Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.11.2022
Název501 DO
RozhodčíMarkovič Peter
Počet hráčů24
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoPerex, Orlová
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bocko Petr [CZE023664]
Bojda Marek [CZE058183]
Depta Martin [CZE073265]
Durčák Petr [CZE070025]
Fiedorová Michaela [CZE073022]
Hanzel Miroslav [CZE069675]
Jekielek Ivan [CZE068497]
Jendrulek Jan [CZE067852]
Lestyan Martin [CZE069138]
Ligus Jan [CZE065830]
Ligus Martin [CZE061507]
Makula Dalibor [CZE071423]
Maršálek Jaroslav [CZE058185]
Mazurová Eliška [CZE072338]
Musil Radim [CZE069580]
Novák Jan [CZE068070]
Pawlita Ondřej [CZE054678]
Schimke Robert [CZE031558]
Sliva Adam [CZE068496]
Svatý Lukáš [CZE071376]
Svoreň Juraj [CZE065201]
Ullrichová Jana [CZE070270]
Vojtíčková Kateřina [CZE074081]
Wenglarzy Radek [CZE006283]
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
4501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Pawlita Ondřej0
  • Ligus Jan0
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Jekielek Ivan0
    Ligus Jan2
  •  
  • Jekielek Ivan2
    Jendrulek Jan1
  •  
  • Ligus Jan2
    Bojda Marek0
  •  
  • Jekielek Ivan2
    Novák Jan0
  •  
  • Ligus Jan2
    Sliva Adam0
  •  
  • Jekielek Ivan2
    Wenglarzy Radek1
  •  
  • Novák Jan2
    Depta Martin0
  •  
  • Schimke Robert1
    Ligus Jan2
  •  
  • Sliva Adam2
    Maršálek Jaroslav1
  •  
  • Makula Dalibor0
    Jekielek Ivan2
  •  
  • Novák Jan2
    Musil Radim1
  •  
  • Svoreň Juraj0
    Schimke Robert2
  •  
  • Sliva Adam2
    Svatý Lukáš0
  •  
  • Makula Dalibor2
    Ligus Martin0
  •  
  • Jekielek Ivan2
    Lestyan Martin0
  •  
  • Novák Jan2
    Ullrichová Jana1
  •  
  • Mazurová Eliška0
    Musil Radim2
  •  
  • Svoreň Juraj2
    Durčák Petr1
  •  
  • Fiedorová Michaela1
    Schimke Robert2
  •  
  • Sliva Adam2
    Hanzel Miroslav0
  •  
  • Vojtíčková Kateřina1
    Svatý Lukáš2
  •  
  • Volný_los0
    Makula Dalibor1
  •  
  • Jekielek Ivan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Novák Jan1
  •  
  • Mazurová Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Svoreň Juraj1
  •  
  • Fiedorová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Sliva Adam1
  •  
  • Vojtíčková Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Svatý Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Depta Martin2
    Makula Dalibor0
  •  
  • Pawlita Ondřej2
    Jekielek Ivan0
  •  
  • Hanzel Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Wenglarzy Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Schimke Robert2
    Novák Jan0
  •  
  • Durčák Petr2
    Mazurová Eliška0
  •  
  • Bojda Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Musil Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Maršálek Jaroslav2
    Svoreň Juraj0
  •  
  • Ullrichová Jana2
    Fiedorová Michaela0
  •  
  • Jendrulek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Lestyan Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Ligus Jan2
    Sliva Adam0
  •  
  • Ligus Martin2
    Vojtíčková Kateřina0
  •  
  • Bocko Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Svatý Lukáš0
    Depta Martin2
  •  
  • Pawlita Ondřej2
    Hanzel Miroslav0
  •  
  • Wenglarzy Radek2
    Schimke Robert1
  •  
  • Durčák Petr0
    Bojda Marek2
  •  
  • Musil Radim0
    Maršálek Jaroslav2
  •  
  • Ullrichová Jana1
    Jendrulek Jan2
  •  
  • Lestyan Martin0
    Ligus Jan2
  •  
  • Ligus Martin0
    Bocko Petr2
  •  
  • Depta Martin1
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Wenglarzy Radek0
    Bojda Marek2
  •  
  • Maršálek Jaroslav0
    Jendrulek Jan2
  •  
  • Ligus Jan0
    Bocko Petr2
  •  
  • Pawlita Ondřej2
    Bojda Marek1
  •  
  • Jendrulek Jan0
    Bocko Petr2
  •  
  • Pawlita Ondřej0
    Bocko Petr2
  •  
  • Bocko Petr0
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Bocko Petr2
    Pawlita Ondřej0
  •  
  •  Bocko Petr0
#Hráč nebo pár
1.Bocko Petr [CZE023664]
2.Pawlita Ondřej [CZE054678]
3.Ligus Jan [CZE065830]
4.Jekielek Ivan [CZE068497]
5.Jendrulek Jan [CZE067852]
5.Bojda Marek [CZE058183]
7.Novák Jan [CZE068070]
7.Sliva Adam [CZE068496]
9.Maršálek Jaroslav [CZE058185]
9.Schimke Robert [CZE031558]
9.Depta Martin [CZE073265]
9.Wenglarzy Radek [CZE006283]
13.Svatý Lukáš [CZE071376]
13.Svoreň Juraj [CZE065201]
13.Musil Radim [CZE069580]
13.Makula Dalibor [CZE071423]
17.Vojtíčková Kateřina [CZE074081]
17.Hanzel Miroslav [CZE069675]
17.Fiedorová Michaela [CZE073022]
17.Durčák Petr [CZE070025]
17.Mazurová Eliška [CZE072338]
17.Ullrichová Jana [CZE070270]
17.Lestyan Martin [CZE069138]
17.Ligus Martin [CZE061507]
#Hráč nebo pár
1.Bocko Petr [CZE023664]
2.Pawlita Ondřej [CZE054678]
3.Ligus Jan [CZE065830]
4.Jekielek Ivan [CZE068497]
5.Jendrulek Jan [CZE067852]
5.Bojda Marek [CZE058183]
7.Novák Jan [CZE068070]
7.Sliva Adam [CZE068496]
9.Maršálek Jaroslav [CZE058185]
9.Schimke Robert [CZE031558]
9.Depta Martin [CZE073265]
9.Wenglarzy Radek [CZE006283]
13.Svatý Lukáš [CZE071376]
13.Svoreň Juraj [CZE065201]
13.Musil Radim [CZE069580]
13.Makula Dalibor [CZE071423]
17.Vojtíčková Kateřina [CZE074081]
17.Hanzel Miroslav [CZE069675]
17.Fiedorová Michaela [CZE073022]
17.Durčák Petr [CZE070025]
17.Mazurová Eliška [CZE072338]
17.Ullrichová Jana [CZE070270]
17.Lestyan Martin [CZE069138]
17.Ligus Martin [CZE061507]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz