Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum28.01.2023
NázevRM - dvojice ženy
RozhodčíBernard Vladimír
Počet hráčů13
Typ turnajeReg.Master KHK-J&S - dvojice ženy
MístoHospůdka Sova (Tatran), Hradec Králové
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Čílová Helena [CZE055338], Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
Kánská Alice [CZE054435], Pachtová Adéla [CZE055615]
Komora Vamberská Dagmar [CZE046082], Ocelníková Simona [CZE061754]
Kordová Romana [CZE038396], Frimlová Pavla [CZE063215]
Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336]
Macháčková Iva [CZE007729], Dolénková Soňa [CZE016615]
Mannová Alena [CZE053232], Formanová Monika [CZE056394]
Marksová Blanka [CZE003507], Svobodová Andrea [CZE026800]
Šejvlová Lucie [CZE055455], Hamanová Petra [CZE075310]
Šimková Dominika [CZE059559], Mančálová Petra [CZE067409]
Vokounová Simona [CZE050770], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760]
Wolfová Lenka [CZE039951], Krtičková Lucie [CZE047025]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3RM - dvojice ženy--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Mannová, Formanová0
  • Komora, Ocelníková1
    Mannová, Formanová2
  •  
  • Komora, Ocelníková2
    Vokounová, Jiříčková0
  •  
  • Wolfová, Krtičková0
    Komora, Ocelníková2
  •  
  • Marksová, Svobodová0
    Vokounová, Jiříčková2
  •  
  • Wolfová, Krtičková2
    Kánská, Pachtová1
  •  
  • Marksová, Svobodová2
    Macháčková, Dolénková0
  •  
  • Wolfová, Krtičková2
    Košťálová, Kocianová1
  •  
  • Šejvlová, Hamanová1
    Kánská, Pachtová2
  •  
  • Marksová, Svobodová2
    Šimková, Mančálová0
  •  
  • Macháčková, Dolénková2
    Kordová, Frimlová1
  •  
  • Volný_los0
    Wolfová, Krtičková1
  •  
  • Šejvlová, Hamanová2
    Goldmannová, Krouželová1
  •  
  • Volný_los0
    Marksová, Svobodová1
  •  
  • Macháčková, Dolénková1
    Volný_los0
  •  
  • Čílová, Šildbergerová1
    Volný_los0
  •  
  • Kordová, Frimlová2
    Wolfová, Krtičková0
  •  
  • Šejvlová, Hamanová1
    Komora, Ocelníková2
  •  
  • Šimková, Mančálová2
    Goldmannová, Krouželová0
  •  
  • Mannová, Formanová1
    Volný_los0
  •  
  • Kánská, Pachtová2
    Marksová, Svobodová0
  •  
  • Macháčková, Dolénková1
    Vokounová, Jiříčková2
  •  
  • Košťálová, Kocianová1
    Volný_los0
  •  
  • Čílová, Šildbergerová2
    Kordová, Frimlová1
  •  
  • Komora, Ocelníková2
    Šimková, Mančálová0
  •  
  • Mannová, Formanová2
    Kánská, Pachtová1
  •  
  • Vokounová, Jiříčková2
    Košťálová, Kocianová0
  •  
  • Čílová, Šildbergerová2
    Komora, Ocelníková0
  •  
  • Mannová, Formanová2
    Vokounová, Jiříčková0
  •  
  • Čílová, Šildbergerová2
    Mannová, Formanová1
  •  
  • Čílová, Šildbergerová2
    Mannová, Formanová1
  •  
  •  Čílová, Šildbergerová0
#Hráč nebo pár
1.Čílová Helena [CZE055338], Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
2.Mannová Alena [CZE053232], Formanová Monika [CZE056394]
3.Komora Vamberská Dagmar [CZE046082], Ocelníková Simona [CZE061754]
4.Vokounová Simona [CZE050770], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760]
5.Wolfová Lenka [CZE039951], Krtičková Lucie [CZE047025]
5.Marksová Blanka [CZE003507], Svobodová Andrea [CZE026800]
7.Kánská Alice [CZE054435], Pachtová Adéla [CZE055615]
7.Macháčková Iva [CZE007729], Dolénková Soňa [CZE016615]
9.Kordová Romana [CZE038396], Frimlová Pavla [CZE063215]
9.Šimková Dominika [CZE059559], Mančálová Petra [CZE067409]
9.Šejvlová Lucie [CZE055455], Hamanová Petra [CZE075310]
9.Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336]
13.Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
#Hráč nebo pár
1.Čílová Helena [CZE055338], Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
2.Mannová Alena [CZE053232], Formanová Monika [CZE056394]
3.Komora Vamberská Dagmar [CZE046082], Ocelníková Simona [CZE061754]
4.Vokounová Simona [CZE050770], Jiříčková Valentová Anna [CZE059760]
5.Wolfová Lenka [CZE039951], Krtičková Lucie [CZE047025]
5.Marksová Blanka [CZE003507], Svobodová Andrea [CZE026800]
7.Kánská Alice [CZE054435], Pachtová Adéla [CZE055615]
7.Macháčková Iva [CZE007729], Dolénková Soňa [CZE016615]
9.Kordová Romana [CZE038396], Frimlová Pavla [CZE063215]
9.Šimková Dominika [CZE059559], Mančálová Petra [CZE067409]
9.Šejvlová Lucie [CZE055455], Hamanová Petra [CZE075310]
9.Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336]
13.Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]

Cena startovného je 200 Kč za dvojici

Bez prioritních přihlášek
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 23.01.2023 00:01:00 do 28.01.2023 14:45:00

Maximum startujících dvojic: neomezeno / Přihlášeno: 13 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno

Registrace pro všechny hráče skončila.

Dvojice
[CZE055338] Čílová
[CZE059131] Šildbergerová
Přihlášen do turnaje
[CZE039588] Goldmannová
[CZE039591] Krouželová
Přihlášen do turnaje
[CZE054435] Kánská
[CZE055615] Pachtová
Přihlášen do turnaje
[CZE046082] Komora
[CZE061754] Ocelníková
Přihlášen do turnaje
[CZE038396] Kordová
[CZE063215] Frimlová
Přihlášen do turnaje
[CZE000210] Košťálová
[CZE059336] Kocianová
Přihlášen do turnaje
[CZE007729] Macháčková
[CZE016615] Dolénková
Přihlášen do turnaje
[CZE053232] Mannová
[CZE056394] Formanová
Přihlášen do turnaje
[CZE003507] Marksová
[CZE026800] Svobodová
Přihlášen do turnaje
[CZE055455] Šejvlová
[CZE075310] Hamanová
Přihlášen do turnaje
[CZE059559] Šimková
[CZE067409] Mančálová
Přihlášen do turnaje
[CZE050770] Vokounová
[CZE059760] Jiříčková
Přihlášen do turnaje
[CZE039951] Wolfová
[CZE047025] Krtičková
Přihlášen do turnaje


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz