Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.09.2019 |
Název | Bar Riviéra |
Rozhodčí | Zahajský Václav |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Bar Riviéra, Říčany |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bogyai Viktor [CZE050904] | |
Buršíková Jana [CZE061026] | |
Chaloupka Radek [CZE064380] | |
Chaloupková Jana [CZE064454] | |
Ksandr Václav [CZE001344] | |
Novák Jaroslav [CZE064388] | |
Pazderník Zdeněk [CZE061099] | |
Stárek Stanislav [CZE050905] | |
Zahajský Václav [CZE060308] |
- Ksandr Václav0
Ksandr Václav 2 Bogyai Viktor 1
Chaloupka Radek 1 Ksandr Václav 2
Novák Jaroslav 0 Chaloupka Radek 2 Ksandr Václav 2 Pazderník Zdeněk 0
Buršíková Jana 1 Novák Jaroslav 2 Ksandr Václav 2 Zahajský Václav 1
Chaloupková Jana 0 Buršíková Jana 2 Volný_los 0 Novák Jaroslav 1 Volný_los 0 Ksandr Václav 1 Volný_los 0 Zahajský Václav 1
Volný_los 0 Chaloupková Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Chaloupka Radek 1 Volný_los 0 Chaloupková Jana 0 Zahajský Václav 2 Ksandr Václav 1 Volný_los 0 Stárek Stanislav 1 Volný_los 0 Bogyai Viktor 1 Volný_los 0 Novák Jaroslav 1 Volný_los 0 Buršíková Jana 1 Volný_los 0 Pazderník Zdeněk 1 Volný_los 0
Chaloupka Radek 2 Zahajský Václav 1 Ksandr Václav 0 Stárek Stanislav 2 Bogyai Viktor 2 Novák Jaroslav 0 Buršíková Jana 1 Pazderník Zdeněk 2
Chaloupka Radek 0 Stárek Stanislav 2 Bogyai Viktor 2 Pazderník Zdeněk 0
Stárek Stanislav 2 Bogyai Viktor 0
Stárek Stanislav 2 Ksandr Václav 0
- Stárek Stanislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stárek Stanislav [CZE050905] |
2. | Ksandr Václav [CZE001344] |
3. | Bogyai Viktor [CZE050904] |
4. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
5. | Novák Jaroslav [CZE064388] |
5. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
7. | Buršíková Jana [CZE061026] |
7. | Zahajský Václav [CZE060308] |
9. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stárek Stanislav [CZE050905] |
2. | Ksandr Václav [CZE001344] |
3. | Bogyai Viktor [CZE050904] |
4. | Chaloupka Radek [CZE064380] |
5. | Novák Jaroslav [CZE064388] |
5. | Pazderník Zdeněk [CZE061099] |
7. | Buršíková Jana [CZE061026] |
7. | Zahajský Václav [CZE060308] |
9. | Chaloupková Jana [CZE064454] |
Tento turnaj nemá přihlášky online