Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum01.04.2023
NázevAPRÍL CUP - dvojice
RozhodčíBaráková Markéta
Počet hráčů24
Typ turnajeOpen Libereckého kraje - dvojice
MístoHospůdka Jílové , Jílové u Držková
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
[]
[]
Černohorský Aleš [CZE021801], Mlynek Jiří [CZE045608]
Číla Radim ml. [CZE070363], Svoboda Jan [CZE034282]
Foltýnová Kateřina [CZE075672], Číla Radim [CZE070412]
Hejcman David [CZE073103], Vrběcký Jiří [CZE076253]
Hejcman Jiří [CZE065579]
Horáček Aleš [CZE076251], Eder Martin [CZE065812]
Chlum Lukáš [CZE033890], Číla Jiří [CZE060094]
JAKUBIČKA Pavel [CZE076249], Foltyn Tomáš [CZE076250]
Jirousková Monika [CZE072649], Vundererová Soňa [CZE074410]
Kotrbanec David [CZE072571], Tarčinský Jan [CZE066765]
Kousal Viktor [CZE076254]
Navrátil Jaroslav [CZE062447], Štruncová Petra [CZE068470]
Papežová Markéta [CZE075598], Vágnerová Marie [CZE075934]
Stolař Lukáš [CZE015083]
Strnádková Radka [CZE044989], Hlavatá Eliška [CZE045772]
Tulach Tomáš [CZE068016], Tulachová Lenka [CZE068017]
Václavíková Zuzana [CZE002931], Svoboda Dominik [CZE069664]
Vágner Vladimír [CZE047949], Vágner Jan [CZE070428]
Vittek Petr [CZE066884], Šourek David [CZE071357]
Vunderer Milan [CZE063637], Vundererová Martina [CZE063813]
ZÁKAZ ČINNOSTI - Zíka Radek [CZE026135], Presová Zdeňka [CZE067036]
Zárybnický Michal [CZE028829], Brandejs Denis [CZE046807]
1APRÍL CUP - dvojice--:--
Žádné utkání
2APRÍL CUP - dvojice--:--
Žádné utkání
3APRÍL CUP - dvojice--:--
Žádné utkání
4APRÍL CUP - dvojice--:--
Žádné utkání
5APRÍL CUP - dvojice--:--
Žádné utkání
6APRÍL CUP - dvojice--:--
Žádné utkání
  •  Černohorský, Mlynek0
  • Černohorský, Mlynek2
    Zárybnický, Brandejs0
  •  
  • Václavíková, Svoboda1
    Černohorský, Mlynek2
  •  
  • Kotrbanec, Tarčinský0
    Václavíková, Svoboda2
  •  
  • Černohorský, Mlynek2
    Hejcman Jiří0
  •  
  • ZÁKAZ, Presová1
    Kotrbanec, Tarčinský2
  •  
  • Černohorský, Mlynek2
    Chlum, Číla1
  •  
  • ZÁKAZ, Presová2
    Tulach, Tulachová1
  •  
  • Jirousková, Vundererová1
    Kotrbanec, Tarčinský2
  •  
  • Černohorský, Mlynek2
    Vágner, Vágner0
  •  
  • Chlum, Číla2
    Strnádková, Hlavatá0
  •  
  • Vittek, Šourek1
    ZÁKAZ, Presová2
  •  
  • Foltýnová, Číla1
    Jirousková, Vundererová2
  •  
  • Horáček, Eder0
    Černohorský, Mlynek2
  •  
  • Chlum, Číla2
    Hejcman, Vrběcký0
  •  
  • Vittek, Šourek2
    Stolař Lukáš1
  •  
  • JAKUBIČKA, Foltyn0
    ZÁKAZ, Presová2
  •  
  • Kousal Viktor1
    Foltýnová, Číla2
  •  
  • Navrátil, Štruncová0
    Jirousková, Vundererová2
  •  
  • Horáček, Eder2
    Vunderer, Vundererová0
  •  
  • Černohorský, Mlynek2
    0
  •  
  • 0
    Chlum, Číla2
  •  
  • Hejcman, Vrběcký2
    Papežová, Vágnerová0
  •  
  • Volný_los0
    Vittek, Šourek1
  •  
  • JAKUBIČKA, Foltyn1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kousal Viktor1
  •  
  • Navrátil, Štruncová1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Horáček, Eder1
  •  
  • Černohorský, Mlynek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    1
  •  
  • Hejcman, Vrběcký1
    Volný_los0
  •  
  • Papežová, Vágnerová1
    Volný_los0
  •  
  • Zárybnický, Brandejs2
    Vittek, Šourek0
  •  
  • Kotrbanec, Tarčinský2
    JAKUBIČKA, Foltyn0
  •  
  • Chlum, Číla1
    Volný_los0
  •  
  • 1
    Volný_los0
  •  
  • Kousal Viktor0
    Tulach, Tulachová2
  •  
  • Navrátil, Štruncová0
    Hejcman Jiří1
  •  
  • Vunderer, Vundererová1
    Volný_los0
  •  
  • Jirousková, Vundererová1
    Volný_los0
  •  
  • Strnádková, Hlavatá2
    Horáček, Eder0
  •  
  • Číla, Svoboda2
    Černohorský, Mlynek0
  •  
  • Foltýnová, Číla1
    Volný_los0
  •  
  • ZÁKAZ, Presová1
    Volný_los0
  •  
  • 1
    Václavíková, Svoboda2
  •  
  • Vágner, Vágner2
    Hejcman, Vrběcký0
  •  
  • Stolař Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Papežová, Vágnerová0
    Zárybnický, Brandejs2
  •  
  • Kotrbanec, Tarčinský2
    Chlum, Číla0
  •  
  • 0
    Tulach, Tulachová2
  •  
  • Hejcman Jiří2
    Vunderer, Vundererová1
  •  
  • Jirousková, Vundererová1
    Strnádková, Hlavatá2
  •  
  • Číla, Svoboda2
    Foltýnová, Číla0
  •  
  • ZÁKAZ, Presová1
    Václavíková, Svoboda2
  •  
  • Vágner, Vágner2
    Stolař Lukáš0
  •  
  • Zárybnický, Brandejs2
    Kotrbanec, Tarčinský1
  •  
  • Tulach, Tulachová1
    Hejcman Jiří2
  •  
  • Strnádková, Hlavatá0
    Číla, Svoboda2
  •  
  • Václavíková, Svoboda2
    Vágner, Vágner0
  •  
  • Zárybnický, Brandejs2
    Hejcman Jiří0
  •  
  • Číla, Svoboda2
    Václavíková, Svoboda0
  •  
  • Zárybnický, Brandejs0
    Číla, Svoboda2
  •  
  • Číla, Svoboda2
    Černohorský, Mlynek0
  •  
  •  Číla, Svoboda0
#Hráč nebo pár
1.Číla Radim ml. [CZE070363], Svoboda Jan [CZE034282]
2.Černohorský Aleš [CZE021801], Mlynek Jiří [CZE045608]
3.Zárybnický Michal [CZE028829], Brandejs Denis [CZE046807]
4.Václavíková Zuzana [CZE002931], Svoboda Dominik [CZE069664]
5.Kotrbanec David [CZE072571], Tarčinský Jan [CZE066765]
5.Hejcman Jiří [CZE065579]
7.ZÁKAZ ČINNOSTI - Zíka Radek [CZE026135], Presová Zdeňka [CZE067036]
7.Chlum Lukáš [CZE033890], Číla Jiří [CZE060094]
9.Strnádková Radka [CZE044989], Hlavatá Eliška [CZE045772]
9.Vágner Vladimír [CZE047949], Vágner Jan [CZE070428]
9.Jirousková Monika [CZE072649], Vundererová Soňa [CZE074410]
9.Tulach Tomáš [CZE068016], Tulachová Lenka [CZE068017]
13.Hejcman David [CZE073103], Vrběcký Jiří [CZE076253]
13.Horáček Aleš [CZE076251], Eder Martin [CZE065812]
13.Foltýnová Kateřina [CZE075672], Číla Radim [CZE070412]
13.Vittek Petr [CZE066884], Šourek David [CZE071357]
17.Papežová Markéta [CZE075598], Vágnerová Marie [CZE075934]
17. []
17. []
17.Vunderer Milan [CZE063637], Vundererová Martina [CZE063813]
17.Navrátil Jaroslav [CZE062447], Štruncová Petra [CZE068470]
17.Kousal Viktor [CZE076254]
17.JAKUBIČKA Pavel [CZE076249], Foltyn Tomáš [CZE076250]
17.Stolař Lukáš [CZE015083]
#Hráč nebo pár
1.Číla Radim ml. [CZE070363], Svoboda Jan [CZE034282]
2.Černohorský Aleš [CZE021801], Mlynek Jiří [CZE045608]
3.Zárybnický Michal [CZE028829], Brandejs Denis [CZE046807]
4.Václavíková Zuzana [CZE002931], Svoboda Dominik [CZE069664]
5.Kotrbanec David [CZE072571], Tarčinský Jan [CZE066765]
5.Hejcman Jiří [CZE065579]
7.ZÁKAZ ČINNOSTI - Zíka Radek [CZE026135], Presová Zdeňka [CZE067036]
7.Chlum Lukáš [CZE033890], Číla Jiří [CZE060094]
9.Strnádková Radka [CZE044989], Hlavatá Eliška [CZE045772]
9.Vágner Vladimír [CZE047949], Vágner Jan [CZE070428]
9.Jirousková Monika [CZE072649], Vundererová Soňa [CZE074410]
9.Tulach Tomáš [CZE068016], Tulachová Lenka [CZE068017]
13.Hejcman David [CZE073103], Vrběcký Jiří [CZE076253]
13.Horáček Aleš [CZE076251], Eder Martin [CZE065812]
13.Foltýnová Kateřina [CZE075672], Číla Radim [CZE070412]
13.Vittek Petr [CZE066884], Šourek David [CZE071357]
17.Papežová Markéta [CZE075598], Vágnerová Marie [CZE075934]
17. []
17. []
17.Vunderer Milan [CZE063637], Vundererová Martina [CZE063813]
17.Navrátil Jaroslav [CZE062447], Štruncová Petra [CZE068470]
17.Kousal Viktor [CZE076254]
17.JAKUBIČKA Pavel [CZE076249], Foltyn Tomáš [CZE076250]
17.Stolař Lukáš [CZE015083]

Cena startovného je 0 Kč za dvojici

Bez prioritních přihlášek
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 14.02.2023 10:00:00 do 01.04.2023 09:00:00

Maximum startujících hráčů: 200 / Přihlášeno: 8 / Zbývá volných přihlášek: 192

Registrace pro všechny hráče skončila.

Dvojice
[CZE021801] Černohorský
[CZE045608] Mlynek
Dvojice není přihlášena
[CZE070363] Číla
[CZE034282] Svoboda
Dvojice není přihlášena
[CZE075672] Foltýnová
[CZE070412] Číla
Dvojice není přihlášena
[CZE073103] Hejcman
[CZE076253] Vrběcký
Dvojice není přihlášena
[CZE065579] Hejcman JiříDvojice není přihlášena
[CZE076251] Horáček
[CZE065812] Eder
Dvojice není přihlášena
[CZE033890] Chlum
[CZE060094] Číla
Přihlášen do turnaje
[CZE076249] JAKUBIČKA
[CZE076250] Foltyn
Dvojice není přihlášena
[CZE072649] Jirousková
[CZE074410] Vundererová
Přihlášen do turnaje
[CZE072571] Kotrbanec
[CZE066765] Tarčinský
Dvojice není přihlášena
[CZE076254] Kousal ViktorDvojice není přihlášena
[CZE062447] Navrátil
[CZE068470] Štruncová
Přihlášen do turnaje
[CZE075598] Papežová
[CZE075934] Vágnerová
Přihlášen do turnaje
[CZE015083] Stolař LukášDvojice není přihlášena
[CZE044989] Strnádková
[CZE045772] Hlavatá
Dvojice není přihlášena
[CZE068016] Tulach
[CZE068017] Tulachová
Dvojice není přihlášena
[CZE002931] Václavíková
[CZE069664] Svoboda
Dvojice není přihlášena
[CZE047949] Vágner
[CZE070428] Vágner
Přihlášen do turnaje
[CZE066884] Vittek
[CZE071357] Šourek
Dvojice není přihlášena
[CZE063637] Vunderer
[CZE063813] Vundererová
Přihlášen do turnaje
[CZE026135] ZÁKAZ
[CZE067036] Presová
Přihlášen do turnaje
[CZE028829] Zárybnický
[CZE046807] Brandejs
Přihlášen do turnaje


Turnaje ŽIVĚ


Comgate

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2024 Insion.cz