Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.12.2022 |
Název | O pohár Sparty Úpice 2023 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | O pohár Sparty |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adamec Marek [CZE069115] | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Beneš Lukáš [CZE039595] | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hloušek Jaroslav [CZE012355] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Chráska Dalibor [CZE032178] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Janku Jiří [CZE031947] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Kubec Vojtěch [CZE068914] | |
Kučera Petr [CZE036214] | |
Kulda Jiří [CZE063649] | |
Prouza Jiří [CZE058288] | |
Raková Renáta [CZE048711] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Středa Lukáš [CZE068985] | |
Šandová Eva [CZE056779] | |
Térová Rozálie [CZE068893] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Velcová Martina [CZE061376] |
1O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
2O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
3O pohár Sparty Úpice 2023--:--
Žádné utkání
- Kučera Petr0
Kučera Petr 2 Chráska Dalibor 0
Hromádko Leoš 0 Kučera Petr 2
Hromádko Leoš 2 Beneš Lukáš 1 Kučera Petr 2 Kulda Jiří 1
Středa Lukáš 0 Hromádko Leoš 2 Kučera Petr 2 Dvořáček Aleš 1
Térová Rozálie 1 Středa Lukáš 2 Hromádko Leoš 2 Hloušek Jaroslav 1 Kučera Petr 2 Semerák Jan 0 Dvořáček Aleš 2 Kordová Romana 0
Kubec Vojtěch 1 Térová Rozálie 2 Illner Antonín 0 Hromádko Leoš 2 Kučera Petr 2 Adamec Marek 1 Dvořáček Aleš 2 Prouza Jiří 1
Goldmannová Anna 0 Kubec Vojtěch 2 Térová Rozálie 2 Raková Renáta 0 Frimlová Pavla 0 Illner Antonín 2 Hromádko Leoš 2 Šandová Eva 1 Trdlikát Libor 0 Kučera Petr 2 Adamec Marek 2 Velcová Martina 0 Krouželová Viola 1 Dvořáček Aleš 2 Bedlivý Pavel 1 Prouza Jiří 2
Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Térová Rozálie 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Hromádko Leoš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Trdlikát Libor 1 Adamec Marek 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Krouželová Viola 1 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0
Prouza Jiří 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1 Hloušek Jaroslav 2 Janku Jiří 2 Térová Rozálie 1 Dvořáček Aleš 1 Volný_los 0 Středa Lukáš 1 Volný_los 0 Frimlová Pavla 1 Velcová Martina 2 Hromádko Leoš 0 Kučera Petr 2 Kulda Jiří 1 Volný_los 0 Šandová Eva 1 Volný_los 0 Kordová Romana 2 Trdlikát Libor 0 Adamec Marek 0 Chráska Dalibor 2 Illner Antonín 1 Volný_los 0 Semerák Jan 1 Volný_los 0 Raková Renáta 2 Krouželová Viola 1 Beneš Lukáš 2 Bedlivý Pavel 0 Kubec Vojtěch 1 Volný_los 0
Prouza Jiří 1 Hloušek Jaroslav 2 Janku Jiří 2 Dvořáček Aleš 0 Středa Lukáš 2 Velcová Martina 0 Kučera Petr 1 Kulda Jiří 2 Šandová Eva 0 Kordová Romana 2 Chráska Dalibor 2 Illner Antonín 0 Semerák Jan 2 Raková Renáta 1 Beneš Lukáš 2 Kubec Vojtěch 1
Hloušek Jaroslav 1 Janku Jiří 2 Středa Lukáš 0 Kulda Jiří 2 Kordová Romana 0 Chráska Dalibor 2 Semerák Jan 1 Beneš Lukáš 2
Janku Jiří 2 Kulda Jiří 0 Chráska Dalibor 2 Beneš Lukáš 0
Janku Jiří 2 Chráska Dalibor 0
Janku Jiří 0 Kučera Petr 2
Janku Jiří 1 Kučera Petr 2
- Kučera Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kučera Petr [CZE036214] |
2. | Janku Jiří [CZE031947] |
3. | Chráska Dalibor [CZE032178] |
4. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Beneš Lukáš [CZE039595] |
5. | Kulda Jiří [CZE063649] |
7. | Středa Lukáš [CZE068985] |
7. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
9. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Semerák Jan [CZE052126] |
9. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
9. | Térová Rozálie [CZE068893] |
13. | Prouza Jiří [CZE058288] |
13. | Adamec Marek [CZE069115] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
17. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Velcová Martina [CZE061376] |
17. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
17. | Šandová Eva [CZE056779] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
17. | Raková Renáta [CZE048711] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kučera Petr [CZE036214] |
2. | Janku Jiří [CZE031947] |
3. | Chráska Dalibor [CZE032178] |
4. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
5. | Beneš Lukáš [CZE039595] |
5. | Kulda Jiří [CZE063649] |
7. | Středa Lukáš [CZE068985] |
7. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
9. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Semerák Jan [CZE052126] |
9. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
9. | Térová Rozálie [CZE068893] |
13. | Prouza Jiří [CZE058288] |
13. | Adamec Marek [CZE069115] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Kubec Vojtěch [CZE068914] |
17. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
17. | Krouželová Viola [CZE039591] |
17. | Velcová Martina [CZE061376] |
17. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
17. | Šandová Eva [CZE056779] |
17. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
17. | Raková Renáta [CZE048711] |
17. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
Tento turnaj nemá přihlášky online