Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.11.2022
NázevSobotní sova
RozhodčíRohr Milan
Počet hráčů32
Typ turnajeSova CUP
MístoHospůdka Sova, Hradec Králové
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Báleš Martin [CZE015532]
Bareš Václav [CZE010411]
Bareš Václav [CZE061583]
Dolénková Soňa [CZE016615]
Dostál Ondřej [CZE060725]
Flugr Luboš [CZE054439]
Grund Martin [CZE069721]
Hora Martin [CZE044466]
Hösch Petr [CZE059447]
Hošek Josef [CZE029487]
Kabát Karel [CZE033004]
Klika Josef [CZE012691]
Kružík Michael [CZE059126]
Krzák Martin [CZE052390]
Křížek Petr [CZE053401]
Linhart Marek [CZE071783]
Mančálová Petra [CZE067409]
Mihulka Martin [CZE069101]
Procházka Václav [CZE061993]
Procházková Karolína [CZE046649]
Prouza Martin [CZE030891]
Sevič Ladislav [CZE058886]
Stráník Přemysl [CZE007033]
Stráníková Šárka [CZE016104]
Strnad Josef [CZE050453]
Šanda Adam [CZE072766]
Šildberger Ivan [CZE059555]
Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
Štěpán Jakub [CZE055610]
Švarc Jan [CZE074046]
YYYHost žena I [HOST_7]
Zahoř Lukáš [CZE070632]
1Sobotní sova--:--
Žádné utkání
2Sobotní sova--:--
Žádné utkání
3Sobotní sova--:--
Žádné utkání
4Sobotní sova--:--
Žádné utkání
  •  Klika Josef0
  • Báleš Martin1
    Klika Josef2
  •  
  • Báleš Martin2
    Dostál Ondřej0
  •  
  • Šildbergerová Kateřina1
    Báleš Martin2
  •  
  • Dostál Ondřej2
    Hošek Josef0
  •  
  • Dolénková Soňa0
    Šildbergerová Kateřina2
  •  
  • Bareš Václav (061583)0
    Dostál Ondřej2
  •  
  • Hösch Petr1
    Dolénková Soňa2
  •  
  • Šildbergerová Kateřina2
    Mihulka Martin1
  •  
  • Bareš Václav (061583)2
    Kružík Michael0
  •  
  • Dostál Ondřej2
    Hora Martin1
  •  
  • Švarc Jan1
    Hösch Petr2
  •  
  • Šildbergerová Kateřina2
    Prouza Martin1
  •  
  • Bareš Václav (061583)2
    Křížek Petr1
  •  
  • Dostál Ondřej2
    Stráník Přemysl1
  •  
  • Švarc Jan2
    Sevič Ladislav0
  •  
  • Šildberger Ivan1
    Hösch Petr2
  •  
  • Šildbergerová Kateřina2
    Mančálová Petra0
  •  
  • Prouza Martin2
    Stráníková Šárka0
  •  
  • Zahoř Lukáš0
    Bareš Václav (061583)2
  •  
  • Křížek Petr2
    Šanda Adam0
  •  
  • YYYHost žena I1
    Dostál Ondřej2
  •  
  • Grund Martin1
    Stráník Přemysl2
  •  
  • Flugr Luboš1
    Švarc Jan2
  •  
  • Šildberger Ivan2
    Bareš Václav (010411)0
  •  
  • Šildbergerová Kateřina2
    Procházková Karolína0
  •  
  • Prouza Martin2
    Linhart Marek1
  •  
  • Zahoř Lukáš2
    Štěpán Jakub0
  •  
  • Křížek Petr2
    Krzák Martin0
  •  
  • YYYHost žena I2
    Procházka Václav1
  •  
  • Strnad Josef0
    Grund Martin2
  •  
  • Flugr Luboš0
    Stráník Přemysl2
  •  
  • Švarc Jan0
    Mihulka Martin2
  •  
  • Šildberger Ivan1
    Hošek Josef2
  •  
  • Bareš Václav (010411)0
    Dostál Ondřej2
  •  
  • Klika Josef2
    Šildbergerová Kateřina0
  •  
  • Šanda Adam2
    Procházková Karolína0
  •  
  • Dolénková Soňa2
    Prouza Martin0
  •  
  • Bareš Václav (061583)2
    Linhart Marek0
  •  
  • Zahoř Lukáš1
    Stráníková Šárka2
  •  
  • Hora Martin2
    Štěpán Jakub0
  •  
  • Mančálová Petra2
    Křížek Petr1
  •  
  • Krzák Martin1
    Báleš Martin2
  •  
  • Hösch Petr2
    YYYHost žena I0
  •  
  • Procházka Václav0
    Kabát Karel2
  •  
  • Kružík Michael2
    Strnad Josef0
  •  
  • Sevič Ladislav2
    Grund Martin1
  •  
  • Stráník Přemysl0
    Mihulka Martin2
  •  
  • Hošek Josef2
    Dostál Ondřej1
  •  
  • Klika Josef2
    Šanda Adam0
  •  
  • Dolénková Soňa2
    Bareš Václav (061583)1
  •  
  • Stráníková Šárka1
    Hora Martin2
  •  
  • Mančálová Petra0
    Báleš Martin2
  •  
  • Hösch Petr0
    Kabát Karel2
  •  
  • Kružík Michael2
    Sevič Ladislav0
  •  
  • Mihulka Martin0
    Hošek Josef2
  •  
  • Klika Josef2
    Dolénková Soňa0
  •  
  • Hora Martin0
    Báleš Martin2
  •  
  • Kabát Karel2
    Kružík Michael0
  •  
  • Hošek Josef1
    Klika Josef2
  •  
  • Báleš Martin0
    Kabát Karel2
  •  
  • Klika Josef1
    Kabát Karel2
  •  
  • Kabát Karel0
    Klika Josef2
  •  
  • Kabát Karel2
    Klika Josef1
  •  
  •  Kabát Karel0
#Hráč nebo pár
1.Kabát Karel [CZE033004]
2.Klika Josef [CZE012691]
3.Báleš Martin [CZE015532]
4.Dostál Ondřej [CZE060725]
5.Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
5.Hošek Josef [CZE029487]
7.Dolénková Soňa [CZE016615]
7.Bareš Václav [CZE061583]
9.Hora Martin [CZE044466]
9.Kružík Michael [CZE059126]
9.Mihulka Martin [CZE069101]
9.Hösch Petr [CZE059447]
13.Švarc Jan [CZE074046]
13.Prouza Martin [CZE030891]
13.Křížek Petr [CZE053401]
13.Stráník Přemysl [CZE007033]
17.Sevič Ladislav [CZE058886]
17.Šildberger Ivan [CZE059555]
17.Grund Martin [CZE069721]
17.YYYHost žena I [HOST_7]
17.Šanda Adam [CZE072766]
17.Zahoř Lukáš [CZE070632]
17.Stráníková Šárka [CZE016104]
17.Mančálová Petra [CZE067409]
25.Procházka Václav [CZE061993]
25.Krzák Martin [CZE052390]
25.Štěpán Jakub [CZE055610]
25.Linhart Marek [CZE071783]
25.Procházková Karolína [CZE046649]
25.Bareš Václav [CZE010411]
25.Flugr Luboš [CZE054439]
25.Strnad Josef [CZE050453]
#Hráč nebo pár
1.Kabát Karel [CZE033004]
2.Klika Josef [CZE012691]
3.Báleš Martin [CZE015532]
4.Dostál Ondřej [CZE060725]
5.Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
5.Hošek Josef [CZE029487]
7.Dolénková Soňa [CZE016615]
7.Bareš Václav [CZE061583]
9.Hora Martin [CZE044466]
9.Kružík Michael [CZE059126]
9.Mihulka Martin [CZE069101]
9.Hösch Petr [CZE059447]
13.Švarc Jan [CZE074046]
13.Prouza Martin [CZE030891]
13.Křížek Petr [CZE053401]
13.Stráník Přemysl [CZE007033]
17.Sevič Ladislav [CZE058886]
17.Šildberger Ivan [CZE059555]
17.Grund Martin [CZE069721]
17.YYYHost žena I [HOST_7]
17.Šanda Adam [CZE072766]
17.Zahoř Lukáš [CZE070632]
17.Stráníková Šárka [CZE016104]
17.Mančálová Petra [CZE067409]
25.Procházka Václav [CZE061993]
25.Krzák Martin [CZE052390]
25.Štěpán Jakub [CZE055610]
25.Linhart Marek [CZE071783]
25.Procházková Karolína [CZE046649]
25.Bareš Václav [CZE010411]
25.Flugr Luboš [CZE054439]
25.Strnad Josef [CZE050453]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz