Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.08.2019 |
Název | Klubový open MSK - jednotlivci |
Rozhodčí | Plevová Jana |
Počet hráčů | 23 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Řízkárna u Orla, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Andrlová Barbora [CZE044247] | |
Balog Martin [CZE060189] | |
Dedek Dušan [CZE000112] | |
Folta Jiří [CZE016698] | |
Harviš Kamil [CZE024365] | |
Křístková Svatava [CZE057622] | |
Kubíček Libor [CZE051734] | |
Kuboš Petr [CZE060733] | |
Kučerová Lenka [CZE062783] | |
Mesiarik Josef [CZE005959] | |
Mihula Daniel [CZE011060] | |
Pavlíček Jiří [CZE058437] | |
Pleva Lukáš [CZE043823] | |
Plevová Jana [CZE050557] | |
Ploštica Jan [CZE042998] | |
Přeček Zdeněk [CZE001356] | |
Puman Pavel [CZE062152] | |
Rohoň Róbert [CZE050107] | |
Sobotka Marek [CZE035692] | |
Surma Stanislav [CZE001546] | |
Svoboda David [CZE061268] | |
Václavík Ondřej [CZE062157] | |
Vávrová Jana [CZE052734] |
- Dedek Dušan0
Mesiarik Josef 0 Dedek Dušan 2
Surma Stanislav 1 Mesiarik Josef 2
Surma Stanislav 2 Sobotka Marek 0 Mesiarik Josef 2 Kuboš Petr 0
Surma Stanislav 2 Svoboda David 0 Mesiarik Josef 2 Přeček Zdeněk 1
Puman Pavel 0 Surma Stanislav 2 Václavík Ondřej 0 Svoboda David 2 Harviš Kamil 1 Mesiarik Josef 2 Přeček Zdeněk 2 Rohoň Róbert 1
Puman Pavel 2 Mihula Daniel 1 Křístková Svatava 0 Václavík Ondřej 2 Harviš Kamil 2 Ploštica Jan 0 Andrlová Barbora 0 Přeček Zdeněk 2
Plevová Jana 1 Puman Pavel 2 Volný_los 0 Mihula Daniel 1 Křístková Svatava 2 Kučerová Lenka 1 Pavlíček Jiří 0 Václavík Ondřej 2 Balog Martin 0 Harviš Kamil 2 Vávrová Jana 0 Ploštica Jan 2 Kubíček Libor 0 Andrlová Barbora 2 Přeček Zdeněk 2 Pleva Lukáš 0
Volný_los 0 Plevová Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Křístková Svatava 1 Pavlíček Jiří 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Balog Martin 1 Vávrová Jana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kubíček Libor 1 Přeček Zdeněk 1 Volný_los 0
Svoboda David 1 Volný_los 0 Plevová Jana 1 Pleva Lukáš 2 Kuboš Petr 1 Volný_los 0 Andrlová Barbora 1 Volný_los 0 Ploštica Jan 1 Volný_los 0 Křístková Svatava 0 Surma Stanislav 2 Harviš Kamil 2 Pavlíček Jiří 0 Dedek Dušan 1 Volný_los 0 Václavík Ondřej 1 Volný_los 0 Balog Martin 0 Rohoň Róbert 2 Vávrová Jana 0 Sobotka Marek 2 Kučerová Lenka 1 Volný_los 0 Mihula Daniel 1 Volný_los 0 Kubíček Libor 1 Folta Jiří 2 Mesiarik Josef 2 Přeček Zdeněk 1 Puman Pavel 1 Volný_los 0
Svoboda David 2 Pleva Lukáš 1 Kuboš Petr 2 Andrlová Barbora 0 Ploštica Jan 0 Surma Stanislav 2 Harviš Kamil 0 Dedek Dušan 2 Václavík Ondřej 1 Rohoň Róbert 2 Sobotka Marek 2 Kučerová Lenka 0 Mihula Daniel 0 Folta Jiří 2 Mesiarik Josef 2 Puman Pavel 1
Svoboda David 0 Kuboš Petr 2 Surma Stanislav 1 Dedek Dušan 2 Rohoň Róbert 0 Sobotka Marek 2 Folta Jiří 2 Mesiarik Josef 0
Kuboš Petr 0 Dedek Dušan 2 Sobotka Marek 1 Folta Jiří 2
Dedek Dušan 0 Folta Jiří 2
Dedek Dušan 1 Folta Jiří 0
- Dedek Dušan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dedek Dušan [CZE000112] |
2. | Folta Jiří [CZE016698] |
3. | Mesiarik Josef [CZE005959] |
4. | Surma Stanislav [CZE001546] |
5. | Sobotka Marek [CZE035692] |
5. | Kuboš Petr [CZE060733] |
7. | Svoboda David [CZE061268] |
7. | Přeček Zdeněk [CZE001356] |
9. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
9. | Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
9. | Puman Pavel [CZE062152] |
13. | Andrlová Barbora [CZE044247] |
13. | Ploštica Jan [CZE042998] |
13. | Křístková Svatava [CZE057622] |
13. | Mihula Daniel [CZE011060] |
17. | Pleva Lukáš [CZE043823] |
17. | Kubíček Libor [CZE051734] |
17. | Vávrová Jana [CZE052734] |
17. | Balog Martin [CZE060189] |
17. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
17. | Kučerová Lenka [CZE062783] |
17. | Plevová Jana [CZE050557] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dedek Dušan [CZE000112] |
2. | Folta Jiří [CZE016698] |
3. | Mesiarik Josef [CZE005959] |
4. | Surma Stanislav [CZE001546] |
5. | Sobotka Marek [CZE035692] |
5. | Kuboš Petr [CZE060733] |
7. | Svoboda David [CZE061268] |
7. | Přeček Zdeněk [CZE001356] |
9. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
9. | Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Václavík Ondřej [CZE062157] |
9. | Puman Pavel [CZE062152] |
13. | Andrlová Barbora [CZE044247] |
13. | Ploštica Jan [CZE042998] |
13. | Křístková Svatava [CZE057622] |
13. | Mihula Daniel [CZE011060] |
17. | Pleva Lukáš [CZE043823] |
17. | Kubíček Libor [CZE051734] |
17. | Vávrová Jana [CZE052734] |
17. | Balog Martin [CZE060189] |
17. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
17. | Kučerová Lenka [CZE062783] |
17. | Plevová Jana [CZE050557] |
Tento turnaj nemá přihlášky online