Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.11.2022 |
Název | Poslední |
Rozhodčí | Bedlivý Pavel |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Skalka Cup |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Mráz Radek [CZE044716] | |
Petrus Karel [CZE038853] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Szelke Oskar [CZE056513] |
1Poslední --:--
Žádné utkání
2Poslední --:--
Žádné utkání
- Petrus Karel0
Petrus Karel 2 Szelke Oskar 0
Bedlivý Pavel 0 Petrus Karel 2
Bedlivý Pavel 2 Kordová Romana 0 Mannová Alena 0 Petrus Karel 2
Krouželová Viola 1 Bedlivý Pavel 2 Mráz Radek 0 Mannová Alena 2
Krouželová Viola 2 Illner Antonín 0 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Mráz Radek 1 Volný_los 0 Mannová Alena 1
Volný_los 0 Krouželová Viola 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Poláček David 1 Volný_los 0 Mannová Alena 2 Krouželová Viola 0 Mráz Radek 1 Volný_los 0 Kordová Romana 1 Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Petrus Karel 1 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0
Poláček David 2 Mannová Alena 1 Mráz Radek 0 Kordová Romana 2 Szelke Oskar 2 Bedlivý Pavel 1 Petrus Karel 2 Illner Antonín 1
Poláček David 2 Kordová Romana 0 Szelke Oskar 2 Petrus Karel 0
Poláček David 2 Szelke Oskar 1
Poláček David 0 Petrus Karel 2
Poláček David 2 Petrus Karel 1
- Poláček David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poláček David [CZE057930] |
2. | Petrus Karel [CZE038853] |
3. | Szelke Oskar [CZE056513] |
4. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
5. | Kordová Romana [CZE038396] |
5. | Mannová Alena [CZE053232] |
7. | Krouželová Viola [CZE039591] |
7. | Mráz Radek [CZE044716] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Poláček David [CZE057930] |
2. | Petrus Karel [CZE038853] |
3. | Szelke Oskar [CZE056513] |
4. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
5. | Kordová Romana [CZE038396] |
5. | Mannová Alena [CZE053232] |
7. | Krouželová Viola [CZE039591] |
7. | Mráz Radek [CZE044716] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
Tento turnaj nemá přihlášky online