Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum29.11.2022
NázevJackopt CUP MSK Majáček Karviná
RozhodčíStadtherr Martin
Počet hráčů27
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoMajáček, Karviná
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bocko Petr [CZE023664]
Czendlik Marek [CZE070926]
Čech Miroslav [CZE007773]
Gosť Miroslav [CZE063313]
Halama Miroslav [CZE071198]
Hanzel Miroslav [CZE069675]
Kabátek Aleš [CZE074162]
Ligus Jan [CZE065830]
Ligus Martin [CZE061507]
Livansky Jiří [CZE073154]
Luknar Peter [CZE061966]
Macurák Tomáš [CZE071769]
Mazurová Eliška [CZE072338]
Mokrý Stanislav [CZE022933]
Pawlita Ondřej [CZE054678]
Podbiol Mariusz [CZE049178]
Podgórny Mieczyslav [WRD071429]
Revenda Tomáš [CZE071765]
Stadtherr Martin [CZE061047]
Strouhal Martin [CZE061509]
Synek Tomáš [CZE062270]
Šebora Mirko [CZE069406]
Timčák Petr [CZE061046]
Ulík Tomáš [CZE070753]
Vácha Martin [CZE000293]
Zollerová Rút [CZE061052]
Žylka Jaroslav [CZE071942]
1Jackopt CUP MSK Majáček Karviná--:--
Žádné utkání
2Jackopt CUP MSK Majáček Karviná--:--
Žádné utkání
3Jackopt CUP MSK Majáček Karviná--:--
Žádné utkání
4Jackopt CUP MSK Majáček Karviná--:--
Žádné utkání
  •  Bocko Petr0
  • Ligus Jan0
    Bocko Petr2
  •  
  • Ligus Jan1
    Ligus Martin0
  •  
  • Gosť Miroslav0
    Ligus Jan2
  •  
  • Ligus Martin2
    Ulík Tomáš0
  •  
  • Hanzel Miroslav1
    Gosť Miroslav2
  •  
  • Pawlita Ondřej0
    Ligus Martin2
  •  
  • Synek Tomáš0
    Hanzel Miroslav2
  •  
  • Gosť Miroslav2
    Podgórny Mieczyslav1
  •  
  • Timčák Petr1
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Ligus Martin2
    Halama Miroslav0
  •  
  • Synek Tomáš2
    Mokrý Stanislav1
  •  
  • Gosť Miroslav2
    Czendlik Marek0
  •  
  • Luknar Peter1
    Timčák Petr2
  •  
  • Macurák Tomáš0
    Ligus Martin2
  •  
  • Kabátek Aleš0
    Synek Tomáš2
  •  
  • Strouhal Martin0
    Mokrý Stanislav2
  •  
  • Vácha Martin0
    Gosť Miroslav1
  •  
  • Czendlik Marek1
    Podbiol Mariusz0
  •  
  • Revenda Tomáš0
    Luknar Peter2
  •  
  • Livansky Jiří0
    Timčák Petr2
  •  
  • Šebora Mirko1
    Macurák Tomáš2
  •  
  • Mazurová Eliška0
    Ligus Martin2
  •  
  • Volný_los0
    Kabátek Aleš1
  •  
  • Strouhal Martin2
    Žylka Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Vácha Martin1
  •  
  • Czendlik Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Revenda Tomáš1
  •  
  • Livansky Jiří2
    Stadtherr Martin0
  •  
  • Šebora Mirko2
    Zollerová Rút1
  •  
  • Mazurová Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Ligus Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kabátek Aleš0
    Podgórny Mieczyslav2
  •  
  • Bocko Petr2
    Strouhal Martin1
  •  
  • Žylka Jaroslav0
    Macurák Tomáš2
  •  
  • Ulík Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Vácha Martin0
    Timčák Petr1
  •  
  • Hanzel Miroslav2
    Czendlik Marek1
  •  
  • Luknar Peter1
    Volný_los0
  •  
  • Podbiol Mariusz1
    Volný_los0
  •  
  • Revenda Tomáš0
    Ligus Jan2
  •  
  • Livansky Jiří0
    Gosť Miroslav2
  •  
  • Halama Miroslav2
    Stadtherr Martin0
  •  
  • Šebora Mirko0
    Mokrý Stanislav2
  •  
  • Čech Miroslav2
    Zollerová Rút0
  •  
  • Synek Tomáš2
    Mazurová Eliška0
  •  
  • Pawlita Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Ligus Martin0
    Podgórny Mieczyslav2
  •  
  • Bocko Petr2
    Macurák Tomáš0
  •  
  • Ulík Tomáš2
    Timčák Petr1
  •  
  • Hanzel Miroslav2
    Luknar Peter1
  •  
  • Podbiol Mariusz0
    Ligus Jan1
  •  
  • Gosť Miroslav1
    Halama Miroslav2
  •  
  • Mokrý Stanislav0
    Čech Miroslav2
  •  
  • Synek Tomáš1
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Podgórny Mieczyslav0
    Bocko Petr2
  •  
  • Ulík Tomáš2
    Hanzel Miroslav0
  •  
  • Ligus Jan2
    Halama Miroslav1
  •  
  • Čech Miroslav2
    Pawlita Ondřej0
  •  
  • Bocko Petr2
    Ulík Tomáš0
  •  
  • Ligus Jan1
    Čech Miroslav2
  •  
  • Bocko Petr1
    Čech Miroslav2
  •  
  • Čech Miroslav1
    Bocko Petr2
  •  
  • Čech Miroslav1
    Bocko Petr2
  •  
  •  Bocko Petr0
#Hráč nebo pár
1.Bocko Petr [CZE023664]
2.Čech Miroslav [CZE007773]
3.Ligus Jan [CZE065830]
4.Ligus Martin [CZE061507]
5.Gosť Miroslav [CZE063313]
5.Ulík Tomáš [CZE070753]
7.Hanzel Miroslav [CZE069675]
7.Pawlita Ondřej [CZE054678]
9.Halama Miroslav [CZE071198]
9.Timčák Petr [CZE061046]
9.Podgórny Mieczyslav [WRD071429]
9.Synek Tomáš [CZE062270]
13.Macurák Tomáš [CZE071769]
13.Luknar Peter [CZE061966]
13.Czendlik Marek [CZE070926]
13.Mokrý Stanislav [CZE022933]
17.Mazurová Eliška [CZE072338]
17.Šebora Mirko [CZE069406]
17.Livansky Jiří [CZE073154]
17.Revenda Tomáš [CZE071765]
17.Podbiol Mariusz [CZE049178]
17.Vácha Martin [CZE000293]
17.Strouhal Martin [CZE061509]
17.Kabátek Aleš [CZE074162]
25.Zollerová Rút [CZE061052]
25.Stadtherr Martin [CZE061047]
25.Žylka Jaroslav [CZE071942]
#Hráč nebo pár
1.Bocko Petr [CZE023664]
2.Čech Miroslav [CZE007773]
3.Ligus Jan [CZE065830]
4.Ligus Martin [CZE061507]
5.Gosť Miroslav [CZE063313]
5.Ulík Tomáš [CZE070753]
7.Hanzel Miroslav [CZE069675]
7.Pawlita Ondřej [CZE054678]
9.Halama Miroslav [CZE071198]
9.Timčák Petr [CZE061046]
9.Podgórny Mieczyslav [WRD071429]
9.Synek Tomáš [CZE062270]
13.Macurák Tomáš [CZE071769]
13.Luknar Peter [CZE061966]
13.Czendlik Marek [CZE070926]
13.Mokrý Stanislav [CZE022933]
17.Mazurová Eliška [CZE072338]
17.Šebora Mirko [CZE069406]
17.Livansky Jiří [CZE073154]
17.Revenda Tomáš [CZE071765]
17.Podbiol Mariusz [CZE049178]
17.Vácha Martin [CZE000293]
17.Strouhal Martin [CZE061509]
17.Kabátek Aleš [CZE074162]
25.Zollerová Rút [CZE061052]
25.Stadtherr Martin [CZE061047]
25.Žylka Jaroslav [CZE071942]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz