Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.01.2023
Názevjednotlivci
RozhodčíSkorunková Iveta
Počet hráčů20
Typ turnajeMJČ Velká Maxima ČK
MístoRestaurace Velká Maxima, Český Krumlov
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dembkovský Michal [CZE032838]
Divoká Ludmila [CZE072689]
Dvořák Lukáš Antonín [CZE069298]
Hockicko František [CZE070482]
Hockicková Martina [CZE070657]
Hrstka Jiří [CZE044230]
Hruška Pavel [CZE066132]
Krška Vratislav [CZE073617]
Kříha František [CZE002081]
Louda Jindřich [CZE018044]
Moravec Kamil [CZE064007]
Neubauer David [CZE008017]
Plíšek David [CZE045386]
Pliška Martin [CZE050284]
Sadloň Petr [CZE047336]
Sazmová Hana [CZE070765]
Tauchen Lukáš [CZE065775]
Tomášek Jiří [CZE036392]
Weis Viktor [CZE001198]
Zelenka Filip [CZE070254]
1jednotlivci--:--
Žádné utkání
2jednotlivci--:--
Žádné utkání
3jednotlivci--:--
Žádné utkání
4jednotlivci--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Pliška Martin1
    Weis Viktor1
  •  
  • Hrstka Jiří1
    Krška Vratislav1
  •  
  • Moravec Kamil1
    Sazmová Hana1
  •  
  • Hockicko František0
    Sadloň Petr2
  •  
  • Tomášek Jiří1
    Hruška Pavel1
  •  
  • Plíšek David1
    Tauchen Lukáš1
  •  
  • Divoká Ludmila1
    Hockicková Martina1
  •  
  • Dembkovský Michal0
    Louda Jindřich2
  •  
  • Zelenka Filip2
    Kříha František0
  •  
  • Neubauer David1
    Dvořák Lukáš Antonín1
  •  
  • 2

  • Kříha František0
    Dembkovský Michal2
  •  
  • Hockicko František0
    Pliška Martin2
  •  
  • Weis Viktor2
    Hockicková Martina0
  •  
  • Neubauer David2
    Divoká Ludmila0
  •  
  • Tauchen Lukáš0
    Hruška Pavel2
  •  
  • Plíšek David1
    Tomášek Jiří1
  •  
  • Sazmová Hana0
    Krška Vratislav2
  •  
  • Moravec Kamil0
    Hrstka Jiří2
  •  
  • Dvořák Lukáš Antonín0
    Sadloň Petr2
  •  
  • Louda Jindřich2
    Zelenka Filip0
  •  
  • 3

  • Kříha František1
    Hockicko František1
  •  
  • Moravec Kamil1
    Hockicková Martina1
  •  
  • Sazmová Hana1
    Divoká Ludmila1
  •  
  • Tauchen Lukáš1
    Dvořák Lukáš Antonín1
  •  
  • Plíšek David0
    Dembkovský Michal2
  •  
  • Zelenka Filip0
    Tomášek Jiří2
  •  
  • Neubauer David1
    Pliška Martin1
  •  
  • Hruška Pavel2
    Krška Vratislav0
  •  
  • Hrstka Jiří0
    Weis Viktor2
  •  
  • Sadloň Petr2
    Louda Jindřich0
  •  
  • 4

  • Kříha František1
    Moravec Kamil1
  •  
  • Hockicko František2
    Sazmová Hana0
  •  
  • Divoká Ludmila1
    Zelenka Filip1
  •  
  • Hockicková Martina1
    Tauchen Lukáš1
  •  
  • Plíšek David1
    Krška Vratislav1
  •  
  • Dvořák Lukáš Antonín1
    Hrstka Jiří1
  •  
  • Dembkovský Michal0
    Neubauer David2
  •  
  • Tomášek Jiří2
    Pliška Martin0
  •  
  • Louda Jindřich1
    Hruška Pavel1
  •  
  • Weis Viktor1
    Sadloň Petr1
  •  
  • 5

  • Kříha František1
    Sazmová Hana1
  •  
  • Moravec Kamil1
    Divoká Ludmila1
  •  
  • Hockicko František1
    Tauchen Lukáš1
  •  
  • Hockicková Martina1
    Zelenka Filip1
  •  
  • Plíšek David1
    Dvořák Lukáš Antonín1
  •  
  • Krška Vratislav1
    Dembkovský Michal1
  •  
  • Hrstka Jiří1
    Pliška Martin1
  •  
  • Louda Jindřich0
    Neubauer David2
  •  
  • Tomášek Jiří2
    Weis Viktor0
  •  
  • Hruška Pavel1
    Sadloň Petr1
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Tomášek Jiří [CZE036392],82641
2.Sadloň Petr [CZE047336],82639
3.Neubauer David [CZE008017],82337
4.Hruška Pavel [CZE066132],73039
5.Weis Viktor [CZE001198],63031
6.Louda Jindřich [CZE018044],53225
7.Pliška Martin [CZE050284],53127
8.Dembkovský Michal [CZE032838],52519
9.Hrstka Jiří [CZE044230],52422
10.Krška Vratislav [CZE073617],52420
11.Dvořák Lukáš Antonín [CZE069298],42921
12.Plíšek David [CZE045386],42621
13.Zelenka Filip [CZE070254],42414
14.Tauchen Lukáš [CZE065775],42316
15.Divoká Ludmila [CZE072689],42315
16.Hockicko František [CZE070482],42313
17.Hockicková Martina [CZE070657],42216
18.Moravec Kamil [CZE064007],41914
19.Sazmová Hana [CZE070765],32011
20.Kříha František [CZE002081],32011
#Hráč/iBodyBSBH
1.Tomášek Jiří [CZE036392],82641
2.Sadloň Petr [CZE047336],82639
3.Neubauer David [CZE008017],82337
4.Hruška Pavel [CZE066132],73039
5.Weis Viktor [CZE001198],63031
6.Louda Jindřich [CZE018044],53225
7.Pliška Martin [CZE050284],53127
8.Dembkovský Michal [CZE032838],52519
9.Hrstka Jiří [CZE044230],52422
10.Krška Vratislav [CZE073617],52420
11.Dvořák Lukáš Antonín [CZE069298],42921
12.Plíšek David [CZE045386],42621
13.Zelenka Filip [CZE070254],42414
14.Tauchen Lukáš [CZE065775],42316
15.Divoká Ludmila [CZE072689],42315
16.Hockicko František [CZE070482],42313
17.Hockicková Martina [CZE070657],42216
18.Moravec Kamil [CZE064007],41914
19.Sazmová Hana [CZE070765],32011
20.Kříha František [CZE002081],32011
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Comgate

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2024 Insion.cz