Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.02.2023 |
Název | O pohár Sparty Úpice 2023 |
Rozhodčí | Trdlikát Libor |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | O pohár Sparty |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čírtek Tomáš [CZE074303] | |
Dusbaba Tomáš [CZE074552] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hloušek Jaroslav [CZE012355] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Klepáček Radim [CZE071932] | |
Knap Martin [CZE046848] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kubec Vojtěch [CZE068914] | |
Kučera Petr [CZE036214] | |
Macek Petr [CZE001771] | |
Mikeš Adam [CZE075000] | |
Rada Pavel [CZE011267] | |
Regner David [CZE056777] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Středa Lukáš [CZE068985] | |
Šandová Eva [CZE056779] | |
Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Téra Marek [CZE049748] | |
Térová Rozálie [CZE068893] | |
Tišler Matěj [CZE054746] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] |
1O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
2O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
3O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
- Semerák Jan0
Kučera Petr 0 Semerák Jan 2
Regner David 0 Kučera Petr 2
Janku Jiří 1 Regner David 2 Téra Marek 0 Kučera Petr 2
Goldmannová Anna 1 Janku Jiří 2 Téra Marek 2 Hloušek Jaroslav 0
Dusbaba Tomáš 0 Goldmannová Anna 2 Rada Pavel 1 Janku Jiří 2 Téra Marek 2 Macek Petr 0 Hloušek Jaroslav 2 Klepáček Radim 1
Čírtek Tomáš 0 Dusbaba Tomáš 2 Rada Pavel 2 Illner Antonín 1 Šandová Eva 1 Téra Marek 2 Knap Martin 1 Hloušek Jaroslav 2
Mikeš Adam 0 Čírtek Tomáš 2 Trdlikát Libor 0 Dusbaba Tomáš 2 Rada Pavel 2 Kubec Vojtěch 1 Krouželová Viola 1 Illner Antonín 2 Goldmann Petr 0 Šandová Eva 2 Téra Marek 2 Středa Lukáš 0 Šlechtová Monika 1 Knap Martin 2 Hloušek Jaroslav 2 Frimlová Pavla 1
Volný_los 0 Mikeš Adam 1 Trdlikát Libor 2 Térová Rozálie 0 Volný_los 0 Rada Pavel 1 Krouželová Viola 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Téra Marek 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Šlechtová Monika 1 Hloušek Jaroslav 1 Volný_los 0
Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Mikeš Adam 1 Semerák Jan 2 Trdlikát Libor 0 Janku Jiří 2 Térová Rozálie 1 Knap Martin 2 Středa Lukáš 1 Volný_los 0 Rada Pavel 1 Goldmannová Anna 2 Krouželová Viola 0 Kučera Petr 2 Šandová Eva 1 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0 Regner David 2 Goldmann Petr 0 Téra Marek 1 Kubec Vojtěch 2 Klepáček Radim 1 Volný_los 0 Dusbaba Tomáš 1 Volný_los 0 Tišler Matěj 2 Šlechtová Monika 0 Čírtek Tomáš 2 Hloušek Jaroslav 1 Macek Petr 1 Volný_los 0
Frimlová Pavla 1 Semerák Jan 2 Janku Jiří 2 Knap Martin 1 Středa Lukáš 1 Goldmannová Anna 2 Kučera Petr 2 Šandová Eva 0 Illner Antonín 0 Regner David 2 Kubec Vojtěch 0 Klepáček Radim 2 Dusbaba Tomáš 0 Tišler Matěj 2 Čírtek Tomáš 0 Macek Petr 2
Semerák Jan 2 Janku Jiří 1 Goldmannová Anna 1 Kučera Petr 2 Regner David 2 Klepáček Radim 0 Tišler Matěj 2 Macek Petr 0
Semerák Jan 2 Kučera Petr 0 Regner David 0 Tišler Matěj 2
Semerák Jan 1 Tišler Matěj 2
Tišler Matěj 1 Semerák Jan 2
Tišler Matěj 0 Semerák Jan 2
- Semerák Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Tišler Matěj [CZE054746] |
3. | Kučera Petr [CZE036214] |
4. | Regner David [CZE056777] |
5. | Janku Jiří [CZE031947] |
5. | Téra Marek [CZE049748] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
9. | Klepáček Radim [CZE071932] |
9. | Macek Petr [CZE001771] |
9. | Rada Pavel [CZE011267] |
9. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
13. | Knap Martin [CZE046848] |
13. | Šandová Eva [CZE056779] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
17. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
17. | Středa Lukáš [CZE068985] |
17. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
17. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
17. | Mikeš Adam [CZE075000] |
25. | Térová Rozálie [CZE068893] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Tišler Matěj [CZE054746] |
3. | Kučera Petr [CZE036214] |
4. | Regner David [CZE056777] |
5. | Janku Jiří [CZE031947] |
5. | Téra Marek [CZE049748] |
7. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
9. | Klepáček Radim [CZE071932] |
9. | Macek Petr [CZE001771] |
9. | Rada Pavel [CZE011267] |
9. | Dusbaba Tomáš [CZE074552] |
13. | Knap Martin [CZE046848] |
13. | Šandová Eva [CZE056779] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Čírtek Tomáš [CZE074303] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
17. | Šlechtová Monika [CZE039600] |
17. | Středa Lukáš [CZE068985] |
17. | Goldmann Petr [CZE040773] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
17. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
17. | Mikeš Adam [CZE075000] |
25. | Térová Rozálie [CZE068893] |
Tento turnaj nemá přihlášky online