordíková, Zábranská 1 Jiříčková, Čapek 1 Vokoun, Štěpánek 1 Vyleta, Vyletová 1 Sedlák, Baborák 1 Petr, Flégr 2 Tavali, Toušek 0
3
Kordíková, Zábranská 1 Jiříčková, Čapek 1 Volný_los 0 Tavali, Toušek 1 Vokoun, Štěpánek 1 Sedlák, Baborák 1 Vyleta, Vyletová 1 Petr, Flégr 1
# | Hráč/i | Body | BS | BH |
---|---|---|---|---|
1. | Petr Josef [CZE067240], Flégr Martin [CZE067221] | 4 | 9 | 12 |
2. | Sedlák Karel [CZE076043], Baborák Lukáš [CZE071479] | 3 | 10 | 10 |
3. | Vyleta Michal [CZE064136], Vyletová Klára [CZE064137] | 3 | 10 | 10 |
4. | Vokoun Leoš [CZE014353], Štěpánek Pavel [CZE002409] | 3 | 9 | 9 |
5. | Tavali Libor [CZE027328], Toušek Michal [CZE071482] | 3 | 6 | 4 |
6. | Jiříčková Valentová Anna [CZE059760], Čapek Petr [CZE069144] | 3 | 5 | 5 |
7. | Kordíková Gabriela [WRD073138], Zábranská Nikola [CZE029026] | 2 | 6 | 3 |
# | Hráč/i | Body | BS | BH |
---|---|---|---|---|
1. | Petr Josef [CZE067240], Flégr Martin [CZE067221] | 4 | 9 | 12 |
2. | Sedlák Karel [CZE076043], Baborák Lukáš [CZE071479] | 3 | 10 | 10 |
3. | Vyleta Michal [CZE064136], Vyletová Klára [CZE064137] | 3 | 10 | 10 |
4. | Vokoun Leoš [CZE014353], Štěpánek Pavel [CZE002409] | 3 | 9 | 9 |
5. | Tavali Libor [CZE027328], Toušek Michal [CZE071482] | 3 | 6 | 4 |
6. | Jiříčková Valentová Anna [CZE059760], Čapek Petr [CZE069144] | 3 | 5 | 5 |
7. | Kordíková Gabriela [WRD073138], Zábranská Nikola [CZE029026] | 2 | 6 | 3 |
Cena startovného je 0 Kč za dvojici
Bez prioritních přihlášekBez přihlášek pro všechny
Maximum startujících hráčů: neomezeno / Přihlášeno: 0 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno
Dvojice | ||
---|---|---|
[CZE059760] Jiříčková [CZE069144] Čapek | Dvojice není přihlášena | |
[WRD073138] Kordíková [CZE029026] Zábranská | Dvojice není přihlášena | |
[CZE067240] Petr [CZE067221] Flégr | Dvojice není přihlášena | |
[CZE076043] Sedlák [CZE071479] Baborák | Dvojice není přihlášena | |
[CZE027328] Tavali [CZE071482] Toušek | Dvojice není přihlášena | |
[CZE014353] Vokoun [CZE002409] Štěpánek | Dvojice není přihlášena | |
[CZE064136] Vyleta [CZE064137] Vyletová | Dvojice není přihlášena | |