Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.09.2022
Názevmastr
RozhodčíGoldmannová Anna
Počet hráčů9
Typ turnajeDámská jízda doplňkový
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Frimlová Pavla [CZE063215]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Korda Milan [CZE041275]
Kordová Romana [CZE051260]
Krouželová Viola [CZE039591]
Schmidtová Kateřina [CZE049881]
Szelke Nikola [CZE058238]
Szelke Oskar [CZE056513]
Vít Jan [CZE033577]
1mastr--:--
Žádné utkání
2mastr--:--
Žádné utkání
  •  Szelke Oskar0
  • Szelke Oskar2
    Krouželová Viola0
  •  
  • Szelke Oskar2
    Frimlová Pavla0
  •  
  • Szelke Nikola0
    Szelke Oskar2
  •  
  • Frimlová Pavla2
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Kordová Romana1
    Szelke Nikola2
  •  
  • Schmidtová Kateřina1
    Frimlová Pavla2
  •  
  • Korda Milan0
    Kordová Romana2
  •  
  • Volný_los0
    Szelke Nikola1
  •  
  • Volný_los0
    Schmidtová Kateřina1
  •  
  • Volný_los0
    Frimlová Pavla1
  •  
  • Volný_los0
    Korda Milan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Frimlová Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Krouželová Viola2
    Korda Milan1
  •  
  • Schmidtová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Szelke Oskar1
    Volný_los0
  •  
  • Szelke Nikola1
    Volný_los0
  •  
  • Vít Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Kordová Romana1
    Volný_los0
  •  
  • Frimlová Pavla1
    Krouželová Viola2
  •  
  • Schmidtová Kateřina0
    Szelke Oskar2
  •  
  • Szelke Nikola0
    Vít Jan2
  •  
  • Goldmannová Anna2
    Kordová Romana1
  •  
  • Krouželová Viola2
    Szelke Oskar1
  •  
  • Vít Jan2
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Krouželová Viola1
    Vít Jan2
  •  
  • Vít Jan2
    Szelke Oskar1
  •  
  •  Vít Jan0
#Hráč nebo pár
1.Vít Jan [CZE033577]
2.Szelke Oskar [CZE056513]
3.Krouželová Viola [CZE039591]
4.Frimlová Pavla [CZE063215]
5.Szelke Nikola [CZE058238]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
7.Kordová Romana [CZE051260]
7.Schmidtová Kateřina [CZE049881]
9.Korda Milan [CZE041275]
#Hráč nebo pár
1.Vít Jan [CZE033577]
2.Szelke Oskar [CZE056513]
3.Krouželová Viola [CZE039591]
4.Frimlová Pavla [CZE063215]
5.Szelke Nikola [CZE058238]
5.Goldmannová Anna [CZE039588]
7.Kordová Romana [CZE051260]
7.Schmidtová Kateřina [CZE049881]
9.Korda Milan [CZE041275]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz